Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Kupuvanje na (Kupi), Izdavanje na, Prodazba na (Prodaj), Baram za iznajmuvanje, Baram rabota, Oglasi za vrabotuvanje, Zamena | Пробиштип

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор,по категорија,или по локација Пробиштип , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Kupuvanje na (Kupi), Izdavanje na, Prodazba na (Prodaj), Baram za iznajmuvanje, Baram rabota, Oglasi za vrabotuvanje, Zamena | Пробиштип или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

18 ноем. 00:40
Линк
Автомобили , Пробиштип

HONDA CRV

8 500 ЕУР

Година: 2007
Километража: 15 000 - 19 999

02 окт. 20:23 Градежни материјали , Пробиштип

Keramidi

8 МКД Намалена цена

11 јун. 13:56 Градежни материјали , Пробиштип

Keramidi

10 МКД

05 септ. 19:50 Градежни материјали , Пробиштип

Keramidi stari

10 МКД

11 авг. 09:28 Земјоделски и Шумски возила Друго , Пробиштип

Jacmen

20 МКД

18 ноем. 13:39 Претпријатие Друго , Пробиштип

Zastitni maski

20 МКД

26 јун. 15:20 Големапродажба/Роба Друго , Пробиштип

BALIRANA SLAMA

50 МКД

27 септ. 17:30 Деловен простор Друго , Пробиштип

Se izdava deloven prostor vo Probistip

1 ЕУР / месечно

28 јан. 20:04 Автомобили , Пробиштип

Reno scenic

1 ЕУР

Година: 2000
Километража: 10 000 - 14 999
15 септ. 23:50 Автомобили , Пробиштип

se prodava

1 ЕУР

Година: 2005
Километража: 150 000 - 159 999
12 септ. 21:46 Автомобили , Пробиштип

Opel Astra H 2006 godina!

1 ЕУР

Година: 2006
Километража: 190 000 - 199 999
17 апр. 02:32 Друго , Пробиштип

Gumi

1 ЕУР

11 ноем. 22:55 Земјоделски животни , Пробиштип

Svinja

120 МКД

19 јул. 15:31 Автомобили , Пробиштип

Fiat tipo 1.4 benzin-plin

123 МКД

Година: 1995
Километража: 160 000 - 169 999
31 дек. 01:18 Земјоделски животни , Пробиштип

Prasinja

130 МКД

13 апр. 23:22 Друго , Пробиштип

Rakija 170 kg

150 МКД

09 мај 08:13 Домашни Миленичиња Птици , Пробиштип

Nubiski grlici

200 МКД

25 јун. 14:02 Големапродажба/Роба Друго , Пробиштип

EURO PALETA

4 ЕУР

13 јул. 12:08 Градежни материјали , Пробиштип

Euro paleti

4 ЕУР

28 мар. 09:53 Големапродажба/Роба Друго , Пробиштип

Eur paleti

4 ЕУР

08 септ. 15:24 Друго , Пробиштип

Pcelin med

250 МКД

14 фев. 15:38 Плацови/Ниви и фарми , Пробиштип

Niva so Aronija

250 МКД

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување | Kupuvanje na (Kupi), Izdavanje na, Prodazba na (Prodaj), Baram za iznajmuvanje, Baram rabota, Oglasi za vrabotuvanje, Zamena | Пробиштип не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации