Продажба на автомобили купени во Македонија или увезени од странство

Acura , 20
Aixam , 7
Alfa Romeo , 1298
Alpina , 9
Audi , 5953
Bentley , 4
BMW , 6247
Bugatti , 1
Buick , 3
Cadillac , 11
Chevrolet , 687
Chrysler , 145
Citroën , 2633
Corvette , 5
Dacia , 157
Daewoo , 682
Daihatsu , 60
DeTomaso , 1
Dodge , 54
Ferrari , 2
Fiat , 3422
Ford , 4623
GMC , 3
Honda , 435
Hummer , 14
Hyundai , 988
Infiniti , 4
Isuzu , 11
Jaguar , 100
Jeep , 306
Kia , 609
KTM , 2
Lada , 596
Lancia , 195
Land Rover , 396
Landwind , 1
Lexus , 39
Lifan , 1
Lincoln , 11
Maserati , 5
Maybach , 4
Mazda , 673
Mercedes-Benz , 8169
MG , 5
MINI , 288
Mitsubishi , 419
Morgan , 1
Nissan , 577
NSU , 4
Opel , 8061
Peugeot , 3990
Piaggio , 9
Pontiac , 4
Porsche , 122
Proton , 4
Renault , 4057
Rover , 259
Saab , 61
Seat , 2217
Škoda , 857
Smart , 250
Spyker , 1
Ssangyong , 92
Subaru , 61
Suzuki , 405
Tata , 6
Tesla , 1
Toyota , 792
Triumph , 5
TVR , 4
UAZ , 21
VW Volkswagen , 14303
Volvo , 314
Wartburg , 9
Yugo , 576
Zastava , 360

Продажба на автомобили - во оваа категорија на Пазар3.мк ќе најдете огласи за продажба на автомобили, нови коли, и продажба и замена на половни автомобили. Најголем избор на коли од сите брендови и модели: Mercedes, Audi, BMW, VW Volkswagen, Opel и многу други.

30 јул. 10:08
Линк
, ,

Mazda 2 benzin i plin 2009 neuvezuvana

3 800 ЕУР

Година: 2009
Километража: 250 000 - 299 999
23 јул. 23:03
Линк
,

Ford Fiesta 1.4tdci 2004

1 800 ЕУР

Година: 2004
Километража: 170 000 - 179 999

Денес 12:32 , ,

Opel Antara 2.2cdti 2012 odlicen

105 ЕУР

Година: 2012
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 12:31 , ,

KUPUVAM OTKUPUVAM ZDRAVI I XAVARISANI VOZILA

Година: 2015
Километража: 35 000 - 39 999
Денес 12:30 , ,

Bentley Continental Flying Spur 6.0L W12 moze zamena

80 000 ЕУР

Година: 2009
Километража: 100 000 - 109 999
Денес 12:28
Линк
, ,

BmW

Година: 2006
Километража: 250 000 - 299 999
Денес 12:26 ,

Mercedes-Benz E 250 CGI Coupe AMG paket PANORAMA

Година: 2010
Километража: 170 000 - 179 999
Денес 12:26 , ,

Skoda Fabia 1.2 plin Porsche Skopje

3 100 ЕУР Намалена цена

Година: 2012
Километража: 190 000 - 199 999
Денес 12:19 ,

Audi A6 -12

16 500 ЕУР Намалена цена

Година: 2012
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 12:19 , ,

Bmw f30 320d 184KS

18 000 ЕУР

Година: 2012
Километража: 190 000 - 199 999
Денес 12:18 , ,

BMW X1

20 500 ЕУР

Година: 2010
Километража: 180 000 - 189 999
Денес 12:17 , ,

Skoda Fabia 1.2 plin Porsche Skopje

3 100 ЕУР Намалена цена

Година: 2012
Километража: 190 000 - 199 999
Денес 12:16 , ,

Opel Omega za delovi

Година: 1995
Километража: 20 000 - 24 999
Денес 12:14 , ,

Ford Focus Titanium 1.8TDCI 16V 116KS Duratorq Full Oprema

3 500 ЕУР Намалена цена

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 12:14 , ,

BMW 730d 245ks individual 2011 neuvezena

17 000 ЕУР Намалена цена

Година: 2011
Километража: 190 000 - 199 999
Денес 12:14 , ,

Bmw 535 d M-paket 313ks bi turbo 2012

21 500 ЕУР

Година: 2012
Километража: 170 000 - 179 999
Денес 12:13 , ,

Ford Focus Titanium 1.8TDCI 16V 116KS Duratorq Full Oprema

3 500 ЕУР Намалена цена

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 12:09 , ,

BMW 730d 245ks individual 2011 neuvezena

17 000 ЕУР Намалена цена

Година: 2011
Километража: 190 000 - 199 999
Денес 12:08 ,

VW Golf highline 1.6 TDi 105KS 2015

11 999 ЕУР

Година: 2015
Километража: 120 000 - 129 999
Денес 12:08 , ,

Bmw 535 d M-paket 313ks bi turbo 2012

21 500 ЕУР

Година: 2012
Километража: 170 000 - 179 999
Денес 12:06 , ,

VW Golf 6 1.2 benzin 2011

6 000 ЕУР

Година: 2011
Километража: 100 000 - 109 999
Денес 12:06 , ,

VW Golf 6 1.2 benzin 2011

6 000 ЕУР

Година: 2011
Километража: 100 000 - 109 999
Денес 12:05 , ,

BMW X5 3.0D XDrive 300ks

16 800 ЕУР

Година: 2008
Километража: 190 000 - 199 999
Денес 12:03 , ,

MERCEDES BENZ E220D 4 MATIC

48 500 ЕУР

Година: 2017
Километража: 65 000 - 69 999
Денес 11:57 , ,

Audi A4 2.0 tdi

11 800 ЕУР

Година: 2008
Километража: 190 000 - 199 999
Денес 11:57 , ,

Chevrolet Tahoe LTZ 4x4

Година: 2007
Километража: 90 000 - 94 999
Денес 11:54 , ,

BMW 525d

8 500 ЕУР

Година: 2004
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 11:50 ,

Peugeot 205

Година: 1998
Километража: 170 000 - 179 999
Денес 11:46
Линк
,

Skoda Octavia 2.0 TDI uvoz CH automatic 4x4 2016

10 500 ЕУР

Година: 2016
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 11:46
Линк
,

FORD GALAXY 1.9TDI,REG.MK CELA GODINA KLIMA, ITNOO!

1 000 ЕУР

Година: 1997
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 11:46 , ,

Ford Fiesta 1.4 TDCi

4 000 ЕУР

Година: 2008
Километража: 190 000 - 199 999
Денес 11:46
Линк
,

RENAULT MEGANE 1.5DCI ��������NOV UVOZ CH, GT-LINE EURO 5!!!

4 650 ЕУР

Година: 2011
Километража: 190 000 - 199 999
Денес 11:46 , ,

AUDI A8 4.2 TDI W12 351KS DESIGNO EXSLUZIVE NoVO -14 !

Година: 2014
Километража: 150 000 - 159 999
Денес 11:46 , ,

FORD FUSION METAN CNG

3 500 ЕУР

Година: 2005
Километража: 170 000 - 179 999
Денес 11:46
Линк
,

FORD GALAXY 1.9TDI,REG.MK CELA GODINA KLIMA, ITNOO!

1 000 ЕУР

Година: 1997
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 11:43 , ,

Chevrolet Kalos vo odlicna sostojba

3 000 ЕУР

Година: 2006
Километража: 45 000 - 49 999
Денес 11:42 , ,

Nissan Qashqai 1.5dci 2007

6 350 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 11:42 , ,

Toyota Yaris 2011 prv sopstvenik registrirana full oprema

4 400 ЕУР

Година: 2011
Километража: 130 000 - 139 999
Денес 11:42 , ,

BMW 320 e92

9 500 ЕУР

Година: 2009
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 11:42
Линк
,

Bmw M6 507hp 120.000km 2008

20 000 ЕУР

Година: 2008
Километража: 120 000 - 129 999
Денес 11:42
Линк
,

VW EOS 2.0 TDI��������UVOZ CH, REG MK ZELEN KARTON, STAKLO!!

6 600 ЕУР

Година: 2008
Километража: 180 000 - 189 999
Денес 11:42 , ,

Bmw 118D 16V 136KS ///M sport packet facelift extra sostojba

5 500 ЕУР

Година: 2010
Километража: 190 000 - 199 999
Денес 11:42
Линк
,

SKODA OCTAVIA EDITION 1.9TDI��������NOV UVOZ CH, AUTOMATIC!!

5 600 ЕУР

Година: 2010
Километража: 190 000 - 199 999
Денес 11:42 , ,

Renault Kangoo van 1.5dci full klima uvezeno od Holandija

3 200 ЕУР Намалена цена

Година: 2009
Километража: 190 000 - 199 999
Денес 11:42 , ,

Jaguar XF 3.0D V6 - 10 MOZE ZAMENA

11 999 ЕУР

Година: 2009
Километража: 250 000 - 299 999
Денес 11:42 ,

Hyundai Santa Fe 2.0crdi 4x4

1 ЕУР

Година: 2003
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 11:42 , ,

Golf 4 1.9Tdi

1 800 ЕУР

Година: 1998
Километража: 350 000 - 399 999

Пазар3 - најпосетениот веб сајт за продажба на автомобили, нови и половни коли во Македонија.Купете или продадете го Вашиот автомобил преку Пазар3.


Доколку купувате автомобил - погледнете ги сите огласи за продажба на автомобили.


Продажба на автомобили - половни коли


На Пазар3 може да купите користен автомобил по цена која Вам Ви одговара. Користете ги филтерите во категоријата Продажба на автомoбили и подредете ги огласите за продажба на автомобили по цена, модел, марка, година на производство, километража и слично.


Погледнете ги сите огласи за продажба на автомобили и купете кола од брендовите Mercedes, BMW, Audi, Opel, Citroen, Ford, Mazda, VW Volkswagen, Fiat, Renault и многу други. Се врши продажба на автомобили од сите марки и модели на автомобили, со различна година на производство а со тоа и по различна цена.


Увоз на половни автомобили во Македонија


Доколку ја селектирате опцијата Претпријатија или во полето за пребарување напишете клучен збор кој соодветствува на она што го барате на пример: Германија, Швајцарија, Италија и сл. ќе ги погледнете сите огласи за продажба на автомобили увезени од странство. Продажба на автомобили увезени од Швајцарија е често застапена низ Пазар3 огласите. Колите увезени од Швајцарија се исто така многу барани од купувачите на коли, бидејќи колите увезени од Швајцарија се смета дека поседуваат висок квалитет.Продажба на автомобили - нови автомобили


На Пазар3 се огласуваат и нови коли по поволни цени. Искористете ја можноста преку Пазар3 да направите одлична зделка. Следете ги постојано сите огласи за продажба на автомобили и купете нов автомобил по одлична цена и неверојатни перформанси. Исто така, не ретко се среќаваат и огласите каде што се продаваат нови тест автомобили, со многу ниска километража по неверојатна цена.Замена на возила


Замена на автомобили е понуда често присутна во Пазар3 огласите. Погледнете го описот на секој оглас или контактирајте го огласувачот за да прашате кои се условите за замена на возилото за друго возило. Често се вржи продажба на автомобили со можност за замена на Вашето возило со друго возило.


Продажба на автомобили на Пазар3.мк - најбрзиот начин за продажба на вашето возило!
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации