Продажба на автомобили купени во Македонија или увезени од странство

Acura , 7
Alfa Romeo , 95
Artega , 1
Audi , 608
Bentley , 1
BMW , 430
Chevrolet , 50
Chrysler , 5
Citroën , 330
Dacia , 8
Daewoo , 31
Daihatsu , 7
Dodge , 2
Ferrari , 1
Fiat , 386
Ford , 425
Honda , 31
Hummer , 1
Hyundai , 73
Isuzu , 1
Jaguar , 9
Jeep , 15
Kia , 60
Lada , 10
Lancia , 20
Land Rover , 34
Lexus , 4
Mazda , 55
MINI , 35
Mitsubishi , 33
Nissan , 116
Opel , 872
Peugeot , 456
Porsche , 11
Renault , 317
Rover , 4
Saab , 1
Seat , 231
Škoda , 116
Smart , 21
Ssangyong , 4
Subaru , 2
Suzuki , 65
Toyota , 130
UAZ , 12
VW Volkswagen , 1216
Volvo , 28
Yugo , 7
Zastava , 8

Продажба на автомобили - во оваа категорија на Пазар3.мк ќе најдете огласи за продажба на автомобили, нови коли, и продажба и замена на половни автомобили. Најголем избор на коли од сите брендови и модели: Mercedes, Audi, BMW, VW Volkswagen, Opel и многу други.

28 јул. 16:32
Линк
Претпријатие , ,

Peugeot 301 1.6hdi 92hp

6 950 ЕУР

Година: 2014
Километража: 120 000 - 129 999

Денес 11:54 Претпријатие , ,

Hyundai Tucson 2018 prv sopstvenik ne uvezen

16 490 ЕУР

Година: 2018
Километража: 80 000 - 84 999
Денес 11:46 Претпријатие , ,

BMW 318d AutoMilano 6 meseci garancija

10 600 ЕУР

Година: 2011
Километража: 100 000 - 109 999
Денес 11:42 , ,

Huyndai i10 1.1 benzin

3 450 ЕУР

Година: 2008
Километража: 120 000 - 129 999
Денес 11:18 Претпријатие , ,

BMW 318d AutoMilano 6 meseci garancija

10 600 ЕУР

Година: 2011
Километража: 100 000 - 109 999
Денес 10:58 Претпријатие ,

Mercedes-Benz E 200 cdi BlueTEC 2015

17 999 ЕУР

Година: 2015
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 10:54 Претпријатие , ,

Zastava Turbo Rival Iveco 2011

4 000 ЕУР

Година: 2011
Километража: 130 000 - 139 999
Денес 10:52 , ,

Huyndai i10 1.1 benzin

3 450 ЕУР

Година: 2008
Километража: 120 000 - 129 999
Денес 10:42 Претпријатие , ,

Audi Q7 dizel 2007

13 999 ЕУР Намалена цена

Година: 2007
Километража: 50 000 - 54 999
Денес 10:41 , ,

Test model kombe Gazelle 13m3

19 500 ЕУР

Година: 2019
Километража: 0 - 4 999
Денес 10:06 Претпријатие ,

Mercedes-Benz A 160 elegance avtomatik

1 900 ЕУР

Година: 1999
Километража: 160 000 - 169 999
Вчера 02:17 Претпријатие , ,

Audi S6 5.2 V10 2007

Година: 2007
Километража: 130 000 - 139 999
30 јул. 22:50 Претпријатие , ,

Ford focus 1.5 dci 95ks - 2016g

8 300 ЕУР

Година: 2016
Километража: 160 000 - 169 999
30 јул. 22:48 Претпријатие ,

Seat Altea 2.0TDI DSG -05 Germanska Navigacija

4 700 ЕУР

Година: 2005
Километража: 160 000 - 169 999
30 јул. 22:42 Претпријатие ,

Bmw 530D gt panorama 2009 8g automatic AutoPlac Memo

17 200 ЕУР

Година: 2009
Километража: 170 000 - 179 999
30 јул. 22:38 Претпријатие , ,

Opel corsa 1.3 cdti- 2005

1 ЕУР

Година: 2005
Километража: 160 000 - 169 999
30 јул. 22:23 Претпријатие ,

Peugeot 207 CC 1.6 vti 88kw 120hp

4 100 ЕУР Намалена цена

Година: 2008
Километража: 180 000 - 189 999
30 јул. 22:15 Претпријатие ,

Bmw 740D xdrive 306hp full oprema 2011

17 999 ЕУР Намалена цена

Година: 2011
Километража: 200 000 - 249 999
30 јул. 21:53 Претпријатие ,

Audi A4 2.0

Година: 2005
Километража: 190 000 - 199 999
30 јул. 20:23 Претпријатие ,

VW Crafter 2.0tdi 2012

Година: 2012
Километража: 50 000 - 54 999
30 јул. 19:01 Претпријатие , ,

Hyundai Tucson 2018 prv sopstvenik ne uvezen

16 490 ЕУР

Година: 2018
Километража: 80 000 - 84 999
30 јул. 18:45 Претпријатие ,

Mercedes-Benz C 220 CDI Uvoz od Holandija

6 500 ЕУР

Година: 2005
Километража: 190 000 - 199 999
30 јул. 18:40 Претпријатие , ,

Audi A6

23 000 ЕУР

Година: 2012
Километража: 250 000 - 299 999
30 јул. 18:24 Претпријатие ,

BMW X3 2.0 D Uvoz od Holandija

8 450 ЕУР

Година: 2005
Километража: 170 000 - 179 999
30 јул. 18:05 Претпријатие , ,

VW Polo 1.0 80ks trendline 30.000km

10 500 ЕУР

Година: 2018
Километража: 30 000 - 34 999
30 јул. 18:00 Претпријатие , ,

Seat Ibiza 1.2 benzin 2012

4 500 ЕУР

Година: 2012
Километража: 110 000 - 119 999
30 јул. 17:52 Претпријатие ,

Mazda 6 dizel 2008

Година: 2008
Километража: 190 000 - 199 999
30 јул. 17:32 Претпријатие , ,

VW Arteon 2.0tdi AutoMilano 6meseci garancija

29 500 ЕУР

Година: 2018
Километража: 120 000 - 129 999
30 јул. 16:06
Линк
Претпријатие ,

Fiat Doblo 5 sedista tovarno maxi

5 800 ЕУР

Година: 2012
Километража: 250 000 - 299 999
30 јул. 15:41 Претпријатие , ,

BMW 320 X-drive 4x4

9 500 ЕУР

Година: 2009
Километража: 200 000 - 249 999
30 јул. 15:08 Претпријатие , ,

MERCEDES-BENZ S350 Long AMG

Година: 2016
Километража: 45 000 - 49 999
30 јул. 14:45 ,

Toyota Avensis Verso D4D

3 700 ЕУР

Година: 2004
Километража: 250 000 - 299 999
30 јул. 14:18 Претпријатие , ,

VW Golf 4 1.6tdi 66kw 2011 nov

6 999 ЕУР

Година: 2011
Километража: 190 000 - 199 999

Пазар3 - најпосетениот веб сајт за продажба на автомобили, нови и половни коли во Македонија.Купете или продадете го Вашиот автомобил преку Пазар3.


Доколку купувате автомобил - погледнете ги сите огласи за продажба на автомобили.


Продажба на автомобили - половни коли


На Пазар3 може да купите користен автомобил по цена која Вам Ви одговара. Користете ги филтерите во категоријата Продажба на автомoбили и подредете ги огласите за продажба на автомобили по цена, модел, марка, година на производство, километража и слично.


Погледнете ги сите огласи за продажба на автомобили и купете кола од брендовите Mercedes, BMW, Audi, Opel, Citroen, Ford, Mazda, VW Volkswagen, Fiat, Renault и многу други. Се врши продажба на автомобили од сите марки и модели на автомобили, со различна година на производство а со тоа и по различна цена.


Увоз на половни автомобили во Македонија


Доколку ја селектирате опцијата Претпријатија или во полето за пребарување напишете клучен збор кој соодветствува на она што го барате на пример: Германија, Швајцарија, Италија и сл. ќе ги погледнете сите огласи за продажба на автомобили увезени од странство. Продажба на автомобили увезени од Швајцарија е често застапена низ Пазар3 огласите. Колите увезени од Швајцарија се исто така многу барани од купувачите на коли, бидејќи колите увезени од Швајцарија се смета дека поседуваат висок квалитет.Продажба на автомобили - нови автомобили


На Пазар3 се огласуваат и нови коли по поволни цени. Искористете ја можноста преку Пазар3 да направите одлична зделка. Следете ги постојано сите огласи за продажба на автомобили и купете нов автомобил по одлична цена и неверојатни перформанси. Исто така, не ретко се среќаваат и огласите каде што се продаваат нови тест автомобили, со многу ниска километража по неверојатна цена.Замена на возила


Замена на автомобили е понуда често присутна во Пазар3 огласите. Погледнете го описот на секој оглас или контактирајте го огласувачот за да прашате кои се условите за замена на возилото за друго возило. Често се вржи продажба на автомобили со можност за замена на Вашето возило со друго возило.


Продажба на автомобили на Пазар3.мк - најбрзиот начин за продажба на вашето возило!
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации