Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Kupuvanje na (Kupi), Izdavanje na, Prodazba na (Prodaj), Baram za iznajmuvanje, Baram rabota, Oglasi za vrabotuvanje, Zamena | Ресен

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор,по категорија,или по локација Ресен , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Kupuvanje na (Kupi), Izdavanje na, Prodazba na (Prodaj), Baram za iznajmuvanje, Baram rabota, Oglasi za vrabotuvanje, Zamena | Ресен или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

31 јан. 23:03
Link:
Автомобили  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Ресен

Otkup na motorni vozila


23 фев. 20:44 Куќи/Вили  ·  Ресен

SE PRODAVA KUKJA VO STENJE

1 МКД

Број на соби: 3
09 фев. 14:04 Куќи/Вили  ·  Ресен

SE PRODAVA KUKJA VO STENJE

1 МКД

Број на соби: 3
Површина: 120
16 ноем. 12:16 Друго  ·  Ресен

Plasticni kanti od 10l

25 МКД

06 окт. 20:35 Плацови/Ниви и фарми  ·  Ресен

ovoshtarnik

1 ЕУР

08 апр. 23:50 Куќи/Вили  ·  Ресен

Se prodava kuka

1 ЕУР

Број на соби: 8
12 фев. 16:57 Сервис за Возила  ·  Ресен

Slep sluzba

1 ЕУР

10 фев. 00:55 Мобилни телефони  ·  Samsung  ·  Galaxy Note 9  ·  Ресен

galaxy note 9

1 ЕУР

09 фев. 23:07 Мобилни телефони  ·  Samsung  ·  Galaxy Note 9  ·  Ресен

galaxy note 9

1 ЕУР

16 септ. 00:07 Земјоделски животни  ·  Ресен

suvi ribi

1 ЕУР

24 јун. 18:40 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Ресен

VW GOLF5 1.9 TDI 4X4 PRODADENO

Година: 2006
Километража: 180 000 - 189 999
24 јул. 07:28 Автомобили  ·  Peugeot  ·  307  ·  Ресен

Peugeot 307 -06 Itno

Година: 2006
Километража: 100 000 - 109 999
30 апр. 02:05 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Polo  ·  Ресен

VW POLO 1.9 tdi 101ks -02

Година: 2002
Километража: 200 000 - 249 999
11 фев. 18:45 Куќи/Вили  ·  Ресен

Се продава куќа во с.Царев Двор

100 МКД

Број на соби: 6
Површина: 200
11 фев. 18:41 Куќи/Вили  ·  Ресен

Се продава викендица Претор

100 МКД

Број на соби: 6
Површина: 170
14 окт. 16:41 Големапродажба/Роба  ·  Друго  ·  Ресен

Drveni Gajbi

100 МКД

18 апр. 19:38 Куќи/Вили  ·  Ресен

Se prodava Vila

100 МКД

Број на соби: 4
Површина: 160
12 апр. 17:54 Големапродажба/Роба  ·  Друго  ·  Ресен

Balirano Seno

100 МКД

02 ноем. 15:56 Земјоделски животни  ·  Ресен

Kravi

11 јан. 08:22 Друго  ·  Ресен

Jabolkov ocet Prespa Resen

150 МКД

26 ноем. 20:47 Земјоделски животни  ·  Ресен

Telinja

150 МКД

18 окт. 00:27 Друго  ·  Ресен

Sunduci za jabolka

150 МКД

10 јун. 20:49 Викендици  ·  Ресен

Prodavam kamp vo Krani

3 ЕУР

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување | Kupuvanje na (Kupi), Izdavanje na, Prodazba na (Prodaj), Baram za iznajmuvanje, Baram rabota, Oglasi za vrabotuvanje, Zamena | Ресен не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации