Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Продажба на автомобили купени во Македонија или увезени од странство

Acura , 23
Aixam , 8
Alfa Romeo , 282
Alpina , 6
Audi , 2385
Bentley , 4
BMW , 2338
Cadillac , 5
Chevrolet , 520
Chrysler , 15
Citroën , 1104
Corvette , 1
Dacia , 70
Daewoo , 56
Daihatsu , 23
DeTomaso , 2
Dodge , 45
Fiat , 1056
Ford , 1314
GMC , 2
Great Wall , 12
Honda , 191
Hummer , 5
Hyundai , 325
Infiniti , 6
Isuzu , 2
Jaguar , 39
Jeep , 112
Kia , 305
KTM , 1
Lada , 68
Lancia , 36
Land Rover , 192
Landwind , 1
Lexus , 28
Lifan , 2
Lincoln , 1
Maserati , 3
Maybach , 3
Mazda , 268
Mercedes-Benz , 2374
MG , 1
MINI , 130
Mitsubishi , 201
Nissan , 270
NSU , 3
Opel , 2067
Peugeot , 1508
Piaggio , 2
Pontiac , 1
Porsche , 96
Renault , 856
Rover , 8
Saab , 5
Seat , 843
Škoda , 472
Smart , 35
Spyker , 1
Ssangyong , 44
Subaru , 28
Suzuki , 120
Tesla , 2
Toyota , 414
TVR , 1
UAZ , 12
VW Volkswagen , 4457
Volvo , 112
Yugo , 17
Zastava , 11

Продажба на автомобили - во оваа категорија на Пазар3.мк ќе најдете огласи за продажба на автомобили, нови коли, и продажба и замена на половни автомобили. Најголем избор на коли од сите брендови и модели: Mercedes, Audi, BMW, VW Volkswagen, Opel и многу други.

15 мај 22:50
Линк
,

Skoda Fabia 1.2HTP 60hp Benzin/Plin 2009g NEUVEZENA!!

3 199 ЕУР

Година: 2009
Километража: 190 000 - 199 999
Вчера 18:40
Линк
, ,

***Mercedes C180d FULL LED*** 117000km

21 500 ЕУР

Година: 2016
Километража: 110 000 - 119 999
17 мај 13:35
Линк
, ,

Ford Focus 1.6TDCi 116ks

7 500 ЕУР

Година: 2013
Километража: 190 000 - 199 999

Денес 12:33 Претпријатие , ,

Audi A4 2.0tdi atraction led Avto Miro

13 500 ЕУР

Година: 2014
Километража: 180 000 - 189 999
Денес 12:32 Претпријатие , ,

Audi A3 1.6tdi navi euro 5 Avto Miro

8 300 ЕУР

Година: 2011
Километража: 190 000 - 199 999
Денес 12:32
Линк
, ,

Subaru XV 147hp 4x4

9 990 ЕУР

Година: 2012
Километража: 120 000 - 129 999
Денес 12:32
Линк
, ,

VW Passat B8 confortline 1.6ТDI bluemotion

15 800 ЕУР

Година: 2016
Километража: 160 000 - 169 999
Денес 12:31 Претпријатие , ,

Skoda Fabia 2018 1.4 TDI 66KW 90H

12 600 ЕУР

Година: 2018
Километража: 160 000 - 169 999
Денес 12:04 ,

Opel Astra h 1.7 cdti vo odlicna sostojba

3 500 ЕУР

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 12:04 , ,

Seat Ibiza 1.2 dizel

Година: 2011
Километража: 250 000 - 299 999
Денес 11:54 , ,

VW Tiguan 2.0 TDI 4-motion DSG od Porsche Skopje

20 750 ЕУР

Година: 2014
Километража: 90 000 - 94 999
Денес 11:42
Линк
, ,

Volvo v50 dizel 2007 2.0

3 800 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 11:40 Претпријатие , ,

Peugeot 5008 1.6 HDI 80kw perfektna

6 300 ЕУР

Година: 2010
Километража: 180 000 - 189 999
Денес 11:39 ,

Mercedes-Benz C 200cdi 2008 reg.+Zelen karton 02/ 2023

7 099 ЕУР Намалена цена

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 11:34 , ,

Mercedes-Benz E 350cdi 4matic full oprema F1

14 900 ЕУР

Година: 2010
Километража: 190 000 - 199 999
Денес 11:33 , ,

Suzuki Swift 1.3 DDS 75ks style 2015 MK

6 990 ЕУР

Година: 2015
Километража: 150 000 - 159 999
Денес 11:32 , ,

FIAT PUNTO EVO 1.4 I -BENZIN- 57KW CNG FABRICKI FULL OPREMA

4 500 ЕУР

Година: 2010
Километража: 150 000 - 159 999
Денес 11:30 , ,

Lexus CT 200h 1.8 hybrid 122ks automatic

10 500 ЕУР

Година: 2011
Километража: 150 000 - 159 999
Денес 11:05 , ,

Jeep Patriot 2.2crd 163ks 4x4 limited 2011

10 850 ЕУР

Година: 2011
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 11:00 , ,

Audi A6 Business Class Deluxe LED 2015 2.0tdi 190hp

25 900 ЕУР

Година: 2015
Километража: 190 000 - 199 999
Денес 10:59 Претпријатие , ,

AVTO NADJA PRODAZBA I UVOZ NA AVTOMOBILI

123 ЕУР

Година: 2016
Километража: 30 000 - 34 999
Денес 10:58 Претпријатие , ,

Renault Megane 1.5 dci 2011 odlicna sostojba

4 800 ЕУР

Година: 2011
Километража: 150 000 - 159 999
Денес 10:56
Линк
, ,

Citroen DS5 2012 hybrid 200ks top ponuda

12 999 ЕУР

Година: 2012
Километража: 140 000 - 149 999
Денес 10:54 Претпријатие , ,

VW Caddy Maxi 1.6TDI DSG 7G menjac 2013 7 sedista

9 800 ЕУР

Година: 2013
Километража: 180 000 - 189 999
Денес 10:50 Претпријатие , ,

OPEL INSIGNIA 1.6CDTI 136HP 2017 GODINA

11 900 ЕУР

Година: 2017
Километража: 140 000 - 149 999
Денес 10:50 Претпријатие , ,

Opel Astra 1.6cdti 100kw 2015 cosmo line

7 700 ЕУР

Година: 2015
Километража: 170 000 - 179 999
Денес 10:50 Претпријатие , ,

Peugeot 508 1.6bluehdi 2016 automatik

12 600 ЕУР

Година: 2016
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 10:06 , ,

LACCETI 1,4 2008 GOD FUL OPREMA PLIN OD MKD

2 400 ЕУР

Година: 2008
Километража: 160 000 - 169 999
Денес 10:02 ,

Ford Kuga 2.0TDCi Titanium 4x4

8 900 ЕУР

Година: 2009
Километража: 180 000 - 189 999
Денес 09:53 Претпријатие , ,

Citroen C3 1.5 bluehdi 100ks 2019 exclusive

9 300 ЕУР

Година: 2019
Километража: 160 000 - 169 999
Денес 09:53 Претпријатие , ,

Renault Clio 1.5dci 2019 facelift energy

8 800 ЕУР

Година: 2019
Километража: 140 000 - 149 999
Денес 09:53 ,

BMW 116 D sport twin turbo diesel

13 000 ЕУР Намалена цена

Година: 2016
Километража: 140 000 - 149 999
Денес 09:53 , ,

BMW X1-1.8D XDRIVE,FULL,ODLICNA SOSTOJBA-KAKO NOVO,ZAMENA

11 600 ЕУР

Година: 2011
Километража: 200 000 - 249 999

Пазар3 - најпосетениот веб сајт за продажба на автомобили, нови и половни коли во Македонија.Купете или продадете го Вашиот автомобил преку Пазар3.


Доколку купувате автомобил - погледнете ги сите огласи за продажба на автомобили.


Продажба на автомобили - половни коли


На Пазар3 може да купите користен автомобил по цена која Вам Ви одговара. Користете ги филтерите во категоријата Продажба на автомoбили и подредете ги огласите за продажба на автомобили по цена, модел, марка, година на производство, километража и слично.


Погледнете ги сите огласи за продажба на автомобили и купете кола од брендовите Mercedes, BMW, Audi, Opel, Citroen, Ford, Mazda, VW Volkswagen, Fiat, Renault и многу други. Се врши продажба на автомобили од сите марки и модели на автомобили, со различна година на производство а со тоа и по различна цена.


Увоз на половни автомобили во Македонија


Доколку ја селектирате опцијата Претпријатија или во полето за пребарување напишете клучен збор кој соодветствува на она што го барате на пример: Германија, Швајцарија, Италија и сл. ќе ги погледнете сите огласи за продажба на автомобили увезени од странство. Продажба на автомобили увезени од Швајцарија е често застапена низ Пазар3 огласите. Колите увезени од Швајцарија се исто така многу барани од купувачите на коли, бидејќи колите увезени од Швајцарија се смета дека поседуваат висок квалитет.Продажба на автомобили - нови автомобили


На Пазар3 се огласуваат и нови коли по поволни цени. Искористете ја можноста преку Пазар3 да направите одлична зделка. Следете ги постојано сите огласи за продажба на автомобили и купете нов автомобил по одлична цена и неверојатни перформанси. Исто така, не ретко се среќаваат и огласите каде што се продаваат нови тест автомобили, со многу ниска километража по неверојатна цена.Замена на возила


Замена на автомобили е понуда често присутна во Пазар3 огласите. Погледнете го описот на секој оглас или контактирајте го огласувачот за да прашате кои се условите за замена на возилото за друго возило. Често се вржи продажба на автомобили со можност за замена на Вашето возило со друго возило.


Продажба на автомобили на Пазар3.мк - најбрзиот начин за продажба на вашето возило!
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации