Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Pazar3 shpalljet | Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë

Ka shumë reklama të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në Pazar3, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe 170ks , kategori , ose vendndodhje , Pazar3 është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë reklama të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, Pazar3 ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha reklamat bazuar në kërkimin tuaj: 170ks | Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | ose regjistroni një reklamë tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në Pazar3.mk.

Dje 20:56 ,

VW Passat 170ks 125kw

5 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 16:21 ,

VW Passat 2.0TDI 170ks DSG

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
25 Maj 16:43 Shitorja , ,

Mercedes-Benz C220 170ks avangard unikat

9 990 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
25 Maj 16:11 , ,

VW Passat CC 2.0TDI 170ks

13 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Maj 16:11 , ,

VW Passat CC 2.0TDI 170ks

13 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Maj 16:43 Shitorja ,

Audi A3 2.0TDI 170ks 2008 Avtocentar

5 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
21 Maj 09:23 Shitorja , ,

Alfa Romeo Giulietta 2.0jtd 170ks moze zamena

6 750 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
20 Maj 12:37 Shitorja ,

Mercedes-Benz GLC 220cdi 170ks 4x4 coupe avtomatic 9G novo

40 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
20 Maj 10:41 Shitorja ,

Volkswagen Golf GT 2.0TDI 170ks

5 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
19 Maj 11:04 Shitorja , ,

Opel Insignia Grand Sport 2.0 cdti 170ks Innovation MT

18 000 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
18 Maj 09:04 , ,

Mercedes-Benz C 220cdi 170ks 2008 avangard

9 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Maj 00:11 Shitorja ,

AUDI A3 2.0TDI 170KS EURO5 QUATTRO S-LINE

9 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
07 Maj 19:35 ,

Mercedes-Benz E220 avtomatik, 2011 Аvangard oprema perfekten

13 300 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
03 Maj 21:50 Shitorja ,

Mercedes-Benz C220cdi 170ks 2012 avant. 7g tronic facelift

13 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
20 Pri 13:43 , ,

Opel Insignia 2.0cdti 170ks AT8 innovation 2018

20 900 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
20 Pri 02:16 ,

VW Sharan 2012 20 170ks na ch tabli

9 200 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
31 Mar 22:55 , ,

ALFA ROMEO GIULIETTA-AUTOMATIC 2011

7 300 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
31 Mar 09:18 Shitorja , ,

Mercedes-Benz C220 avangard 170ks 2014

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
28 Mar 15:11 , ,

VW Passat CC 2010 170ks

8 999 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
26 Mar 12:07 , ,

Opel Insignia 2.0cdti 170ks AT8 2018

20 900 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
22 Mar 10:56 , ,

VW Passat R-line CR 2.0tdi 125kw 4x4 DSG F1 11.2010

7 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
22 Mar 06:57 Shitorja ,

Audi Q5 2.0 TDI 170ks quattro 2010

13 999 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
18 Mar 17:13 ,

Nissan Navara 2007

9 600 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
17 Mar 18:15 , ,

VW Passat B6 2.0 TDI 170ks DSG individual oprema

6 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
11 Mar 10:30 Shitorja ,

Opel Insgnia 2020

Viti: 2020
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
11 Mar 06:10 Shitorja , ,

Kia Sorento redizajn 2.5crdi 170ks 4x4

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
09 Mar 11:27 Shitorja ,

Bmw E92 coupe 320i benzin 125kw facelift perfektno

7 999 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
25 Shk 00:04 , ,

Kia Sorento 2.5crdi 2010

8 700 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Shk 13:41 ,

Mercedes-Benz E220 CDI 2010

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Jan 15:15 Shitorja , ,

VW Passat CC 2.0 tdi

9 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Jan 16:27 Shitorja ,

Seat Leon 1.6TDI 115ks matrix kamera navigacija Vip Auto

12 800 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
26 Dhj 09:23 Shitorja ,

Audi A4 2.0tdi 150ks eu 6 led distronik Vip Auto

14 300 EUR Price Reduced

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
21 Dhj 10:48 Shitorja ,

Audi A4 2.0 TDI 150ks matrix ultra S tronic 2018 Vip Auto

24 500 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
06 Dhj 13:26 ,

Audi A3 odlicno zacuvano 2007

6 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
30 Nën 13:47 , ,

Peugeot 407 2.0 HDI 136/170KS coupe

7 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
30 Nën 09:57 , ,

VW Passat 2.0 125KW 170KS DSG -07

5 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Nën 19:24 ,

VW Passat 2.0 TDI 170ks highline od CH

15 000 EUR Price Reduced

Viti: 2013
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
29 Nën 18:08 , ,

Audi A3 2.0tdi 170ks quatro s line -06

5 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
29 Nën 08:03 Shitorja ,

Renault Clio 1.5 DCI 90ks EU 6 navigacija led Vip Auto

8 600 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
28 Nën 12:26 ,

Alfa Romeo GT 2.0 JTS 170KS od CH

4 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
28 Nën 10:32 ,

Alfa Romeo Giulietta 2013 2.0JTD 170ks

8 300 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
19 Nën 19:30 ,

Seat Altea Freetrak 2.0 170ks 4x4 cross off road edinstven

5 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 130 000 - 139 999

Pazar3.mk - Tregu më i madh për blerje dhe shitje në internet!


Pazar3.mk plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes Pazar3.mk.Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë Pazar3 si zgjedhjen e tyre të parë si platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.Pazar3 është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në Pazar3.mk janë Domik Real Estate, Astoria Real Estate, VIP Auto Spa, Kobra-T - shitja e fletëve të plastifikuara, Benelux Tuning - shitja e gomave dhe shinave, AutoWelt, iButik.mk - shitja e telefonave celularë dhe pajisjeve shtesë, Eurogradba Asanoski - shitja e makinave dhe materialeve të ndërtimit, Ledikom, Avto Buv, МТ-Auto, Agro GEA dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të Pazar3. mk.Më shumë se 400.000 reklama janë duke u prezantuar në Pazar3.mk! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Pazar3.mk në baza ditore!Shitja dhe Blerja në Pazar3.mkNëse, gjatë kërkimin tuaj 170ks | Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një reklamë me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni.Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha reklamave aktive sipas interesit tuaj.Nëse po shisni diçka, regjistroni një reklamë me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - Pazar3.mk është vendi i duhur për ju!Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, Pazar3.mk me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


Similar Searches

170ks 170ks

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione