Македонски | Shqip | English |
Денес 10:49 Станови , Кочани

Stan vo centarot Na Kocani renoviran i namesten

58 000 ЕУР Намалена цена

Број на соби: 4
Површина: 80
Денес 09:56 Автомобили , Кочани

Alfa 159 sportvagon

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 23:25 Автомобили , Кочани

Audi A6 2.0 TDI

Година: 2004
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 20:44 Автомобили , Кочани

VW TOURAN 1.9TDI 105KS 7 SEDISTA

4 000 ЕУР

Година: 2004
Километража: 190 000 - 199 999
Вчера 20:41 Автомобили , Кочани

VW Phaeton 3.0 tdi 4x4

10 500 ЕУР

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 19:56 Куќи/Вили , Кочани

KUKA VO KOCANI POVOLNO

30 000 ЕУР

Број на соби: > 10
Вчера 18:52 Автомобили , Кочани

OPEL MERIVA 1.7 CDTI -07 FACELIFT PERFEKTNA

Година: 2007
Километража: 140 000 - 149 999
Вчера 15:39 Автомобили , Кочани

Mercedes-Benz CLS 350

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 14:37 Автомобили , Кочани

VW Golf 6 COMFORTLINE 1.6TDI 105HP -11

6 600 ЕУР

Година: 2011
Километража: 170 000 - 179 999
Вчера 11:39 Автомобили , Кочани , Чешиново-Облешево

Ford Focus 1.8tddi

1 700 ЕУР

Година: 2001
Километража: 190 000 - 199 999
Вчера 01:57 Автомобили , Кочани

AUDI A3 2.0 T.D.I 140KS

3 850 ЕУР

Година: 2004
Километража: 120 000 - 129 999
22 авг. 23:57 Автомобили , Кочани

Mercedes Benz A 140

2 000 ЕУР

Година: 1999
Километража: 40 000 - 44 999
22 авг. 23:38 Автомобили , Кочани

VW Jetta tdi 1.6 full optional

9 000 ЕУР

Година: 2011
Километража: 110 000 - 119 999
22 авг. 23:31 Автомобили , Кочани

VW Passat

18 000 ЕУР

Година: 2012
Километража: 190 000 - 199 999
22 авг. 21:52 Автомобили , Кочани

Rover Maestro

Година: 1996
Километража: 120 000 - 129 999
22 авг. 21:38 Автомобили , Кочани

SEAT IBIZA 1.9TDi PREKRASNA

Година: 2006
Километража: 150 000 - 159 999
22 авг. 19:00 Автомобили , Кочани

Audi A6 3.0TDI Quattro

6 800 ЕУР

Година: 2005
Километража: 180 000 - 189 999
22 авг. 18:38 Автомобили , Кочани

AUDI A5 2.7 TDI SPORTPAKET

12 500 ЕУР

Година: 2010
Километража: 200 000 - 249 999
22 авг. 14:46 Автомобили , Кочани

VW PASSAT 1.9TDI 105KS - 06 TOP SOSTOJBA

5 100 ЕУР Намалена цена

Година: 2006
Километража: 190 000 - 199 999
22 авг. 13:34 Автомобили , Кочани

BMW 120 carineto do registracija

7 700 ЕУР

Година: 2009
Километража: 140 000 - 149 999
22 авг. 12:39 Автомобили , Кочани

Audi A3

Година: 2012
Километража: 95 000 - 99 999
22 авг. 10:55 Автомобили , Кочани

FORD FIESTA 1.4 TDCI

2 650 ЕУР

Година: 2005
Километража: 180 000 - 189 999
22 авг. 10:55 Автомобили , Кочани

ALFA ROMEO 147 1.9JTD 88KW-120KS

3 200 ЕУР

Година: 2009
Километража: 140 000 - 149 999
22 авг. 10:53 Автомобили , Кочани

BMW 530D 235HP

6 300 ЕУР

Година: 2010
Километража: 250 000 - 299 999
22 авг. 10:53 Автомобили , Кочани

VW JETTA 1.9TDI 77KW-105KS

6 500 ЕУР

Година: 2009
Километража: 120 000 - 129 999
22 авг. 10:51 Автомобили , Кочани

PEUGEOT 307 1.6HDI 66KW -90KS

3 200 ЕУР

Година: 2005
Километража: 180 000 - 189 999
22 авг. 10:51 Автомобили , Кочани

OPEL CORSA 1.3MULTIJET COSMO

3 600 ЕУР

Година: 2007
Километража: 120 000 - 129 999
22 авг. 10:19 Куќи/Вили , Кочани

Nova kuka vo Kocani

145 000 ЕУР Намалена цена

Број на соби: > 10
22 авг. 01:08 Автомобили , Кочани , Македонска Каменица

Chevrolet Cruze

Година: 2011
Километража: 130 000 - 139 999
21 авг. 19:46 Автомобили , Кочани

Audi A6 2.7tdi 180ks Manuel

5 500 ЕУР

Година: 2006
Километража: 180 000 - 189 999
21 авг. 19:18 Автомобили , Кочани

Peugeot 4007 4x4 2.2 hdi 2007

8 700 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
Кон почеток