Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Kupuvanje na (Kupi), Izdavanje na, Prodazba na (Prodaj), Baram za iznajmuvanje, Baram rabota, Oglasi za vrabotuvanje, Zamena | Пробиштип

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор,по категорија,или по локација Пробиштип , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Kupuvanje na (Kupi), Izdavanje na, Prodazba na (Prodaj), Baram za iznajmuvanje, Baram rabota, Oglasi za vrabotuvanje, Zamena | Пробиштип или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

18 ноем. 00:40
Линк
Автомобили , Пробиштип

HONDA CRV

8 500 ЕУР

Година: 2007
Километража: 15 000 - 19 999

18 авг. 22:14 Станови , Пробиштип

Stan vo Probistip

Број на соби: 3
Површина: 70
17 авг. 16:20 Станови , Пробиштип

Stan od 70m2 vo Probistip

Број на соби: 3
Површина: 70
13 авг. 15:28 Моторцикли (над 50cc) Спортски , Пробиштип

Yamaha R6

2 300 ЕУР

Година: 2002
09 авг. 00:42 Плацови/Ниви и фарми , Пробиштип

Baram plac vo probistip

01 авг. 15:44 Домашни Миленичиња Кучиња , Пробиштип

Balkancinja

2 500 МКД

01 авг. 02:15 Моторцикли (над 50cc) Спортски , Пробиштип

Yamaha R6

2 400 ЕУР

Година: 2003
31 јул. 11:45 Автомобили , Пробиштип

Opel Tigra extra sostojba so klima ured

1 300 ЕУР Намалена цена

Година: 1999
Километража: 140 000 - 149 999
19 јун. 19:15 Друго , Пробиштип

Hoverboard

18 јун. 13:35 Автомобили , Пробиштип

Audi A4 1.9 tdi

3 700 ЕУР

Година: 2002
Километража: 200 000 - 249 999
17 јун. 02:09 Автомобили , Пробиштип

Peugeot 307

2 500 ЕУР

Година: 2003
Километража: 250 000 - 299 999
30 мај 19:36 Автомобили , Пробиштип

Renault Laguna

1 100 ЕУР

Година: 1995
Километража: 190 000 - 199 999
30 мај 19:28 Автомобили , Пробиштип

Renault Laguna

1 100 ЕУР

Година: 1995
Километража: 190 000 - 199 999
25 мај 01:34 Автомобили , Пробиштип

VW Golf 5 tdi 1.9

Година: 2005
Километража: 25 000 - 29 999
25 мај 01:34 Автомобили , Пробиштип

VW Golf 5 2.0tdi

Година: 2006
Километража: 190 000 - 199 999
13 мај 23:26 Плацови/Ниви и фарми , Пробиштип

NIVA LOZJE VO S ZLETOVO

3 000 ЕУР

05 мај 16:49 Автомобили , Пробиштип

AUDI A4 1.8 110KW 150 PS

1 350 ЕУР

Година: 1999
Километража: 250 000 - 299 999
27 апр. 17:42 Играчки Конзоли и додатоци , Пробиштип

PS3 superslim

8 000 МКД

20 апр. 19:22 Автомобили , Пробиштип

BMW 525d

3 500 ЕУР

Година: 2001
Километража: 400 000 - 449 999
17 апр. 02:32 Друго , Пробиштип

Gumi

1 ЕУР

14 апр. 04:05 Автомобили , Пробиштип

Peugeot 307 2.0hdi

2 300 ЕУР

Година: 2002
Километража: 190 000 - 199 999
05 апр. 12:26 За Деца Мебел/Опрема , Пробиштип

Chicco racna pumpa

1 100 МКД

30 мар. 04:10 Автомобили , Пробиштип

VW Volkswagen sharan 1.9 TDI

Година: 1998
Километража: 65 000 - 69 999
29 мар. 12:57 Автомобили , Пробиштип

Lada niva 1.6

1 150 ЕУР

Година: 1993
Километража: 40 000 - 44 999
26 мар. 20:10 Друго , Пробиштип

KRAVI

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување | Kupuvanje na (Kupi), Izdavanje na, Prodazba na (Prodaj), Baram za iznajmuvanje, Baram rabota, Oglasi za vrabotuvanje, Zamena | Пробиштип не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации