Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Pazar3 shpalljet | Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet

Ka shumë reklama të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në Pazar3, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori , ose vendndodhje , Pazar3 është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë reklama të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, Pazar3 ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha reklamat bazuar në kërkimin tuaj: | Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | ose regjistroni një reklamë tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në Pazar3.mk.

04 Jan 21:15
Линк
Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Shkup  ·  Karposh

VW Golf 6, 2009, 1.6 bifuel (benzin - plin)

6 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
10 Shk 09:53
Линк
Vetura  ·  Citroën  ·  C3  ·  Shtip

CITROEN C3 1.6 HDI Blue Feel

10 500 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 110 000 - 119 999

Sot 04:23 Autopjesë dhe Pajisje  ·  Pjesë rezerve  ·  Shkup  ·  Gazi Babë

Zadni sedista i pojasi za Citroen C4 cactus

400 EUR

Sot 02:31 Servis për Kompjuterë  ·  Prilep

Brz i profesionalen servis na kompjuteri i laptopi

300 MKD

Sot 02:31 Banesa  ·  Shkup  ·  Karposh

Baram stan za 5 meseci

Sot 02:31 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  E 400  ·  Tetovë

MERCEDES BENZ E 400 AMG

2 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 02:21 Të tjera  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

Plac niva vikendica

Sot 01:41 Banesa  ·  Shkup  ·  Centar

Se prodava stan vo Centar pozadi Bugarska ambasada

108 000 EUR

Numri i dhomave: 2,5
Sot 01:21
Линк
Banesa  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

Одлична локација !!!

1 300 EUR

Numri i dhomave: 4
Sot 01:02 Motoçikleta (mbi 50cc)  ·  Yamaha  ·  Drug model  ·  Veles

Yamaha Raider 1900cc

15 500 EUR

Sot 00:51 Vetura  ·  Renault  ·  Kangoo  ·  Kumanovë

Renault Kangoo 1.5 dci

4 100 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 00:31 Shërbime  ·  Zejtarë/Artizanate  ·  Shkup  ·  Centar

Secenje beton rusenje zidovi

Sot 00:31 Shtëpi  ·  Shkup  ·  Çair

Shitet shtepia pas rruges se plastikave

Numri i dhomave: 3
Sot 00:15 Shtëpi  ·  Shkup  ·  Centar

UBAV PLAC NA VODNO 1000M2 ZEMJISTE KAJ TINEXSOT

1 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sot 00:04 Auto sallon Vetura  ·  Škoda  ·  Rapid  ·  Shkup  ·  Ilinden

Skoda Rapid 1.6 tdi 2015 Godina

8 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 23:59 Orë dhe Aksesorë  ·  Për meshkuj  ·  Shkup

Samsung Galaxy Watch 5 Saphire (sin) 44mm

8 000 MKD

Online
Dje 23:41
Линк
Autopjesë dhe Pajisje  ·  Goma dhe Bandazhe  ·  Shkup  ·  Karposh

Gumi i bandazi za Kia Sorento 245/70 r16

280 EUR

Dje 23:01 Vetura  ·  Audi  ·  A5  ·  Tetovë

Audi A5 dizel 2008

8 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 22:51 Shërbime  ·  Zejtarë/Artizanate  ·  Shkup

Montana I servis na pvc prozorci

Dje 22:47 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Prilep

Stan vo strog centar na Prilep. Do stara carshija.

750 EUR

Numri i dhomave: 3
Dje 22:46 Vetura  ·  Peugeot  ·  307  ·  Manastir

Pezo 307SW 2002god.

2 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 22:43 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Shkup  ·  Karposh

Vednas vseliv stan vo nova zgrada vo Karposh 4

1 700 EUR

Numri i dhomave: 2
Dje 22:43 Agjent për shitje të pronës Shtëpi  ·  Shkup  ·  Butel

Kuka so deloven prostor na glavna ulica vo Radishani

371 000 EUR

Numri i dhomave: > 10
Dje 22:42 Agjent për shitje të pronës Shtëpi  ·  Shkup  ·  Gjorce Petrov

Куќа во Дексион, Ѓорче Петров.

129 999 EUR

Numri i dhomave: 5
Dje 22:42 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Nov nevselen stan od 51m2 vo Dzevahir - kula C

86 700 EUR

Numri i dhomave: 2
Dje 22:41 Agjent për shitje të pronës Shtëpi  ·  Shkup  ·  Butel

Прекрасна нова куќа во Радишани

210 000 EUR

Numri i dhomave: 7
Dje 22:41 Agjent për shitje të pronës Shtëpi  ·  Shkup  ·  Butel

Semejna kuka vo Radishani, 298m2 (baraka + cvrsta gradba)

131 000 EUR

Numri i dhomave: 7
Dje 22:40 Auto sallon Vetura  ·  Honda  ·  Civic  ·  Kriva Pallankë

HONDA CIVIC 2.2i-CDTI 140KS 6BRZINI PANORAMA NAVI MAKSAUTO

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 22:39 Auto sallon Vetura  ·  Toyota  ·  RAV 4  ·  Kriva Pallankë

TOYOTA RAV-4 2.2D-4D 150ks 6BRZINI FACELIFT KOZHA MAKS AUTO

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 22:39 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Shkup  ·  Centar

Urban stan od 136 m2, pod padinite na Vodno.

179 999 EUR

Numri i dhomave: 4
Dje 22:38 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Shkup  ·  Gjorce Petrov

Golem i udoben stan od 100m2 po povolna cena.

96 000 EUR

Numri i dhomave: 3,5
Sipërfaqe: 100
Dje 22:38 Auto sallon Vetura  ·  BMW  ·  X3  ·  Kriva Pallankë

BMW X3 2.0d 190ks 4X4 X-LINE INDIVIDUAL NAVI NOVA!! MAKSAUTO

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:38 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Shkup  ·  Karposh

Stan od 117m2 vo zatvoren kompleks vo Bardovci

135 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Dje 22:38 Auto sallon Vetura  ·  Toyota  ·  RAV 4  ·  Kriva Pallankë

TOYOTA RAV-4 2.2 D4D 150ks 186000km AUTOMATIC KOZHA MAKSAUTO

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 22:38 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Shkup  ·  Centar

Odlicen stan od 71m2, so dve spalni, vo Centar

1 700 EUR

Numri i dhomave: 3
Dje 22:37 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Shkup  ·  Karposh

Novogradba vo finalna faza vo Karposh 4 (stara televizija)

1 600 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60
Dje 22:37 Auto sallon Vetura  ·  Seat  ·  Ibiza  ·  Kriva Pallankë

Seat Ibiza 1.6TDI 95ks 137000km navi AD-Blue EU-6 Maksauto

Viti: 2020
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Dje 22:37 Agjent për shitje të pronës Shtëpi  ·  Shkup  ·  Gjorce Petrov

Sprat od kuka, dvor, mini kuka i magacin vo Gjorce

144 000 EUR Намалена цена

Numri i dhomave: 5
Dje 22:36 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Shkup  ·  Centar

Nov nevselen stan vo Centar, pozadi UJP

158 000 EUR

Numri i dhomave: 3,5
Sipërfaqe: 70
Dje 22:36 Auto sallon Vetura  ·  Fiat  ·  500L  ·  Kriva Pallankë

FIAT 500L 1.3M-JET 90ks MOTR NA LANCE START/STOP MAKSAUTO

Viti: 2016
Kilometrazha: 150 000 - 159 999

Pazar3.mk - Tregu më i madh për blerje dhe shitje në internet!


Pazar3.mk plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes Pazar3.mk.Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë Pazar3 si zgjedhjen e tyre të parë si platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.Pazar3 është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në Pazar3.mk janë Domik Real Estate, Astoria Real Estate, VIP Auto Spa, Kobra-T - shitja e fletëve të plastifikuara, Benelux Tuning - shitja e gomave dhe shinave, AutoWelt, iButik.mk - shitja e telefonave celularë dhe pajisjeve shtesë, Eurogradba Asanoski - shitja e makinave dhe materialeve të ndërtimit, Ledikom, Avto Buv, МТ-Auto, Agro GEA dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të Pazar3. mk.Më shumë se 400.000 reklama janë duke u prezantuar në Pazar3.mk! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Pazar3.mk në baza ditore!Shitja dhe Blerja në Pazar3.mkNëse, gjatë kërkimin tuaj | Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një reklamë me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni.Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha reklamave aktive sipas interesit tuaj.Nëse po shisni diçka, regjistroni një reklamë me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - Pazar3.mk është vendi i duhur për ju!Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, Pazar3.mk me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione