Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Купувајте и продавајте на Пазар3.мк - Брзо, Лесно и Едноставно!

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор,по категорија,или по локација , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Kupuvanje na (Kupi), Izdavanje na, Prodazba na (Prodaj), Baram za iznajmuvanje, Baram rabota, Oglasi za vrabotuvanje, Zamena | или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

27 мај 20:24
Link:
Авто плац Автомобили  ·  Fiat  ·  Punto Evo  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Fiat Punto EVO 2010 / 1.3 Diesel Multijet / Euro 5 /

4 500 ЕУР

Година: 2010
Километража: 180 000 - 189 999
26 мај 19:17
Link:
Автомобили  ·  Suzuki  ·  Alto  ·  Куманово

Suzuki Alto Avtomatik

4 799 ЕУР

Година: 2009
Километража: 140 000 - 149 999

Вчера 22:50 Автомобили  ·  Renault  ·  Clio  ·  Скопjе  ·  Скопје

Clio 4 1.5 dci

1 МКД

Година: 2017
Километража: 140 000 - 149 999
Вчера 16:52 Земјоделски и Шумски возила  ·  Трактори  ·  Deutz-Fahr  ·  Drug model  ·  Штип

POLOVNI TRAKTORI

1 МКД

Вчера 09:26 Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Стан (дел од куќа) спроти Мин Култура

1 МКД / месечно

Број на соби: 4
Вчера 05:15
Link:
Услуги  ·  Занаетчии  ·  Скопjе  ·  Бутел

Реновирање

1 МКД

Вчера 02:45 Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Преубав стан во Центар-Поволно!

1 МКД / месечно

Број на соби: 3,5
27 мај 22:57 За Деца  ·  Мебел/Опрема  ·  Скопjе  ·  Карпош

Oprema za bebe

1 МКД

27 мај 16:33 Куќи/Вили  ·  Куманово

Kuka

1 МКД

Број на соби: 9
27 мај 15:33 Куќи/Вили  ·  Скопjе  ·  Центар

Се продава куќа во населба Кале

1 МКД

Број на соби: 5
27 мај 11:42 Станови  ·  Скопjе  ·  Карпош

Се продава нов стан ВЕРИНА Скопје

1 МКД

Број на соби: 4
27 мај 03:02 Автомобили  ·  Ssangyong  ·  Kyron  ·  Скопjе  ·  Центар

ЏИП SSANGYONG KYRON 2.0XDI 4X4 регистриран до мај 2025

1 МКД

Година: 2011
Километража: 180 000 - 189 999
26 мај 18:39 Станови  ·  Скопjе  ·  Карпош

Se izdava Finska baraka kaj City mall

1 МКД / месечно

Број на соби: 3,5
26 мај 16:54 Автомобили  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Скопjе  ·  Чаир

Opel Corsa 1.3 Eco

1 МКД

Година: 2008
Километража: 190 000 - 199 999
25 мај 08:43 Автомобили  ·  Seat  ·  Leon  ·  Куманово

SEAT LEON 1.6 TDI 77KW NAJNOV UVOZ CH

1 МКД

Година: 2012
Километража: 160 000 - 169 999
24 мај 15:32 Станови  ·  Кочани

СЕ ИЗДАВА ЛУКСУЗНО НАМЕСТЕН СТАН

1 МКД /

Број на соби: 5
23 мај 20:30 Станови  ·  Охрид

Apartmani i studija vo Ohrid - VIKEND VO JUNI

1 МКД / месечно

Број на соби: 2
23 мај 19:11 Автомобили  ·  Audi  ·  A3  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Audi A3 Панорама

1 МКД

Година: 2009
Километража: 200 000 - 249 999

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување | Kupuvanje na (Kupi), Izdavanje na, Prodazba na (Prodaj), Baram za iznajmuvanje, Baram rabota, Oglasi za vrabotuvanje, Zamena | не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации