Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Pazar3 shpalljet | Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet

Ka shumë reklama të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në Pazar3, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori , ose vendndodhje , Pazar3 është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë reklama të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, Pazar3 ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha reklamat bazuar në kërkimin tuaj: | Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | ose regjistroni një reklamë tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në Pazar3.mk.

20 Shk 20:08
Линк
Banesa  ·  Shkup  ·  Gjorce Petrov

Se prodavaat stanovi vo Gorce Petrov

1 300 EUR

Numri i dhomave: 3
25 Jan 14:22
Линк
Banesa  ·  Shkup  ·  Centar

Apartmani vo Centar - so parking - Soboren Hram

40 EUR / ditë

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 40

Sot 10:31
Линк
Vetura  ·  Peugeot  ·  308  ·  Shkup  ·  Centar

Se prodava Peugeot 308 1.4 benzin neuvezeno

1 MKD

Viti: 2008
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 08:34 Kafshë shtëpiake  ·  Qen  ·  Berovë

Јоркширски териер Yorki

1 MKD

Dje 18:14 Hapsirë afariste  ·  Zyra  ·  Kavadar

Канцелариски Простор

1 MKD / muaj

Dje 17:15 Hapsirë afariste  ·  Industri dhe Puntori  ·  Kavadar

Се продава

1 MKD

Dje 16:04 Makina dhe Vegla  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Ledomat, Ледомат

1 MKD

Online
Dje 15:54 Makina dhe Vegla  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Masina za popravka na cevli, konduri

1 MKD

Online
Dje 15:39
Линк
Banesa  ·  Gjevgjeli  ·  Dojran

Stan vo Star Dojran 69m2

1 MKD

Numri i dhomave: 2
20 Shk 23:33 Konzolatë për lojëra  ·  Playstation  ·  PS4  ·  Shkup  ·  Karposh

Playstation 4 Slim i 3 originalni kontroleri

1 MKD

20 Shk 21:20 Të tjera  ·  Strugë

inventar

1 MKD

20 Shk 20:37 Shtëpi  ·  Resnjë

SE PRODAVA KUKJA VO STENJE

1 MKD

Numri i dhomave: 3
20 Shk 20:37 Mobilje/Inventar dhe Dekorim  ·  Antikë dhe Art  ·  Manastir

SE PRODAVAAT STARINSKI RABOTI ZA LJUBITELI NA ANTIKA

1 MKD

20 Shk 19:03 Shitore Hapsirë afariste  ·  Dyqane dhe Trafika  ·  Shkup  ·  Centar

Se izdava dukan 37 m2 vo centar

1 MKD / muaj

20 Shk 17:57 Banesa  ·  Manastir

SE IZDAVA STAN NA UL.PARTIZANSKA BITOLA

1 MKD / muaj

Numri i dhomave: 3,5
Sipërfaqe: 60
20 Shk 17:37 Banesa  ·  Manastir

SE IZDAVA STAN VO NASELBA KARPOS BITOLA

1 MKD / muaj

Numri i dhomave: 3
20 Shk 16:36 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Shkup  ·  Butel

Golf 7 2.0 DSG

1 MKD

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Shk 14:06 Autopjesë dhe Pajisje  ·  Goma dhe Bandazhe  ·  Koçan

Гуми M+S 205/55/16

1 MKD

20 Shk 11:29 Makina dhe Inventarë  ·  Për shitore/butiqe  ·  Kumanovë

Ratovi stalazi

1 MKD

20 Shk 08:34 Shërbime  ·  Shtëpiake dhe Pastrim  ·  Shkup  ·  Butel

Чистење септички јами

1 MKD

20 Shk 06:56 Kafshë shtëpiake  ·  Qen  ·  Prilep

Americka Akita Америчка Акита!

1 MKD

19 Shk 19:08 Shtëpi  ·  Shkup  ·  Gjorce Petrov

Издавам простор

1 MKD / muaj

Numri i dhomave: 5
Sipërfaqe: 110
19 Shk 14:15 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  Iphone 11  ·  Shtip

iPhone 11

1 MKD

19 Shk 09:55 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Ohër

Stanovi vo gradba vo Bejbunar Lamela 11-12

1 MKD

Numri i dhomave: 3
18 Shk 17:47 Mobilje/Inventar dhe Dekorim  ·  Qilimë dhe Perde  ·  Strumicë

Tepisi od cista volna

1 MKD

18 Shk 13:55
Линк
Shtëpi  ·  Shkup  ·  Centar

Се продава куќа во населба Кале

1 MKD

Numri i dhomave: 5
18 Shk 10:52 Tokë/Fusha dhe farma  ·  Berovë

Se prodava niva(ovostarnik)

1 MKD

17 Shk 20:45 Makina të dëmtuara (për pjesë)  ·  Shkup  ·  Centar

JAGUAR X TYPE Delovi 3.0 benzin

1 MKD

17 Shk 20:26 Për fëmijë  ·  Mobilje/Pajisje  ·  Shkup  ·  Karposh

Oprema za deca

1 MKD

17 Shk 16:49 Hapsirë afariste  ·  Dyqane dhe Trafika  ·  Tetovë  ·  Bërvenicë

Се издава д.простор за Казино

1 MKD / muaj

17 Shk 02:23 Banesa  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Зграда до нова железничка.

1 MKD / muaj

Numri i dhomave: 1,5
Sipërfaqe: 40
17 Shk 02:23 Mobilje/Inventar dhe Dekorim  ·  Të tjera  ·  Shtip

she prodavat kaci

1 MKD

17 Shk 02:23 Shërbime  ·  Zejtarë/Artizanate  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

SECENJE,RUSENJE,KRSENJE,BUSENJE BETON

1 MKD

16 Shk 18:46 Shtëpi  ·  Strumicë

Се продава куќа

1 MKD

Numri i dhomave: 5
16 Shk 08:14 Punë  ·  Kujdes dhe Pastrim  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Baram kukna pomosnicka

1 MKD

15 Shk 20:16 Shërbime  ·  Zejtarë/Artizanate  ·  Shkup  ·  Gazi Babë

molerski uslugi fasadi abrip

1 MKD

15 Shk 19:22 Kompjuterë (komplet)  ·  Kompjutera desktop  ·  HP  ·  Drug model  ·  Strumicë

Se prodava pecatar HP

1 MKD

14 Shk 13:12 Shërbime  ·  Shtëpiake dhe Pastrim  ·  Manastir

Celosno cistenje so kirbi

1 MKD

Pazar3.mk - Tregu më i madh për blerje dhe shitje në internet!


Pazar3.mk plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes Pazar3.mk.Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë Pazar3 si zgjedhjen e tyre të parë si platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.Pazar3 është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në Pazar3.mk janë Domik Real Estate, Astoria Real Estate, VIP Auto Spa, Kobra-T - shitja e fletëve të plastifikuara, Benelux Tuning - shitja e gomave dhe shinave, AutoWelt, iButik.mk - shitja e telefonave celularë dhe pajisjeve shtesë, Eurogradba Asanoski - shitja e makinave dhe materialeve të ndërtimit, Ledikom, Avto Buv, МТ-Auto, Agro GEA dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të Pazar3. mk.Më shumë se 400.000 reklama janë duke u prezantuar në Pazar3.mk! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Pazar3.mk në baza ditore!Shitja dhe Blerja në Pazar3.mkNëse, gjatë kërkimin tuaj | Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një reklamë me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni.Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha reklamave aktive sipas interesit tuaj.Nëse po shisni diçka, regjistroni një reklamë me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - Pazar3.mk është vendi i duhur për ju!Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, Pazar3.mk me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione