Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Kupuvanje na (Kupi), Izdavanje na, Prodazba na (Prodaj), Baram za iznajmuvanje, Baram rabota, Oglasi za vrabotuvanje, Zamena | Берово

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор,по категорија,или по локација Берово , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Kupuvanje na (Kupi), Izdavanje na, Prodazba na (Prodaj), Baram za iznajmuvanje, Baram rabota, Oglasi za vrabotuvanje, Zamena | Берово или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

21 фев. 17:12 Големапродажба/Роба  ·  Друго  ·  Берово

Paleti drveni

07 јан. 01:34 Тешки воз./Комбиња/Виљушкар  ·  Товарни и Влечни возила  ·  MAN  ·  TGX  ·  Берово

Man Tgx 480 EEV

12 700 ЕУР Намалена цена

10 окт. 14:51 Авто плац Автомобили  ·  Acura  ·  MDX  ·  Берово

test ad

Година: 2022
Километража: 0 - 4 999
29 авг. 15:16 Агенција за недвижности Куќи/Вили  ·  Берово

Vila objekt za obavuvanje na turisticka dejnost

320 000 ЕУР

Број на соби: 8
24 авг. 01:58 Мобилни телефони  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 13 Pro Max  ·  Берово

iPhone 13 pro max

700 ЕУР

08 апр. 15:01 Автомобили  ·  Ford  ·  Ranger  ·  Берово

Ford Ford Ranger 3.2 TDCi aut. DC Wildtrak 5pt.

15 809 ЕУР

Година: 2018
Километража: 45 000 - 49 999
04 авг. 12:23 Куќи/Вили  ·  Берово

Se iznajmuva kuka vo centarot na Berovo

250 ЕУР / месечно

Број на соби: 4
Површина: 70
08 ноем. 08:53 Друго  ·  Берово

Paleti

01 ноем. 11:40 Куќи/Вили  ·  Берово

Se iznajmuva kuka od 86m2

Број на соби: 4
17 окт. 09:00 Услуги  ·  Друго  ·  Берово

HYDRAULIC EQUIPMENTS

09 септ. 13:08 Работа  ·  Транспорт и Дистрибуција  ·  Берово

UE Driver

16 авг. 08:05 Претпријатие Услуги  ·  Занаетчии  ·  Берово

Aluminski ogradi gelenderi parmaka

50 ЕУР

24 јан. 23:17 Играчки Конзоли и додатоци  ·  Playstation  ·  PS4  ·  Берово

Nov Sony Playstation 4 Pro 1TB

250 ЕУР

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување | Kupuvanje na (Kupi), Izdavanje na, Prodazba na (Prodaj), Baram za iznajmuvanje, Baram rabota, Oglasi za vrabotuvanje, Zamena | Берово не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации