Македонски | Shqip | English |
22 авг. 22:10
Линк
Претпријатие Автомобили , Кочани

VW GOLF PLUS 1.9 TDI -05 FULL

3 550 ЕУР Намалена цена

Година: 2005
Километража: 190 000 - 199 999
22 авг. 22:10
Линк
Претпријатие Автомобили , Кочани

VW GOLF 1.9 TDI 105 KS -05 SPORT MODEL

3 500 ЕУР

Година: 2005
Километража: 170 000 - 179 999
22 авг. 22:06
Линк
Претпријатие Автомобили , Кочани

BMW 118 D SPORT FACELIFT -08 FULL

4 950 ЕУР Намалена цена

Година: 2008
Километража: 160 000 - 169 999

03 јул. 18:13 Автомобили , Кочани

Ford Galaxy Ghia panorama

6 500 ЕУР

Година: 2006
Километража: 180 000 - 189 999
03 јул. 17:57 Автомобили , Кочани

Citroen C5 -03

3 000 ЕУР

Година: 2003
Километража: 180 000 - 189 999
03 јул. 17:53 Автомобили , Кочани

Ford Mondeo karavan

Година: 2001
Километража: 100 000 - 109 999
03 јул. 10:59 Автомобили , Кочани

VOLKSWAGEN PHAETON

20 000 ЕУР

Година: 2013
Километража: 200 000 - 249 999
02 јул. 23:41 Автомобили , Кочани

VW LUPO MPI 1000 -01

1 800 ЕУР Намалена цена

Година: 2001
Километража: 160 000 - 169 999
02 јул. 23:25 Автомобили , Кочани

Ford Mondeo

1 200 ЕУР

Година: 1999
Километража: 300 000 - 349 999
02 јул. 12:25 Претпријатие Автомобили , Кочани

Audi TT 2.0TDI 184HP ULTRA SPORT S-LINE

25 600 ЕУР

Година: 2015
Километража: 170 000 - 179 999
02 јул. 12:20 Претпријатие Автомобили , Кочани

Audi Q3 2.TDI 184HP QUATTRO S-TRONIC

23 600 ЕУР

Година: 2015
Километража: 160 000 - 169 999
02 јул. 00:50 Автомобили , Кочани

ALFA ROMEO 1.9 JTD-M (NOV UVOZ) 2007/06

2 150 ЕУР

Година: 2007
Километража: 130 000 - 139 999
01 јул. 13:08 Автомобили , Кочани

Skoda Rapid

6 500 ЕУР

Година: 2014
Километража: 140 000 - 149 999
30 јун. 15:29 Автомобили , Кочани

Audi A6 3.0 -06

6 000 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
29 јун. 23:04 Автомобили , Кочани

Audi A6 3.0

6 000 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
28 јун. 22:54 Автомобили , Кочани

Suzuki Grand Vitara 1.6 dizel

17 200 ЕУР

Година: 2016
Километража: 15 000 - 19 999
28 јун. 21:58 Автомобили , Кочани

FORD GALAXY

6 800 ЕУР

Година: 2007
Километража: 180 000 - 189 999
28 јун. 18:49 Автомобили , Кочани

Mercedes-Benz A 200

5 500 ЕУР

Година: 2005
Километража: 80 000 - 84 999
28 јун. 18:37 Автомобили , Кочани

Mercedes-Benz A 200

5 500 ЕУР

Година: 2005
Километража: 80 000 - 84 999
27 јун. 13:33 Претпријатие Автомобили , Кочани

Audi A4 2.0TDI

17 700 ЕУР

Година: 2015
Километража: 110 000 - 119 999
27 јун. 13:24 Претпријатие Автомобили , Кочани

AUDI A4 2.0TDI 136HP

15 700 ЕУР

Година: 2014
Километража: 190 000 - 199 999
27 јун. 13:22 Претпријатие Автомобили , Кочани

Audi A4 2.0TDI 143HP

14 900 ЕУР

Година: 2012
Километража: 95 000 - 99 999
27 јун. 13:21 Претпријатие Автомобили , Кочани

Chevrolet Captiva LS 2.0 127HP

8 800 ЕУР

Година: 2010
Километража: 120 000 - 129 999
27 јун. 13:21 Претпријатие Автомобили , Кочани

Seat Toledo 1.6TDI 105HP

9 800 ЕУР

Година: 2015
Километража: 65 000 - 69 999
27 јун. 13:21 Претпријатие Автомобили , Кочани

Audi A4 2.0TDI 150HP

16 800 ЕУР

Година: 2014
Километража: 95 000 - 99 999
27 јун. 13:21 Претпријатие Автомобили , Кочани

Hyundai ix55 3.0CRDi 240HP 4WD

9 700 ЕУР

Година: 2009
Километража: 250 000 - 299 999
27 јун. 13:21 Претпријатие Автомобили , Кочани

VW Golf 7 GTD 2.0TDI 184HP

19 300 ЕУР

Година: 2015
Километража: 130 000 - 139 999
27 јун. 13:21 Претпријатие Автомобили , Кочани

Audi A5 SPORTBACK 2.0TDI ULTRA

19 700 ЕУР

Година: 2015
Километража: 180 000 - 189 999
26 јун. 23:14 Автомобили , Кочани

BMW 320 benzin plin

2 000 ЕУР

Година: 2002
Километража: 250 000 - 299 999
26 јун. 17:50 Автомобили , Кочани

DAEWOO LANOS

1 000 ЕУР

Година: 1998
Километража: 180 000 - 189 999
26 јун. 17:22 Станови , Кочани

Stan vo STRISANI Kocani

47 500 ЕУР

Број на соби: 3
Површина: 90
26 јун. 15:21 Автомобили , Кочани

BMW 320d E90

5 650 ЕУР

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
25 јун. 14:00 Претпријатие Автомобили , Кочани

Mercedes-Benz E-Klass E350CDI 231HP AMG

17 600 ЕУР

Година: 2009
Километража: 120 000 - 129 999
Кон почеток