Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Kupuvanje na (Kupi), Izdavanje na, Prodazba na (Prodaj), Baram za iznajmuvanje, Baram rabota, Oglasi za vrabotuvanje, Zamena | Струга

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор,по категорија,или по локација Струга , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Kupuvanje na (Kupi), Izdavanje na, Prodazba na (Prodaj), Baram za iznajmuvanje, Baram rabota, Oglasi za vrabotuvanje, Zamena | Струга или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

Вчера 19:18 Агенција за недвижности Станови  ·  Струга

Се продава стан во Струга

60 000 ЕУР

Број на соби: 1
Вчера 19:09 Агенција за недвижности Станови  ·  Струга

Се продава стан во Струга

50 000 ЕУР

Број на соби: 1
Вчера 18:23 Агенција за недвижности Станови  ·  Струга

Се продава стан во Струга

1 ЕУР

Број на соби: 2
04 апр. 10:10 Агенција за недвижности Станови  ·  Струга

Се продава апартман во Струга

28 000 ЕУР

Број на соби: 1
24 мар. 16:23 Авто плац Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Tiguan  ·  Струга

Tiguan 2.0 TDI 2019

1 ЕУР

Година: 2019
Километража: 180 000 - 189 999
24 мар. 16:21 Агенција за недвижности Станови  ·  Струга

Banese 133m2 me pamje nga liqeni

1 ЕУР Намалена цена

Број на соби: 6
18 мар. 21:55 Агенција за недвижности Станови  ·  Струга

novi stanovi

Број на соби: 2
Површина: 40
11 мар. 15:12 Друго  ·  Струга

Parket gotov

25 ЕУР

07 мар. 00:32 Автомобили  ·  Mercedes-Benz  ·  C 43 AMG  ·  Струга

Mercedes C43 AMG

56 000 ЕУР

Година: 2018
Километража: 160 000 - 169 999
06 мар. 23:06 Автомобили  ·  Mercedes-Benz  ·  CLS 220  ·  Струга

Mercedes CLS220 AMG

74 000 ЕУР

Година: 2022
Километража: 55 000 - 59 999
21 фев. 13:06 Агенција за недвижности Станови  ·  Струга

Stan od 127m2 vo Struga

139 700 ЕУР

Број на соби: 4
06 јан. 12:54 Станови  ·  Струга

AGEJNCIONI PER SHIT- BLERJE ,,EUGEN 2011,,STRUGE 070232436

Број на соби: 1
06 јан. 12:20 Куќи/Вили  ·  Струга

SHITET SHTEPI NE STRUGE /СЕ ПРОДАВА КУЌА ВО СТРУГА

Број на соби: 6
06 јан. 10:57 Агенција за недвижности Станови  ·  Струга

banes 3 dhomeshe-3 soben stan

900 ЕУР

Број на соби: 3,5
02 јан. 14:15 Агенција за недвижности Станови  ·  Струга

Kapital dvosoben stan so dvor Ezerski Lozja Struga

67 000 ЕУР

Број на соби: 2
Површина: 70
28 дек. 20:55 Агенција за недвижности Станови  ·  Струга

Discount@discount

600 ЕУР

Број на соби: 2,5
23 дек. 12:31 Агенција за недвижности Куќи/Вили  ·  Струга

Shtepi e re-nova kuqa

Број на соби: > 10
23 дек. 11:22 Агенција за недвижности Станови  ·  Струга

APARTAMENT

27 000 ЕУР

Број на соби: 1,5
23 дек. 11:16 Агенција за недвижности Станови  ·  Струга

risi...novo...new

40 000 ЕУР

Број на соби: 1,5
22 дек. 11:53 Агенција за недвижности Куќи/Вили  ·  Струга

number 1

1 ЕУР

Број на соби: > 10
21 дек. 10:20 Агенција за недвижности Станови  ·  Струга

Nov nevselen stan od 127m2 vo Struga

139 700 ЕУР

Број на соби: 5
20 дек. 12:07 Агенција за недвижности Куќи/Вили  ·  Струга

BLEJ SHTEPI-KUPUVAM KUQA

1 ЕУР

Број на соби: 4
Површина: 150
19 дек. 10:49 Агенција за недвижности Куќи/Вили  ·  Струга

shtepi ne qender-kuqa vo Struga

1 ЕУР

Број на соби: 8
19 дек. 09:45 Автомобили  ·  Audi  ·  A4  ·  Струга

Se prodava audi

3 500 ЕУР

Година: 2003
Километража: 20 000 - 24 999
16 дек. 12:08 Агенција за недвижности Станови  ·  Струга

vetëm edhe një-samo ovoj-posleden

1 ЕУР

Број на соби: 3,5
16 дек. 10:58 Агенција за недвижности Куќи/Вили  ·  Струга

oferta te reja-novi ponudi....

1 ЕУР

Број на соби: 10
14 дек. 11:51 Агенција за недвижности Куќи/Вили  ·  Струга

risi...novo...new

1 ЕУР

Број на соби: > 10
14 дек. 11:34 Агенција за недвижности Куќи/Вили  ·  Струга

top 1o

1 ЕУР

Број на соби: 10

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување | Kupuvanje na (Kupi), Izdavanje na, Prodazba na (Prodaj), Baram za iznajmuvanje, Baram rabota, Oglasi za vrabotuvanje, Zamena | Струга не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации