Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Kupuvanje na (Kupi), Izdavanje na, Prodazba na (Prodaj), Baram za iznajmuvanje, Baram rabota, Oglasi za vrabotuvanje, Zamena | Струга

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор,по категорија,или по локација Струга , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Kupuvanje na (Kupi), Izdavanje na, Prodazba na (Prodaj), Baram za iznajmuvanje, Baram rabota, Oglasi za vrabotuvanje, Zamena | Струга или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

08 апр. 13:28
Линк
Автомобили  ·  Mercedes-Benz  ·  S 350  ·  Струга

Mercedes-Benz S class designo

61 000 ЕУР

Година: 2017
Километража: 200 000 - 249 999
13 апр. 11:24
Линк
Автомобили  ·  Opel  ·  Zafira  ·  Струга

Opel zafira

2 500 ЕУР

Година: 2008
Километража: 250 000 - 299 999
Денес 13:01
Линк
Автомобили  ·  Audi  ·  A6  ·  Струга

Audi A6 quatrro so GPS Navigacija/sistem android

3 050 ЕУР

Година: 2001
Километража: 200 000 - 249 999

Денес 23:32 Станови  ·  Струга

STAN vo top lokacija!

69 000 ЕУР

Број на соби: 3
Површина: 80
Денес 23:22 Станови  ·  Струга

STAN kat 1 (vo odlicna lokacija!)

80 000 ЕУР

Број на соби: 2,5
Површина: 70
Денес 18:54 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Струга

passat b8

18 500 ЕУР

Година: 2016
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 15:03 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Polo  ·  Струга

VW Volkswagen Polo

1 500 ЕУР

Година: 2002
Километража: 190 000 - 199 999
Денес 14:56 Станови  ·  Струга

Banese me qira / Стан под ќирија

250 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Површина: 70
Денес 13:01
Линк
Автомобили  ·  Audi  ·  A6  ·  Струга

Audi A6 quatrro so GPS Navigacija/sistem android

3 050 ЕУР

Година: 2001
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 11:11
Линк
Моторцикли (над 50cc)  ·  Спортски  ·  Honda  ·  CBR  ·  Струга

Honda CBR 1000RR HRC ABS

9 700 ЕУР

Вчера 19:35 Домашни Миленичиња  ·  Кучиња  ·  Струга

Француски Булдог

1 ЕУР

Вчера 14:37 Соби  ·  Струга

Sobi Vila Bolonja

13 апр. 23:56 Мобилни телефони  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 13 Pro Max  ·  Струга

iPhone 13 promax

520 ЕУР Намалена цена

13 апр. 22:16 Плацови/Ниви и фарми  ·  Струга

Plac 754m2

13 апр. 11:24
Линк
Автомобили  ·  Opel  ·  Zafira  ·  Струга

Opel zafira

2 500 ЕУР

Година: 2008
Километража: 250 000 - 299 999
12 апр. 16:44 Деловен простор  ·  Дуќани и Трафики  ·  Струга

Shiten 2 dyqane ne Struge

2 200 ЕУР

11 апр. 18:48 Домашни Миленичиња  ·  Кучиња  ·  Струга

Француски булдог

09 апр. 18:36 Услуги  ·  Занаетчии  ·  Струга

Aluminski stakleni i nadvoresni ogradi

120 ЕУР

08 апр. 19:01 Автомобили  ·  Mercedes-Benz  ·  E 250  ·  Струга

Mercedes-Benz E250 CDI 4MATIC 7G-tronic 2012g

Година: 2012
Километража: 250 000 - 299 999
08 апр. 13:28 Автомобили  ·  Mercedes-Benz  ·  S 350  ·  Струга

Mercedes-Benz S class designo

61 000 ЕУР

Година: 2017
Километража: 200 000 - 249 999
08 апр. 11:19
Линк
За Деца  ·  Мебел/Опрема  ·  Струга

Седиште за кола

3 000 МКД

07 апр. 00:17
Линк
Деловен простор  ·  Магацин  ·  Струга

Magacin / Garaza / Deloven Prostor ( Dukjan )

1 ЕУР / месечно

05 апр. 20:23 Мобилни телефони  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 13 Pro Max  ·  Струга

iPhone 13 pro max

600 ЕУР

05 апр. 10:52 Станови  ·  Струга

Se prodava nov stan od 73m2 vo Struga

75 000 ЕУР

Број на соби: 2
04 апр. 08:56 Услуги  ·  Друго  ·  Струга

Sostavi, esei i pismeni za osnovno i sredno

04 апр. 05:15 Автомобили  ·  Mercedes-Benz  ·  C 250  ·  Струга

Shitet Mercedes 250 cdi 4 matik me Dogan i Regjistruar

15 800 ЕУР

Година: 2012
Километража: 190 000 - 199 999
04 апр. 05:11 Автомобили  ·  MINI  ·  Cooper  ·  Струга

Mini Cooper vo odlichna sostojba

3 800 ЕУР

Година: 2003
Километража: 100 000 - 109 999
01 апр. 13:59 Автомобили  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Струга

Opel Corsa 1.4 benzin 1993

650 ЕУР

Година: 1993
Километража: 100 000 - 109 999
29 мар. 16:15 Автомобили  ·  Mercedes-Benz  ·  A 180  ·  Струга

Se prodava Mercedes A180

3 500 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
29 мар. 15:02 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Струга

Volkswagen Passat 1.9 TDI

Година: 1998
Километража: 250 000 - 299 999
29 мар. 10:54 Друго  ·  Струга

Golem Cador

12 000 МКД

28 мар. 14:58 Соби  ·  Струга

Sobi i apartmani od 25m2 vo Struga

28 мар. 00:21 Компјутери (Комплет)  ·  Лаптопи/Notebook  ·  Dell  ·  Vostro  ·  Струга

Dell Vostro 3525 + torba

510 ЕУР

26 мар. 16:11 Автомобили  ·  Dodge  ·  Challenger  ·  Струга

sale

1 ЕУР

Година: 2011
Километража: 100 000 - 109 999

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување | Kupuvanje na (Kupi), Izdavanje na, Prodazba na (Prodaj), Baram za iznajmuvanje, Baram rabota, Oglasi za vrabotuvanje, Zamena | Струга не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации