Македонски | Shqip | English |

Продажба на автомобили купени во Македонија или увезени од странство

Acura , 22
Aixam , 8
Alfa Romeo , 1383
Alpina , 9
Audi , 6442
Bentley , 4
BMW , 6556
Bugatti , 1
Buick , 3
Cadillac , 11
Chevrolet , 714
Chrysler , 149
Citroën , 2906
Corvette , 4
Dacia , 171
Daewoo , 688
Daihatsu , 64
DeTomaso , 1
Dodge , 51
Ferrari , 2
Fiat , 3735
Ford , 4973
GMC , 3
Honda , 452
Hummer , 15
Hyundai , 1054
Infiniti , 4
Isuzu , 12
Jaguar , 106
Jeep , 321
Kia , 647
KTM , 2
Lada , 598
Lancia , 217
Land Rover , 414
Landwind , 1
Lexus , 37
Lifan , 1
Lincoln , 11
Maserati , 5
Maybach , 4
Mazda , 710
Mercedes-Benz , 8482
MG , 5
MINI , 299
Mitsubishi , 449
Morgan , 1
Nissan , 664
NSU , 4
Opel , 8822
Peugeot , 4408
Piaggio , 9
Pontiac , 4
Porsche , 120
Proton , 4
Renault , 4314
Rover , 257
Saab , 61
Seat , 2452
Škoda , 953
Smart , 270
Spyker , 1
Ssangyong , 98
Subaru , 62
Suzuki , 456
Tata , 5
Toyota , 895
Triumph , 5
TVR , 4
UAZ , 30
VW Volkswagen , 15251
Volvo , 335
Wartburg , 9
Yugo , 577
Zastava , 356

Продажба на автомобили - во оваа категорија на Пазар3.мк ќе најдете огласи за продажба на автомобили, нови коли, и продажба и замена на половни автомобили. Најголем избор на коли од сите брендови и модели: Mercedes, Audi, BMW, VW Volkswagen, Opel и многу други.

14 апр. 14:24
Linku:
, ,

Mazda 6 2.2 dizel 120kw 163hp

6 500 ЕУР Çmimi me zbritje

Година: 2009
Километража: 150 000 - 159 999
12 апр. 13:46
Linku:
, ,

VW Scirocco 1.4 TSI 160 hp full oprema

10 500 ЕУР

Година: 2009
Километража: 90 000 - 94 999
19 апр. 16:10
Linku:
, ,

Mercedes-Benz C 220 dizel 2010

Година: 2010
Километража: 200 000 - 249 999

Денес 20:32 ,

MERCEDES -BENZ CLS 250 CDI

Година: 2015
Километража: 50 000 - 54 999
Денес 20:31 , ,

OPEL ZAFIRA 1.9 150hp

4 700 ЕУР

Година: 2007
Километража: 170 000 - 179 999
Денес 20:28 , ,

Daewoo Espero 2.0 115ks 140.000km prv sopstvenik

1 100 ЕУР

Година: 1996
Километража: 130 000 - 139 999
Денес 20:27 Претпријатие , ,

FORD FOCUS 1.6TDCI 115KS 6 BRZINI-2012 EURO5

6 000 ЕУР

Година: 2012
Километража: 170 000 - 179 999
Денес 20:27 ,

ALFA ROME GIULIETTA 2.0JTD -13

8 777 ЕУР

Година: 2013
Километража: 140 000 - 149 999
Денес 20:26 , ,

Volkswagen Golf 5 2.0 TDI 8v Full Oprema!! Nov!!

5 499 ЕУР

Година: 2008
Километража: 190 000 - 199 999
Денес 20:24 ,

FORD MONDEO 2.0 120 kW

7 300 ЕУР

Година: 2012
Километража: 180 000 - 189 999
Денес 20:24 ,

VW PASSAT 2.0TDI 170KS HIGHLINE OD CH

15 000 ЕУР Çmimi me zbritje

Година: 2013
Километража: 120 000 - 129 999
Денес 20:24 ,

BMW X1 25D FACELIF X-DRIVE -14

15 500 ЕУР

Година: 2013
Километража: 130 000 - 139 999
Денес 20:22 , ,

Seat Leon 2.0 tdi Fr -14 Km 187.000 so servis

13 500 ЕУР

Година: 2014
Километража: 180 000 - 189 999
Денес 20:21 , ,

VW Passat

5 800 ЕУР

Година: 2009
Километража: 250 000 - 299 999
Денес 20:20 ,

Mercedes-Benz C 320 AMG Line

14 000 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 20:18 ,

Lancia Ypsilon 1.2Multiair prv sopstvenik

5 600 ЕУР

Година: 2013
Километража: 90 000 - 94 999
Денес 20:17 , ,

Audi A4 TDI 2.5 -03 120kw 163 KS Perfektno

4 499 ЕУР

Година: 2003
Километража: 30 000 - 34 999
Денес 20:17 , ,

Audi A4 V6 2.5 kraj 120 kw 163 KS

4 500 ЕУР

Година: 2003
Километража: 30 000 - 34 999
Денес 20:15 , ,

MERCEDES C200 REDIZAJN

5 800 ЕУР

Година: 2005
Километража: 250 000 - 299 999
Денес 20:11 ,

VOLVO C30 R-DESIGN

4 000 ЕУР Çmimi me zbritje

Година: 2008
Километража: 140 000 - 149 999
Денес 20:10 ,

Mercedes-Benz A 180 CDI

4 500 ЕУР

Година: 2008
Километража: 20 000 - 24 999
Денес 20:03 , ,

Mercedes-Benz C 270 cdi -01

3 600 ЕУР Çmimi me zbritje

Година: 2001
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 20:03 , ,

Mercedes-Benz C220 obicen dizel

1 750 ЕУР

Година: 1998
Километража: 300 000 - 349 999
Денес 20:03 , ,

Mercedes-Benz C 200 CDI -11

16 500 ЕУР

Година: 2011
Километража: 140 000 - 149 999
Денес 19:51 ,

BMW 7 745d 330ps V8 12 -06

12 200 ЕУР

Година: 2007
Километража: 300 000 - 349 999
Денес 19:50 , ,

Renault Scenic 1.9

2 800 ЕУР

Година: 2004
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 19:49 ,

Renault Megane RS Trophy 2020

Година: 2020
Километража: 0 - 4 999
Денес 19:47 , ,

OPEL TIGRA Kabrio

3 333 ЕУР

Година: 2004
Километража: 160 000 - 169 999
Денес 19:44 ,

Ford Mondeo Fusion 54 000km

10 500 ЕУР

Година: 2014
Километража: 50 000 - 54 999
Денес 19:38 , ,

RANGE ROVER HSE SPORT 3.6 SPECIJALEN

Година: 2008
Километража: 190 000 - 199 999
Денес 19:36 ,

Seat Ibiza

1 500 ЕУР

Година: 2001
Километража: 190 000 - 199 999
Денес 19:36 , ,

Passat CC R-Line BLUEMOTION 2.0 TDI

12 600 ЕУР

Година: 2011
Километража: 190 000 - 199 999
Денес 19:35 , ,

Ford Focus 1.8 Tdci -06

2 999 ЕУР

Година: 2006
Километража: 190 000 - 199 999
Денес 19:30 , ,

Seat Altea 2.0TDI

6 500 ЕУР

Година: 2006
Километража: 250 000 - 299 999
Денес 19:28 , ,

Povolno registriran so full oprema

Година: 2010
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 19:26 , ,

Mercedes-Benz C 200 cdi 2007

6 800 ЕУР

Година: 2007
Километража: 190 000 - 199 999
Денес 19:26
Linku:
, ,

MONDEO 2.0i PRV GAZDA

990 ЕУР

Година: 2001
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 19:24 , ,

Audi A6 2.0 TDI

4 999 ЕУР

Година: 2006
Километража: 25 000 - 29 999
Денес 19:24 ,

JEEP COMPASS 4X4 -09 -08 NE UVEZUVAN

7 700 ЕУР

Година: 2008
Километража: 150 000 - 159 999
Денес 19:22 , ,

VW Transporter

16 000 ЕУР

Година: 2015
Километража: 50 000 - 54 999
Денес 19:21 ,

KIA VENGA

6 900 ЕУР

Година: 2011
Километража: 10 000 - 14 999
Денес 19:18 ,

VW PASSAT 1.9 TDI

3 900 ЕУР

Година: 2002
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 19:18 ,

Peugeot 4007 4x4 2.2 hdi 2007

8 700 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 19:18 Претпријатие ,

Audi A4 quattro 3.0 tdi

Година: 2009
Километража: 190 000 - 199 999
Денес 19:16 Претпријатие ,

Volkswagen Passat 1.9 TDI

3 800 ЕУР

Година: 2000
Километража: 250 000 - 299 999
Денес 19:13 , ,

Mercedes-Benz C 200 CDI Blue Efficiency

9 499 ЕУР

Година: 2010
Километража: 170 000 - 179 999
Денес 19:11 ,

ODLICNO socuvano Volvo S40

5 000 ЕУР

Година: 2006
Километража: 190 000 - 199 999
Денес 19:09
Linku:
, ,

SE PRODAVA LEXUS RX 450 H PRESIDENT

Година: 2017
Километража: 50 000 - 54 999
Денес 19:09 , ,

JEEP GRAND CHEROKEE SUMMIT

Година: 2013
Километража: 140 000 - 149 999
Денес 19:08 , ,

Audi A3 2.0tdi 170ks quatro s line -06

5 800 ЕУР

Година: 2006
Километража: 20 000 - 24 999
Денес 19:06 Претпријатие , ,

SEAT LEON 1.9 105 ks **FACELIFT**

Година: 2009
Километража: 200 000 - 249 999

Пазар3 - најпосетениот веб сајт за продажба на автомобили, нови и половни коли во Македонија.Купете или продадете го Вашиот автомобил преку Пазар3.


Доколку купувате автомобил - погледнете ги сите огласи за продажба на автомобили.


Продажба на автомобили - половни коли


На Пазар3 може да купите користен автомобил по цена која Вам Ви одговара. Користете ги филтерите во категоријата Продажба на автомoбили и подредете ги огласите за продажба на автомобили по цена, модел, марка, година на производство, километража и слично.


Погледнете ги сите огласи за продажба на автомобили и купете кола од брендовите Mercedes, BMW, Audi, Opel, Citroen, Ford, Mazda, VW Volkswagen, Fiat, Renault и многу други. Се врши продажба на автомобили од сите марки и модели на автомобили, со различна година на производство а со тоа и по различна цена.


Увоз на половни автомобили во Македонија


Доколку ја селектирате опцијата Претпријатија или во полето за пребарување напишете клучен збор кој соодветствува на она што го барате на пример: Германија, Швајцарија, Италија и сл. ќе ги погледнете сите огласи за продажба на автомобили увезени од странство. Продажба на автомобили увезени од Швајцарија е често застапена низ Пазар3 огласите. Колите увезени од Швајцарија се исто така многу барани од купувачите на коли, бидејќи колите увезени од Швајцарија се смета дека поседуваат висок квалитет.Продажба на автомобили - нови автомобили


На Пазар3 се огласуваат и нови коли по поволни цени. Искористете ја можноста преку Пазар3 да направите одлична зделка. Следете ги постојано сите огласи за продажба на автомобили и купете нов автомобил по одлична цена и неверојатни перформанси. Исто така, не ретко се среќаваат и огласите каде што се продаваат нови тест автомобили, со многу ниска километража по неверојатна цена.Замена на возила


Замена на автомобили е понуда често присутна во Пазар3 огласите. Погледнете го описот на секој оглас или контактирајте го огласувачот за да прашате кои се условите за замена на возилото за друго возило. Често се вржи продажба на автомобили со можност за замена на Вашето возило со друго возило.


Продажба на автомобили на Пазар3.мк - најбрзиот начин за продажба на вашето возило!
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации