Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Pazar3 shpalljet | Të gjitha | Makina | Vetura | Opel

Adam , 4
Agila , 93
Ampera , 1
Antara , 176
Arena , 2
Ascona , 18
Astra , 3257
Calibra , 14
Campo , 4
Combo , 102
Corsa , 2233
Frontera , 102
GT , 4
Insignia , 214
Kadett , 88
Karl , 1
Meriva , 536
Mokka , 13
Monterey , 2
Movano , 4
Omega , 127
Rekord , 13
Senator , 1
Signum , 79
Sintra , 23
Tigra , 171
Vectra , 1234
Vivaro , 30
Zafira , 763

Ka shumë reklama të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në Pazar3, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori Vetura , ose vendndodhje , Pazar3 është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë reklama të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, Pazar3 ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha reklamat bazuar në kërkimin tuaj: | Të gjitha | Vetura | Opel | ose regjistroni një reklamë tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në Pazar3.mk.

21 Maj 13:42
Link:
,

OPEL ANTARA 2.0 CDTI 150ps 4x4 AVTOMATIK 2008

5 900 EUR Price Reduced

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
20 Maj 17:22
Link:
, ,

Se prodava Opel Combo 1.3 god.2011

Viti: 2011
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
22 Maj 04:09
Link:
,

Opel Vectra C 2.2 Benzin Avtomatik Staklo 2005

2 350 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

Dje 21:03 , ,

Opel Corsa 2011 70000km

7 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
Dje 20:42 Shitorja , ,

Opel Mokka 1.7CDTI 92kw navigacija koza SUV 4x4

11 555 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 19:29 ,

Opel Astra twinport

3 100 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 19:15 Shitorja , ,

Opel Vectra 2.0 dci

2 400 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 18:23 ,

Opel Corsa D 1.2 benzin i plin LPG 2011

3 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 17:47 ,

Opel Astra G 1999

1 900 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 16:10 , ,

Opel Corsa 1.2 full oprema 2005 neuvezena

1 899 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 16:07 Shitorja ,

Opel Astra H 1.7cdti redizajn cosmo sedan novo vozilo

4 600 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 15:54 Shitorja ,

OPEL ZAFIRA 1.9CDTI ***2009GODINA****7 SEDISTA****

5 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 13:26 Shitorja , ,

Opel Corsa 1.2 59kw perfektna uvoz Germanija

3 850 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 13:20 , ,

Opel Corsa 1.2 85ks 2014

6 800 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
Dje 12:11 , ,

Prodavam Opel Astra H 1.9 2007

5 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 11:36 Shitorja , ,

Opel Astra 1.6cdti 100kw 2015 cosmo line

7 700 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 11:36 Shitorja , ,

OPEL INSIGNIA 1.6CDTI 136HP 2017 GODINA

11 900 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 11:13 Shitorja , ,

Opel Grandland X 1.6 D 120KS Innovation AT

21 900 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Dje 11:12 Shitorja , ,

Opel Astra K 1.6 cdti 110ks Business Edition MT

12 700 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Dje 11:12 Shitorja , ,

Opel Insignia Grand Sport 1.6 cdti 136ks Business AT

18 700 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Dje 11:11 Shitorja , ,

Opel Zafira 1.6 D Blueinjection 134 ks Business Edition MT 7

14 800 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 11:10 Shitorja , ,

Opel Crossland X 1.5D 102ks Innovation MT

17 900 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
Dje 10:23 Shitorja , ,

Opel Corsa 1.0

7 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 09:51 Shitorja , ,

Opel Mokka X 1.6cdti automatic 2017

Viti: 2017
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Dje 09:40 Shitorja ,

Opel Astra 1.4 benzin 101ks 2010 perfektna

5 450 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
24 Maj 23:07 , ,

Opel Corsa 1.3

2 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
24 Maj 22:39 , ,

Opel Tigra 1.4

3 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
24 Maj 21:36 , ,

Opel Astra

3 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Maj 16:39 , ,

Opel corsa 1.2 twinport atest plin full oprema 2005god.

2 399 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
24 Maj 16:23 , ,

Opel Astra G 1.4 twinport 2010 prv gazda

3 700 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
24 Maj 13:16 Shitorja , ,

Opel Corsa 1.3 CDTI perfektna uvoz Belgija

3 850 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
24 Maj 12:04 ,

Opel Astra h 1.7 cdti vo odlicna sostojba

3 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Maj 09:57 , ,

Opel Astra G 2003 1.7 CDTI Euro 4 Karavan

2 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
24 Maj 09:12 Shitorja ,

Opel Zafira Tourer 2.0cdti 110ks 2012

9 100 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
24 Maj 02:01 ,

Opel Meriva 1.7 cdti POVOLNO

2 100 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
24 Maj 02:01 , ,

Prodavam Opel Vectra 2.0 Disel

800 EUR Price Reduced

Viti: 1997
Kilometrazha: 450 000 - 499 999
23 Maj 23:56
Link:
,

Opel Meriva 1.7CDTI 2005 EUROKUKA,NAVI, SHIBERI, 2 BOARDC

2 600 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
23 Maj 22:07 Shitorja , ,

Opel Insignia 2.0cdti sw jimauto group

7 300 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
23 Maj 21:09 Shitorja , ,

Opel Meriva 1.3cdti 2008 enjoy odlicna sostojba

3 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
23 Maj 20:22 ,

Opel Zafira 2.0 Dizel

20 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
23 Maj 20:22 , ,

Opel Astra dizel 2005 besprekorno socuvana

3 100 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Maj 20:21 , ,

Opel Astra 1.4 16w

1 200 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
23 Maj 20:21 ,

Opel Astra g 1.4 16v benzin 2000

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Maj 20:21
Link:
,

Opel Vectra 1.8

1 200 MKD

Viti: 1996
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
23 Maj 20:20 , ,

Se prodava Opel Meriva

2 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
23 Maj 19:56 ,

Opel Antara 2.0 2008 avtomatik

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Maj 19:19 ,

Opel Corsa E 1.2 70ks cosmo navi full 2016 hatchback

7 700 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 5 000 - 9 999

Pazar3.mk - Tregu më i madh për blerje dhe shitje në internet!


Pazar3.mk plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes Pazar3.mk.Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë Pazar3 si zgjedhjen e tyre të parë si platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.Pazar3 është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në Pazar3.mk janë Domik Real Estate, Astoria Real Estate, VIP Auto Spa, Kobra-T - shitja e fletëve të plastifikuara, Benelux Tuning - shitja e gomave dhe shinave, AutoWelt, iButik.mk - shitja e telefonave celularë dhe pajisjeve shtesë, Eurogradba Asanoski - shitja e makinave dhe materialeve të ndërtimit, Ledikom, Avto Buv, МТ-Auto, Agro GEA dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të Pazar3. mk.Më shumë se 400.000 reklama janë duke u prezantuar në Pazar3.mk! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Pazar3.mk në baza ditore!Shitja dhe Blerja Vetura në Pazar3.mkNëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | Opel | nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një reklamë me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni.Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha reklamave aktive sipas interesit tuaj.Nëse po shisni diçka, regjistroni një reklamë me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - Pazar3.mk është vendi i duhur për ju!Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, Pazar3.mk me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione