Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Pazar3 shpalljet | Të gjitha | Makina | Vetura | Renault

Avantime , 1
Capture , 10
Clio , 746
Coupe , 7
Espace , 164
Express , 4
Fluence , 21
Kadjar , 7
Kangoo , 225
Koleos , 8
Laguna , 501
Latitude , 3
Mascott , 1
Master , 17
Megane , 1526
Modus , 62
R 11 , 5
R 14 , 1
R 18 , 16
R 19 , 109
R 21 , 5
R 25 , 3
R 4 , 32
R 5 , 29
R 9 , 44
Rapid , 3
Safrane , 14
Scenic , 651
Talisman , 4
Thalia , 5
Trafic , 22
Twingo , 111
Vel Satis , 28

Ka shumë reklama të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në Pazar3, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori Vetura , ose vendndodhje , Pazar3 është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë reklama të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, Pazar3 ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha reklamat bazuar në kërkimin tuaj: | Të gjitha | Vetura | Renault | ose regjistroni një reklamë tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në Pazar3.mk.

23 Maj 09:12
Link:
, ,

Renault Megane dizel 2006

2 500 EUR Price Reduced

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
19 Maj 16:26
Link:
, ,

Renault Laguna Karavan 2003

2 200 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 180 000 - 189 999

Sot 00:04 Shitorja , ,

Renault Megane 1.6 2011

Viti: 2011
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 19:50 Shitorja ,

Renault Clio R 1.2i plin navi 2011 kako novo

4 200 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Dje 17:18 Shitorja ,

Renault Vel Satis 2.2 DCI

2 200 EUR Price Reduced

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 17:08 Shitorja ,

Renault Vel Satis 2.2 DCI

2 200 EUR Price Reduced

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 16:33 , ,

Renault Megane 1.5dci 2005

2 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 15:54 Shitorja ,

Renault Megane 1.5DCI 2010 euro 5

5 700 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 15:52 Shitorja ,

Renault Laguna 1.5dci 81kw 110ks

5 250 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 15:18 Shitorja ,

Renault Espace life energy 1.6Dci 130hp eco 2

16 900 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 15:03 Shitorja ,

Renault Scenic 1.9dci 88kw 6 brzini 2005 Avtocentar

1 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 13:57 ,

Se prodava

1 600 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 13:40 , ,

Renault Scenic 1.5dci extra socuvan 2006

2 499 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 13:03 ,

RENAULT SCENIC 1.6 dCi 2007

2 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 11:48 ,

Otkup na zdravi i havarisani vozila

Viti: 2002
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 11:37 Shitorja , ,

Renault Megane 1.5 DCI

12 900 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Dje 11:36 Shitorja , ,

Renault Clio 1.5DCI 2007

3 350 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 10:35 , ,

Renault Kadjar prv sopstvenik

Viti: 2019
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
Dje 07:59 Shitorja , ,

Renault Clio 1.5dci 66kw sport

8 350 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Dje 03:45 ,

Renault Megane 2006 Cabrio extra

Viti: 2006
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
24 Maj 22:11 ,

Renault Scenic so full oprema

2 300 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Maj 20:00
Link:
,

Renault

1 000 MKD

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
24 Maj 17:47 , ,

Renault Megane 1.5dci 110hp 2009g NOVA KOLA

5 390 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
24 Maj 17:19 , ,

Renault kadjar 1.5dci eco2 nevezen 2016god.

15 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
24 Maj 14:56 , ,

Renault Clio 1.5 dci dizel 2006g

3 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Maj 09:04 Shitorja ,

Renault Modus 1.5dci 85ks 2007 perfekten

3 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
23 Maj 21:06 Shitorja , ,

Renault Clio 1.5dci 2019 facelift energy

8 800 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
23 Maj 21:05 Shitorja , ,

Renault Clio 1.5dci 2017 business odlicna sostojba

7 800 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
23 Maj 20:21 , ,

Reno Megan 1.5dci

2 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Maj 19:27 ,

Renault Scenic 2.0

2 500 MKD

Viti: 2005
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
23 Maj 17:25 Shitorja , ,

Renault Grand Scenic 1.9DCI 96kw 2009/10 sedum sedista

4 750 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
23 Maj 13:30 , ,

Prodavam Scenic

6 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
23 Maj 09:12
Link:
, ,

Renault Megane dizel 2006

2 500 EUR Price Reduced

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
22 Maj 21:42 , ,

Продавам Renault Laguna 1.9 DCI

1 800 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
22 Maj 09:45 ,

Renault Megane 1.5dci 2010 avtomatic

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
21 Maj 19:37 ,

RENAULT CLIO 1.5DCI UVEZENA OD CH

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
21 Maj 18:05 , ,

Renault Megane 1.5dci 81kw 2001 GT Sport

5 399 EUR Price Reduced

Viti: 2011
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
21 Maj 12:37 , ,

Reno Clio 1.5 dci

2 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
21 Maj 10:58 Shitorja ,

Renault Megane 1.5 dci 2011 odlicna sostojba

4 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
21 Maj 09:32 Shitorja , ,

Renault Megane 1.5dci 2010

5 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
21 Maj 08:14 , ,

Renault Megane GT 1.5dci 110hp 6 brzini 2009g

5 390 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
20 Maj 17:10 Shitorja , ,

Renault Kangoo 1.6 benzin plin Autobern

4 400 EUR Price Reduced

Viti: 2008
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
20 Maj 10:43 , ,

Renault Twingo 1.2 55KW 2012 sport

4 050 EUR Price Reduced

Viti: 2012
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
20 Maj 10:06 , ,

Renault Laguna 1.9 118ks karavan

2 300 EUR Price Reduced

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Maj 08:57 Shitorja ,

Renault Laguna III 1.5dci 110ks 6 brzini

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
20 Maj 08:37 Shitorja , ,

Renault Megane 1.5 DCI 115ks 6M/T limited 2017

12 000 EUR Price Reduced

Viti: 2017
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
19 Maj 19:17 Shitorja ,

RENAULT CLIO SPORTER 1.5DCI 66KW 2013 GODINA

7 199 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
19 Maj 16:26 , ,

Renault Laguna Karavan 2003

2 200 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
19 Maj 11:36 Shitorja ,

Renault Master Termoking ladilnik 2.5dci 2009 AC Avto Alex

6 700 EUR Price Reduced

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999

Pazar3.mk - Tregu më i madh për blerje dhe shitje në internet!


Pazar3.mk plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes Pazar3.mk.Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë Pazar3 si zgjedhjen e tyre të parë si platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.Pazar3 është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në Pazar3.mk janë Domik Real Estate, Astoria Real Estate, VIP Auto Spa, Kobra-T - shitja e fletëve të plastifikuara, Benelux Tuning - shitja e gomave dhe shinave, AutoWelt, iButik.mk - shitja e telefonave celularë dhe pajisjeve shtesë, Eurogradba Asanoski - shitja e makinave dhe materialeve të ndërtimit, Ledikom, Avto Buv, МТ-Auto, Agro GEA dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të Pazar3. mk.Më shumë se 400.000 reklama janë duke u prezantuar në Pazar3.mk! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Pazar3.mk në baza ditore!Shitja dhe Blerja Vetura në Pazar3.mkNëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | Renault | nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një reklamë me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni.Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha reklamave aktive sipas interesit tuaj.Nëse po shisni diçka, regjistroni një reklamë me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - Pazar3.mk është vendi i duhur për ju!Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, Pazar3.mk me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione