Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Kupuvanje na (Kupi), Izdavanje na, Prodazba na (Prodaj), Baram za iznajmuvanje, Baram rabota, Oglasi za vrabotuvanje, Zamena | Гевгелиjа

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор,по категорија,или по локација Гевгелиjа , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Kupuvanje na (Kupi), Izdavanje na, Prodazba na (Prodaj), Baram za iznajmuvanje, Baram rabota, Oglasi za vrabotuvanje, Zamena | Гевгелиjа или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

24 мај 20:25
Линк
Станови  ·  Гевгелиjа  ·  Гевгелија

Се издава комплетно наместен стан

200 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
27 мај 22:00
Линк
Станови  ·  Гевгелиjа  ·  Гевгелија

Namesten stan

89 000 ЕУР

Број на соби: 4

22 мај 18:37 Машини и Инвентар  ·  Индустриски машини и алати  ·  Гевгелиjа  ·  Гевгелија

Zavoen Kompresor

1 МКД

20 мај 21:40
Линк
Плацови/Ниви и фарми  ·  Гевгелиjа  ·  Гевгелија

Plac vo s. Bogorodica

1 МКД

02 мај 12:43 Станови  ·  Гевгелиjа  ·  Гевгелија

Se izdava luksuzno namesten stan

1 МКД / месечно

Број на соби: 3
Површина: 80
02 апр. 05:38 Викендици  ·  Гевгелиjа  ·  Дојран

Vila so bazen vo Dojran /iznajmuvanje

1 МКД / месечно

26 мар. 04:48 Градежни материјали  ·  Гевгелиjа  ·  Гевгелија

Se prodavaat keramidi

1 МКД

12 фев. 22:30 За Деца  ·  Облека  ·  Гевгелиjа  ·  Гевгелија

Se prodava detski butik

1 МКД

12 фев. 22:09 За Деца  ·  Облека  ·  Гевгелиjа  ·  Гевгелија

Se prodava detski butik

1 МКД

17 јан. 10:02 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Caddy  ·  Гевгелиjа  ·  Дојран

Caddy 2007

1 МКД

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
22 септ. 02:51 Автомобили  ·  Dacia  ·  Logan  ·  Гевгелиjа  ·  Гевгелија

Dacia Logan -01

Година: 2001
Километража: 70 000 - 74 999
20 јун. 05:09 Соби  ·  Гевгелиjа  ·  Дојран

Sobi studia vo Dojran

26 авг. 00:36 Градежни материјали  ·  Гевгелиjа  ·  Гевгелија

Polovni keramidi

6 МКД

10 фев. 15:06 Градежни материјали  ·  Гевгелиjа  ·  Гевгелија

Tuli peceni polni

10 МКД

14 дек. 18:01 Авто плац Автомобили  ·  Гевгелиjа  ·  Богданци

q122222

12 МКД

12 апр. 21:59 Големапродажба/Роба  ·  Облека и Текстил  ·  Гевгелиjа  ·  Гевгелија

zastitni maski

20 МКД

07 апр. 08:28 Големапродажба/Роба  ·  Облека и Текстил  ·  Гевгелиjа  ·  Гевгелија

Maski zastitni

20 МКД

04 јул. 09:44 Градежни материјали  ·  Гевгелиjа  ·  Гевгелија

Lim pocinkuvan vo Kotori

25 МКД

26 мар. 08:46 Градежни материјали  ·  Гевгелиjа  ·  Гевгелија

Se prodavaat keramidi

35 МКД

10 јул. 12:16 Друго  ·  Гевгелиjа  ·  Гевгелија

Mikrogrins nikulci

50 МКД

22 јул. 20:25 Куќи/Вили  ·  Гевгелиjа  ·  Дојран

IZNAJMUVAME APARTMANI I SOBI

50 МКД / месечно

Број на соби: 5
Површина: 50
13 окт. 20:30 Градежни материјали  ·  Гевгелиjа  ·  Гевгелија

Betonski kolci 2metra

60 МКД

23 мај 15:33 Друго  ·  Гевгелиjа  ·  Богданци

Crvena pudla Top Stenci

1 ЕУР

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување | Kupuvanje na (Kupi), Izdavanje na, Prodazba na (Prodaj), Baram za iznajmuvanje, Baram rabota, Oglasi za vrabotuvanje, Zamena | Гевгелиjа не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации