Македонски | Shqip | English |

04 дек. 12:44 Претпријатие Автомобили , Кичево

Volkswagen T5 2.5 TDI

145 000 МКД

Година: 2005
Километража: 300 000 - 349 999
03 дек. 16:10 Претпријатие Автомобили , Кичево

Fiat Doblo 07

41 000 МКД

Година: 2007
Километража: 170 000 - 179 999
03 дек. 16:10 Претпријатие Автомобили , Кичево

Skoda Fabia combi

51 000 МКД

Година: 2007
Километража: 160 000 - 169 999
03 дек. 16:02 Претпријатие Автомобили , Кичево

Volkswagen T5 2.5 TDI 07

155 000 МКД

Година: 2007
Километража: 180 000 - 189 999
03 дек. 15:58 Претпријатие Автомобили , Кичево

Lada Niva 2121

38 000 МКД

Година: 2008
Километража: 110 000 - 119 999
Кон почеток