Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Kupuvanje na (Kupi), Izdavanje na, Prodazba na (Prodaj), Baram za iznajmuvanje, Baram rabota, Oglasi za vrabotuvanje, Zamena | Велес

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор,по категорија,или по локација Велес , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Kupuvanje na (Kupi), Izdavanje na, Prodazba na (Prodaj), Baram za iznajmuvanje, Baram rabota, Oglasi za vrabotuvanje, Zamena | Велес или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

06 дек. 17:03 Плацови/Ниви и фарми , Велес , Чашка

Prodavam nivi

10 ноем. 19:18 Автомобили , Велес , Чашка

128

Година: 1987
Километража: 50 000 - 54 999
24 окт. 13:54 Куќи/Вили , Велес , Чашка

Се продава куќа во нас. Чашка

Број на соби: 4
Површина: 160
22 септ. 01:19 Друго , Велес , Чашка

Alfa plamen gusen

18 септ. 22:06 Куќи/Вили , Велес , Чашка

Се продава куќа во нас. Чашка

Број на соби: 4
Површина: 160
06 септ. 02:02 Друго , Велес , Чашка

Zamir

4 000 МКД

30 авг. 16:19 Друго , Велес , Чашка

Oglas

16 000 ЕУР

22 авг. 20:33 Автомобили , Велес , Чашка

Usluzen ogllas

1 234 ЕУР

Година: 2006
Километража: 190 000 - 199 999
18 авг. 21:55 Автомобили , Велес , Чашка

Mitsubishi L200 2.5 2007

Година: 2007
Километража: 10 000 - 14 999
05 авг. 15:29 Куќи/Вили , Велес , Чашка

Се продава куќа

Број на соби: 4
Површина: 160
07 јул. 12:56 Куќи/Вили , Велес , Чашка

Dvospratna kuka vo naselba Caska

Број на соби: 4
Површина: 160
04 јул. 18:38 Автоделови и Опрема Друго , Велес , Чашка

Pazo 308 1.6 hdi 110hp

2 300 ЕУР

06 мај 17:13 Куќи/Вили , Велес , Чашка

Dvospratna kuka vo Caska

Број на соби: 4
Површина: 160
07 мар. 16:45 Куќи/Вили , Велес , Чашка

Dvospratna kuka

Број на соби: 4
Површина: 160
15 фев. 18:29 Автомобили , Велес , Чашка

Fiat Punto 1.2 2001

1 350 ЕУР

Година: 2001
Километража: 250 000 - 299 999
08 јан. 18:49 Плацови/Ниви и фарми , Велес , Чашка

Nivi i zemjiste

16 дек. 19:30 Автомобили , Велес , Чашка

Se prodava

Година: 1996
Километража: 300 000 - 349 999
13 ноем. 17:56 Плацови/Ниви и фарми , Велес , Чашка

nivi i zemja

18 септ. 11:27 Автомобили , Велес , Чашка

golf5

Година: 2004
Километража: 200 000 - 249 999
29 авг. 04:17 Земјоделски животни , Велес , Чашка

Prodazba

16 авг. 23:57 Автомобили , Велес , Чашка

Se prodava Dzip

5 000 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
16 авг. 12:13 Автомобили , Велес , Чашка

Se prodava.

4 500 МКД

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
31 јул. 15:46 Домашни Миленичиња Кучиња , Велес , Чашка

Kuka za kuce

1 000 МКД

30 јул. 11:28 Плацови/Ниви и фарми , Велес , Чашка

Нива

2 ЕУР

07 јун. 21:59 Станови , Велес , Чашка

Se prodava stan

Број на соби: 2
05 јун. 23:00 Станови , Велес , Чашка

Se prodava stan

Број на соби: 2

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување | Kupuvanje na (Kupi), Izdavanje na, Prodazba na (Prodaj), Baram za iznajmuvanje, Baram rabota, Oglasi za vrabotuvanje, Zamena | Велес не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации