Македонски | Shqip | English |
19 авг. 21:18 Автомобили , Велес , Чашка

Ford Fokus 1.8 kw 115k.dizel

1 800 ЕУР

Година: 2002
Километража: 250 000 - 299 999
18 авг. 20:51 Автомобили , Велес , Чашка

Alpina B4

5 000 ЕУР

Година: 2012
Километража: 20 000 - 24 999
15 авг. 20:52 Автомобили , Велес , Чашка

BMW 118 diesel za delovi

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
12 авг. 23:49 Автомобили , Велес , Чашка

Volkswagen Touran

5 500 ЕУР Намалена цена

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
29 јун. 19:24 Автомобили , Велес , Чашка

Audi A4

2 000 ЕУР

Година: 1996
Километража: 20 000 - 24 999
05 јун. 17:59 Автомобили , Велес , Чашка

BMW 530d automatik

2 900 ЕУР

Година: 2000
Километража: 250 000 - 299 999
13 мај 15:26 Автомобили , Велес , Чашка

SEAT ALHAMBRA MOZE I ZAMENA ZA FERGUSON 339

2 550 ЕУР

Година: 2002
Километража: 35 000 - 39 999
01 јан. 03:17 Автомобили , Велес , Чашка

Seat Alhambra

2 500 ЕУР

Година: 2003
Километража: 300 000 - 349 999
09 дек. 21:41 Автомобили , Велес , Чашка

Seat Alhambra

2 500 ЕУР

Година: 2003
Километража: 250 000 - 299 999
19 ноем. 23:59 Автомобили , Велес , Чашка

VW Touran 2.0 140ps

5 555 ЕУР

Година: 2003
Километража: 20 000 - 24 999
16 септ. 21:13 Автомобили , Велес , Чашка

Renault Koleos

4 800 ЕУР

Година: 2008
Километража: 190 000 - 199 999
28 авг. 16:09 Автомобили , Велес , Чашка

Mercedes-Benz C 200 -01

Година: 2001
Километража: 250 000 - 299 999
02 авг. 00:47 Автомобили , Велес , Чашка

Ford Focus 1.9

3 000 ЕУР

Година: 2007
Километража: 15 000 - 19 999
Кон почеток