Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Kupuvanje na (Kupi), Izdavanje na, Prodazba na (Prodaj), Baram za iznajmuvanje, Baram rabota, Oglasi za vrabotuvanje, Zamena | Кичево

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор,по категорија,или по локација Кичево , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Kupuvanje na (Kupi), Izdavanje na, Prodazba na (Prodaj), Baram za iznajmuvanje, Baram rabota, Oglasi za vrabotuvanje, Zamena | Кичево или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

28 авг. 15:06 Автомобили  ·  Ford  ·  Друг модел  ·  Кичево  ·  Пласница

Fort Escort Cabriolet 1.616ventila sport

300 ЕУР

Година: 1987
Километража: 50 000 - 54 999
25 авг. 19:43 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Beetle  ·  Кичево  ·  Пласница

volksvagen beetle

2 200 МКД

Година: 2002
Километража: 200 000 - 249 999
24 авг. 20:49 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Beetle  ·  Кичево  ·  Пласница

vilksvagen beetle

2 200 ЕУР

Година: 2002
Километража: 200 000 - 249 999
25 јун. 17:43 Автомобили  ·  Chevrolet  ·  Spark  ·  Кичево  ·  Пласница

Chevrolet spark

1 900 ЕУР

Година: 2007
Километража: 190 000 - 199 999
07 јун. 05:39 Автомобили  ·  BMW  ·  118  ·  Кичево  ·  Пласница

Se prodava bmw 118d 2006

5 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
16 мај 21:18 Земјоделски и Шумски возила  ·  Трактори  ·  Fendt  ·  Drug model  ·  Кичево  ·  Пласница

Traktor i prikolka

3 500 ЕУР

25 апр. 14:45 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Кичево  ·  Пласница

VW Passat 1.9tdi 2013

3 800 ЕУР

Година: 2003
Километража: 190 000 - 199 999
21 ноем. 16:04 Мопеди (под 50cc)  ·  Aprilia  ·  SR  ·  Кичево  ·  Пласница

Aprilia SR50R

2 650 ЕУР

08 ноем. 23:49 Автомобили  ·  Mercedes-Benz  ·  320  ·  Кичево  ·  Пласница

Mercedes ml

1 111 111 МКД

Година: 2009
Километража: 190 000 - 199 999
03 ноем. 21:57 Машини и Алати  ·  Кичево  ·  Пласница

Sušara

20 000 ЕУР

22 окт. 03:23 Автомобили  ·  Mercedes-Benz  ·  320  ·  Кичево  ·  Пласница

Mercedes ml

Година: 2009
Километража: 180 000 - 189 999
23 авг. 12:45 Автоделови и Опрема  ·  Гуми и Бандажи  ·  Кичево  ·  Пласница

Bandasi 17 ki

130 ЕУР

23 авг. 10:47 Автоделови и Опрема  ·  Гуми и Бандажи  ·  Кичево  ·  Пласница

Bandasi 17 ki

130 ЕУР

30 јул. 11:28 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Кичево  ·  Пласница

Passat b6 2.0 dizel 140ks

4 500 ЕУР

Година: 2007
Километража: 250 000 - 299 999
03 јун. 00:32 Мопеди (под 50cc)  ·  Aprilia  ·  SR  ·  Кичево  ·  Пласница

Aprilia SR50 R 2021

2 500 ЕУР

30 ноем. 08:53 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Кичево  ·  Пласница

VW Passat 2003

Година: 2003
Километража: 190 000 - 199 999
26 ноем. 09:32 Моторцикли (над 50cc)  ·  Друга марка  ·  Hamachi  ·  Кичево  ·  Пласница

Hamachi 250

1 600 ЕУР

Година: 2017
26 авг. 17:08 Автомобили  ·  Renault  ·  Clio  ·  Кичево  ·  Пласница

Renaul Clio

800 ЕУР

Година: 1997
Километража: 250 000 - 299 999
12 авг. 13:16 Моторцикли (над 50cc)  ·  Крос/Ендуро  ·  Kawasaki  ·  KXF  ·  Кичево  ·  Пласница

Kawasaki Enduro motor

3 650 ЕУР

Година: 2017
12 авг. 13:16 Моторцикли (над 50cc)  ·  Спортски  ·  Kawasaki  ·  KXF  ·  Кичево  ·  Пласница

Kawasaki 450f

370 ЕУР

Година: 2017
15 јун. 12:13 Автомобили  ·  Mercedes-Benz  ·  E 320  ·  Кичево  ·  Пласница

Mercedes E320 Avantgarde

7 500 ЕУР

Година: 2004
Километража: 200 000 - 249 999
15 јун. 01:53 Автомобили  ·  Mercedes-Benz  ·  320  ·  Кичево  ·  Пласница

Mercedes-Benz E320 Avantgarde 2004

7 500 ЕУР

Година: 2004
Километража: 200 000 - 249 999
13 мај 19:49 Автоделови и Опрема  ·  Гуми и Бандажи  ·  Кичево  ·  Пласница

Gumi 205/55/15

5 000 МКД

23 јан. 15:45 Автомобили  ·  Opel  ·  Astra  ·  Кичево  ·  Пласница

Opel astra

11 ЕУР

Година: 2003
Километража: 200 000 - 249 999
04 окт. 01:57 Автомобили  ·  Peugeot  ·  207  ·  Кичево  ·  Пласница

PEUGEOT 207

22 авг. 22:43 Автомобили  ·  Peugeot  ·  207  ·  Кичево  ·  Пласница

Peugeot 207

4 000 ЕУР

Година: 2007
Километража: 150 000 - 159 999
24 апр. 20:40 Автомобили  ·  Opel  ·  Astra  ·  Кичево  ·  Пласница

Opel Astra gtc 16.16v

Година: 2006
Километража: 180 000 - 189 999
12 фев. 17:05 Машини и Алати  ·  Кичево  ·  Пласница

Plugovi I drljacki

18 јан. 08:51 Автомобили  ·  Audi  ·  A4  ·  Кичево  ·  Пласница

Audi A4 1.9 Tdi 90ks

Година: 1995
Километража: 350 000 - 399 999
18 јан. 08:19 Автомобили  ·  Audi  ·  A4  ·  Кичево  ·  Пласница

Audi A4 1.9 Tdi

Година: 1995
Километража: 350 000 - 399 999
14 ноем. 13:09 Автомобили  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Кичево  ·  Пласница

Mercedes-Benz C 220 automatic avantgarde

8 500 ЕУР

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
13 јул. 13:26 Автомобили  ·  Jaguar  ·  XF  ·  Кичево  ·  Пласница

Jaguar XF

12 500 ЕУР

Година: 2009
Километража: 170 000 - 179 999
09 јун. 20:31 Автомобили  ·  Opel  ·  Astra  ·  Кичево  ·  Пласница

Opel Astra G 1.7td vo odlicna sostojba

2 300 ЕУР Намалена цена

Година: 1999
Километража: 200 000 - 249 999
21 мај 23:28 Автоделови и Опрема  ·  Гуми и Бандажи  ·  Кичево  ·  Пласница

ALU Felgi BARAKUDA

700 ЕУР

17 апр. 20:21 Автомобили  ·  Peugeot  ·  206  ·  Кичево  ·  Пласница

Peugeot 206 1.6hdi 109ks -04 dizel

2 900 ЕУР

Година: 2004
Километража: 170 000 - 179 999
07 апр. 17:40 Автомобили  ·  Opel  ·  Zafira  ·  Кичево  ·  Пласница

Opel Zafira vo odlicna sostojba

2 700 ЕУР

Година: 2003
Километража: 20 000 - 24 999
14 мар. 08:47 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Кичево  ·  Пласница

VW Golf3 1.9 obicen dizel

750 ЕУР

Година: 1993
Километража: 5 000 - 9 999
26 јан. 16:35 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Кичево  ·  Пласница

VW Golf3 1.9 obicen dizel moze zamena

900 ЕУР

Година: 1993
Километража: 5 000 - 9 999
03 јан. 16:43 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf Plus  ·  Кичево  ·  Пласница

Golf Plus carinet mk

5 300 ЕУР

Година: 2005
Километража: 180 000 - 189 999

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување | Kupuvanje na (Kupi), Izdavanje na, Prodazba na (Prodaj), Baram za iznajmuvanje, Baram rabota, Oglasi za vrabotuvanje, Zamena | Кичево не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации