Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Kupuvanje na (Kupi), Izdavanje na, Prodazba na (Prodaj), Baram za iznajmuvanje, Baram rabota, Oglasi za vrabotuvanje, Zamena | Крушево

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор,по категорија,или по локација Крушево , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Kupuvanje na (Kupi), Izdavanje na, Prodazba na (Prodaj), Baram za iznajmuvanje, Baram rabota, Oglasi za vrabotuvanje, Zamena | Крушево или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

25 ноем. 11:18
Линк
Автомобили , Крушево

❗❗OTKUP NA MOTORNI VOZILA❗❗

9 999 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999

05 септ. 08:24 Автомобили , Крушево

Fiat 500

4 200 ЕУР Намалена цена

Година: 2009
Километража: 180 000 - 189 999
25 авг. 22:01 Автомобили , Крушево

Seat Leon 2.0 FR

13 500 ЕУР

Година: 2015
Километража: 140 000 - 149 999
24 авг. 21:10 Автомобили , Крушево

Seat Leon Fr 2.0

14 000 ЕУР

Година: 2015
Километража: 140 000 - 149 999
30 јул. 14:18 Соби , Крушево

Se izdavaat sobi vo Krusevo

12 јул. 18:07 Земјоделски животни , Крушево

Prasinja

27 мај 12:30 Автомобили , Крушево

Lada Samara 1997

Година: 1997
Километража: 60 000 - 64 999
12 мај 19:22 Автомобили , Крушево

Audi A7 3.0 TDI QUATTRO

Година: 2011
Километража: 200 000 - 249 999
20 апр. 17:20 Куќи/Вили , Крушево

Kuka vo izgradba vo Krusevo

15 000 ЕУР Намалена цена

Број на соби: 4
03 апр. 02:40 Автомобили , Крушево

BMW 325 E36

1 000 ЕУР Намалена цена

Година: 1991
Километража: 170 000 - 179 999
31 мар. 16:18 Куќи/Вили , Крушево

Kuka vo Krusevo

26 000 ЕУР

Број на соби: 6
Површина: 90
31 мар. 16:13 Автомобили , Крушево

Mercedes-Benz E 200 moze i zamena za pomalo vozilo

Година: 2006
Километража: 35 000 - 39 999
22 мар. 20:46 Автомобили , Крушево

Se prodava na delovi ili celo mondeoto

Година: 1993
Километража: 300 000 - 349 999
18 мар. 08:50 Мопеди (под 50cc) , Крушево

Honda 600cc

2 500 ЕУР

25 фев. 18:33 Куќи/Вили , Крушево

Продавам куќа

38 000 ЕУР

Број на соби: 4
Површина: 170
30 јан. 11:44 Претпријатие Автомобили , Крушево

TOYOTA RAV 4 2.2 D-CAT 150KS 4X4 *NOV* -13

11 700 ЕУР

Година: 2013
Километража: 170 000 - 179 999
02 јан. 23:37 Машини и Алати , Крушево

Se prodava masina za sienje alista

200 ЕУР

02 јан. 17:47 Автомобили , Крушево

Mercedes c300 cdi

1 ЕУР

Година: 2012
Километража: 170 000 - 179 999
26 дек. 14:01 Куќи/Вили , Крушево

APARTMAN PAPI

Број на соби: 1
16 дек. 17:47 Викендици , Крушево

Vikendica

08 ноем. 08:01 Автомобили , Крушево

Opel Corsa 1.2i -95

1 200 ЕУР

Година: 1995
Километража: 200 000 - 249 999

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување | Kupuvanje na (Kupi), Izdavanje na, Prodazba na (Prodaj), Baram za iznajmuvanje, Baram rabota, Oglasi za vrabotuvanje, Zamena | Крушево не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации