Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Kupuvanje na (Kupi), Izdavanje na, Prodazba na (Prodaj), Baram za iznajmuvanje, Baram rabota, Oglasi za vrabotuvanje, Zamena | Крушево

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор,по категорија,или по локација Крушево , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Kupuvanje na (Kupi), Izdavanje na, Prodazba na (Prodaj), Baram za iznajmuvanje, Baram rabota, Oglasi za vrabotuvanje, Zamena | Крушево или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

02 мар. 17:05
Линк
Автомобили  ·  Fiat  ·  Doblo  ·  Крушево

❗❗OTKUP NA MOTORNI VOZILA❗❗

9 999 ЕУР

Година: 2010
Километража: 100 000 - 109 999

24 јан. 10:23 Машини и Алати  ·  Крушево

Mashini a izrabotka na skapoceni kamenja

100 МКД

17 јан. 16:52 Соби  ·  Крушево

Se izdavaat sobi

13 јан. 13:00 Автомобили  ·  Nissan  ·  Juke  ·  Крушево

NISSAN JUKE 1.5 dci -12

Година: 2012
Километража: 85 000 - 89 999
10 јан. 23:24 Компјутери (Комплет)  ·  Десктоп компјутери  ·  Друга марка  ·  AMC  ·  Крушево

Kompjuter AMC

10 000 МКД

10 јан. 08:24 Куќи/Вили  ·  Крушево

Nova kukja Krushevo

Број на соби: > 10
07 јан. 18:36 Куќи/Вили  ·  Крушево

Kuka vo Krusevo

Број на соби: 6
Површина: 120
23 дек. 14:51 Автомобили  ·  Citroën  ·  C3  ·  Крушево

Citroen C3 -08 Dizel

Година: 2008
Километража: 15 000 - 19 999
15 дек. 12:42 Куќи/Вили  ·  Крушево

Studija vo hotelskata zona so parno greenje

Број на соби: 2
13 дек. 10:07 Соби  ·  Крушево

Se izdavaat sobi za turisti vo Krusevo

05 дек. 21:59 Куќи/Вили  ·  Крушево

Villa Mazar

Број на соби: 2
03 дек. 02:21 Соби  ·  Крушево

Se izdavaat sobi vo Krusevo

30 ноем. 04:08 Земјоделски животни  ·  Крушево

Ovci

14 окт. 08:55 Машини и Инвентар  ·  Индустриски машини и алати  ·  Крушево

Susara

2 500 ЕУР

13 окт. 10:44 Автомобили  ·  Mercedes-Benz  ·  C 200  ·  Крушево

Mercedes-Benz C 220

3 200 ЕУР

Година: 2002
Километража: 180 000 - 189 999
08 окт. 14:37 Бела техника и Апарати за домаќинство  ·  Друго  ·  Крушево

Trajno zarecka pecka

100 ЕУР

23 септ. 18:08 Автомобили  ·  Mercedes-Benz  ·  E 280  ·  Крушево

Mercedes-Benz E 280 Evo

9 500 ЕУР

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
23 септ. 12:35 Автомобили  ·  Lada  ·  Друг модел  ·  Крушево

Lada Riva -97

Година: 1997
Километража: 65 000 - 69 999
21 септ. 20:48 Автомобили  ·  Ford  ·  Fiesta  ·  Крушево

Ford Fiesta

Година: 1992
Километража: 15 000 - 19 999
16 септ. 17:56 Друго  ·  Крушево

Chist planinski med so odlichen kvalitet vo tegla

07 септ. 17:53 Автомобили  ·  Kia  ·  Sorento  ·  Крушево

Kia Sorento 2.5 Crdi 4x4 -04

5 300 ЕУР

Година: 2004
Километража: 200 000 - 249 999
02 септ. 13:01 Куќи/Вили  ·  Крушево

Se izdava Apartman vo Krusevo - Preku cela godina

Број на соби: 2
Површина: 40
29 авг. 23:57 Куќи/Вили  ·  Крушево

Kuka od 124m2 vo Krusevo

23 000 ЕУР

Број на соби: 7
20 авг. 16:48 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Sharan  ·  Крушево

Volkswagen Sharan 4X4 1.9TDI

Година: 2002
Километража: 250 000 - 299 999
19 авг. 16:14 Машини и Алати  ·  Крушево

Odvrtuvac srauber nov

35 ЕУР

08 авг. 12:16 Автомобили  ·  Peugeot  ·  206  ·  Крушево

Peugeot 206 1.4hdi PERFEKTNO

1 300 ЕУР

Година: 2005
Километража: 170 000 - 179 999
05 авг. 21:05 Земјоделски животни  ·  Крушево

Krava so se tele

1 200 ЕУР

26 јул. 01:33 Автомобили  ·  Jeep  ·  Cherokee  ·  Крушево

Grand Cherokee

6 500 ЕУР

Година: 2004
Километража: 300 000 - 349 999
17 јул. 11:02 Куќи/Вили  ·  Крушево

Kuka vo Krusevo

Број на соби: 3
15 јул. 15:56 Земјоделски животни  ·  Крушево

Ovci vo Krusevsko

10 јул. 01:31 Автомобили  ·  Opel  ·  Vectra  ·  Крушево

Opel Vectra

800 ЕУР

Година: 1996
Километража: 180 000 - 189 999
30 јун. 19:46 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Крушево

VW GOLF 4 tdi 66 kw

3 100 ЕУР

Година: 1999
Километража: 200 000 - 249 999
26 јун. 12:24 Соби  ·  Крушево

Novi apartmani vo Krusevo za 3 i 4 lica

23 јун. 15:17 Машини и Алати  ·  Крушево

Mashina za obrabotka na drvo

15 јун. 23:10 Друго  ·  Крушево

Dabovi talpi matrijal za izrabotka drven mebеl

08 јун. 06:54 Автомобили  ·  Lada  ·  Niva  ·  Крушево

Lada Niva

1 000 ЕУР

Година: 1989
Километража: 0 - 4 999
22 мај 21:55 Плацови/Ниви и фарми  ·  Крушево

PLAC ZA IZGRADBA NA HOTEL

35 750 ЕУР

20 мај 17:01 Автоделови и Опрема  ·  Приколки  ·  Крушево

Prikolka

11 мај 10:18 Автомобили  ·  Fiat  ·  Punto  ·  Крушево

FIAT PUNTO II NEUVEZENO

2 600 ЕУР

Година: 2004
Километража: 160 000 - 169 999
20 апр. 11:08 Соби  ·  Крушево

Apartman za turisti

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување | Kupuvanje na (Kupi), Izdavanje na, Prodazba na (Prodaj), Baram za iznajmuvanje, Baram rabota, Oglasi za vrabotuvanje, Zamena | Крушево не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации