Македонски | Shqip | English |

Пазар3 огласи | Се купува Се изнајмува Се продава Се бара за изнајмување Се бара работа Се нуди работа | Скопjе

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор stan , по категорија , или по локација Скопjе , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!


Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: stan | Се купува Се изнајмува Се продава Се бара за изнајмување Се бара работа Се нуди работа | Скопjе или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

22 фев. 13:39
Линк
, ,

Se iznajmuva namesten renoviran stan vo Karpos 3

200 ЕУР / месечно

Број на соби: 2,5
22 фев. 20:43
Линк
, ,

STAN TOBAKO 2 84m2

89 000 ЕУР

Број на соби: 5
Вчера 13:08
Линк
, ,

Se izdava stan kaj Zeleznicka

Број на соби: 2
Површина: 50

Денес 01:38 , ,

Trosoben stan vo Kapistec

1 200 ЕУР

Број на соби: 2
Денес 01:25 , ,

Se iznajmuva stan vo centar na Skopje

330 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Површина: 60
Денес 01:01 , ,

Stan

Број на соби: 3
Денес 00:44 , ,

Golem semeen stan od 126m2 vo Kozle

119 000 ЕУР

Број на соби: 6
Денес 00:37 , ,

Stan Cair

Број на соби: 2,5
Денес 00:31 , ,

Izdavam namesten stan kaj Mlecen

300 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Површина: 50
Денес 00:26 , ,

SE IZDAVA NAMESTEN STAN

11 000 МКД / месечно

Број на соби: 1,5
Денес 00:20 , ,

Se izdava dvosoben stan pozadi Univerzalna sala

300 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Денес 00:14 , ,

Se izdava stan od 54m2

150 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Денес 00:00 , ,

Se izdava nov stan vo Aerodrom za firma-firmi

250 ЕУР / месечно

Број на соби: 4
Вчера 23:54 , ,

Stan vo Centar na Juzen Bulevar

Број на соби: 3
Вчера 23:53 , ,

Se izdava stan vo Cair

120 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Вчера 23:49 , ,

Se izdava stan pozadi Univerzalna sala.

300 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Вчера 23:40
Линк
, ,

Stan vo Kisela voda

67 800 ЕУР

Број на соби: 3
Вчера 23:23 , ,

Se izdava stan vo blizina na Sampionce

350 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Површина: 70
Вчера 23:15 , ,

Se izdava trosoben stan od 90m2

350 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Површина: 90
Вчера 23:10 , ,

Stan vo Cento

1 ЕУР

Број на соби: 2
Вчера 23:03 , ,

Stan za iznajmuvanje Centar

250 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Површина: 70
Вчера 23:00 , ,

Stan vo Centar na super lokacija

300 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Вчера 22:58 , ,

Xhon Kenedi 90 m2 Koplet renoviran stan

66 000 ЕУР

Број на соби: 3
Површина: 90
Вчера 22:36 , ,

Kuka od 140m2 vo Saraj vo blizina na reka Treska

50 000 ЕУР Намалена цена

Број на соби: 5
Површина: 140
Вчера 22:34 , ,

Se izdava stan vo Karpos 3

8 000 МКД / месечно

Број на соби: 1
Површина: 40
Вчера 22:19 , ,

Stan pozadi Univerzalna

80 000 ЕУР

Број на соби: 3
Вчера 22:17 , ,

Stan vo Karposh 4

Број на соби: 3

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!

Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.


Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.


Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.


Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!


Продажба и купување на Пазар3.мк

Доколку за Вашето пребарување stan | Се купува Се изнајмува Се продава Се бара за изнајмување Се бара работа Се нуди работа | Скопjе не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.


Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.


Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."


Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!


Слични пребарувања

stan Stanovi Stan stan stan stan stan Stan Stan Stan

Кон почеток