Македонски | Shqip | English |
11 јул. 19:08
Линк
Автомобили , Свети Николе

Opel Astra H 1.9 CDTI 101hp

2 300 ЕУР

Година: 2006
Километража: 180 000 - 189 999

02 јан. 22:54 Автомобили , Свети Николе

Mercedes-Benz C 200

9 750 ЕУР Намалена цена

Година: 2010
Километража: 300 000 - 349 999
02 јан. 21:23 Автомобили , Свети Николе

Fiat Punto 1.9jtd

1 699 ЕУР

Година: 2001
Километража: 170 000 - 179 999
30 дек. 19:35 Куќи/Вили , Свети Николе

Kuka vo Sveti Nikole

Број на соби: 10
26 дек. 22:51 Автомобили , Свети Николе

BMW X5

Година: 2003
Километража: 20 000 - 24 999
26 дек. 21:50 Автомобили , Свети Николе

VW Golf 1.9 TDI 90KS uvezen od Avstrija

5 100 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
23 дек. 11:08 Автомобили , Свети Николе

Alfa Romeo 156 ekstra sostojba redovno servisiran

1 200 ЕУР

Година: 2002
Километража: 200 000 - 249 999
16 дек. 20:30 Автомобили , Свети Николе

Zastva 101 extra sostojba

111 111 ЕУР

Година: 1987
Километража: 80 000 - 84 999
06 дек. 14:38 Автомобили , Свети Николе

Ford Galaxy

Година: 2002
Километража: 200 000 - 249 999
04 дек. 18:57 Автомобили , Свети Николе

VW Caddy 2.0sdi

4 000 ЕУР

Година: 2005
Километража: 140 000 - 149 999
02 дек. 18:21 Автомобили , Свети Николе

FORD FOCUS 1.8 TDDI redizain -02

2 650 ЕУР

Година: 2002
Километража: 180 000 - 189 999
28 ноем. 15:50 Автомобили , Свети Николе

BMW 530D FACELIFT

Година: 2002
Километража: 200 000 - 249 999
27 ноем. 12:49 Автомобили , Свети Николе

VW PASAT 1.9 TDI ODLICNA SOSTOJBA

2 500 ЕУР

Година: 1999
Километража: 200 000 - 249 999
14 ноем. 20:32 Автомобили , Свети Николе

Mazda 2

2 800 ЕУР

Година: 2004
Километража: 170 000 - 179 999
04 ноем. 21:29 Автомобили , Свети Николе

MERCEDES-BENZ A180

4 500 ЕУР

Година: 2004
Километража: 200 000 - 249 999
03 ноем. 21:09 Автомобили , Свети Николе

Peugeot Partner

Година: 2000
Километража: 5 000 - 9 999
Кон почеток