Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Купувајте и продавајте на Пазар3.мк - Брзо, Лесно и Едноставно!

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор,по категорија,или по локација , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Kupuvanje na (Kupi), Izdavanje na, Prodazba na (Prodaj), Baram za iznajmuvanje, Baram rabota, Oglasi za vrabotuvanje, Zamena | или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

19 мај 17:30
Linku:
Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Otkup na koli - vozila avtomobili

6 000 ЕУР

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999

Денес 16:04 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Карпош

SE IZDAVAAT DVA KATA OD KUKJA VO KOZLE SO SOPSTVEN VLEZ

650 ЕУР / месечно

Број на соби: 4
Денес 16:00 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Odlicen stan vo Debar Maalo Gradski Park

600 ЕУР / месечно

Број на соби: 4
Онлајн
Денес 15:59 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Se Iznajmuva Stan vo Debar Maalo

800 ЕУР / месечно

Број на соби: 4
Површина: 140
Онлајн
Денес 15:49 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

ДАРМА ДОМА izdava nov stan vo Aerodrom !

300 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Површина: 50
Онлајн
Денес 15:48 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Se prodava 3 soben stan od 62m2 vo Centar

115 000 ЕУР

Број на соби: 3
Денес 15:48 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Скопје

PRODAZBA GARSONJERI -POZADI EAST GATE

1 500 ЕУР

Број на соби: 1
Денес 15:41 Автомобили  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Скопjе  ·  Карпош

MERCEDES.C.220.CDI.6 BRZINI.02.GOD.KAKO.NOVO.FULL

2 499 ЕУР

Година: 2002
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 15:38 Агенција за недвижности Куќи/Вили  ·  Тетово

Kukja od 398m2 so dvor vo Tetovo

255 000 ЕУР

Број на соби: > 10
Денес 15:38 Друго  ·  Скопjе  ·  Бутел

Prodavam grobno mesto grobista BUtel

1 МКД

Денес 15:38 Агенција за недвижности Станови  ·  Тетово

Stan od 73m2 vo blizina na tetovcanka

70 000 ЕУР

Број на соби: 3
Денес 15:38 Агенција за недвижности Станови  ·  Тетово

Stan od 71m2 vo Tetovo

81 400 ЕУР

Број на соби: 3
Денес 15:38 Агенција за недвижности Куќи/Вили  ·  Тетово

Kuka od 264m2 vo Tetovo

150 000 ЕУР

Број на соби: > 10
Денес 15:38 Агенција за недвижности Станови  ·  Тетово

Stan vo gradba od 78m2 vo Tetovo

99 600 ЕУР

Број на соби: 4
Денес 15:33
Linku:
Станови  ·  Гевгелиjа  ·  Дојран

Petar and Marija's Apartment

50 ЕУР / дневно

Број на соби: 2
Денес 15:33
Linku:
Авто плац Автомобили  ·  Ford  ·  Fiesta  ·  Охрид

Ford Fiesta 1.6 TDCI 90 KS titanium uvoz 10.MT Auto

4 999 ЕУР

Година: 2010
Километража: 150 000 - 159 999
Денес 15:33 Куќи/Вили  ·  Скопjе  ·  Центар

Се продава куќа во населба Кале

1 МКД

Број на соби: 5
Денес 15:33 Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Luksuzen stan vo Centar Debar Maalo Zooloska Park

450 ЕУР / месечно

Број на соби: 2,5
Површина: 60
Денес 15:28 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Se Prodava stan 149m2 Centar Gradski zid

248 000 ЕУР

Број на соби: 5
Денес 15:23 Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Se prodava 83m2

Број на соби: 3
Денес 15:22 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Stan za nokjevanje i kratok prestoj

999 МКД / дневно

Број на соби: 1
Денес 15:21 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Скопjе  ·  Центар

VW Golf 1.6 TDI 116ks

16 500 ЕУР

Година: 2018
Километража: 180 000 - 189 999
Денес 15:14 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Se izdava namesten stan od 50m2 vo Micurin Aerodrom

350 ЕУР / месечно

Број на соби: 2,5
Површина: 50
Онлајн
Денес 15:13 Автомобили  ·  Opel  ·  Zafira  ·  Радовиш

OPEL ZAFIRA 1.9 CDTI 110kw 150 ks COSMO +

4 300 ЕУР

Година: 2006
Километража: 250 000 - 299 999
Денес 15:13
Linku:
Автомобили  ·  Mercedes-Benz  ·  ML 320  ·  Скопjе  ·  Центар

Mercedes-Benz ML 320 CDI 4matic

12 000 ЕУР

Година: 2007
Километража: 250 000 - 299 999
Денес 15:13 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Cetvorosoben stan od 127m2 vo Centar

250 000 ЕУР

Број на соби: 4
Денес 15:11 Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Se iznajmuva stan za kancelarija vo Madzir Maalo

Број на соби: 2
Денес 15:09 Куќи/Вили  ·  Скопjе  ·  Бутел

SE PRODAVA KUKJA VO VIZBEGOVO 800m2 dvor

140 000 ЕУР

Број на соби: 2
Површина: 110

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување | Kupuvanje na (Kupi), Izdavanje na, Prodazba na (Prodaj), Baram za iznajmuvanje, Baram rabota, Oglasi za vrabotuvanje, Zamena | не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации