Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Купувајте и продавајте на Пазар3.мк - Брзо, Лесно и Едноставно!

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор,по категорија,или по локација , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Kupuvanje na (Kupi), Izdavanje na, Prodazba na (Prodaj), Baram za iznajmuvanje, Baram rabota, Oglasi za vrabotuvanje, Zamena | или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

08 апр. 13:28
Link:
Автомобили  ·  Mercedes-Benz  ·  S 350  ·  Струга

Mercedes-Benz S class designo

61 000 ЕУР

Година: 2017
Километража: 200 000 - 249 999

Денес 02:19 Автомобили  ·  Audi  ·  A3  ·  Скопjе  ·  Центар

Audi a3 1.9 tdi 2001 - socuvano

3 400 ЕУР

Година: 2001
Километража: 250 000 - 299 999
Денес 02:06
Link:
Автомобили  ·  BMW  ·  318  ·  Скопjе  ·  Центар

SE PRODAVA BMW 318d REGISTIRANO CELA GODINA

8 700 ЕУР

Година: 2010
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 01:49 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Скопје

Luxury apartment for rent in Centar

400 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Денес 01:39 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Debar malo

2 600 ЕУР

Број на соби: 2
Денес 00:49 Автомобили  ·  Kia  ·  Rio  ·  Прилеп

Kia Rio 2023god. Ne cela godina stara 5000km!

16 500 ЕУР

Година: 2023
Километража: 0 - 4 999
Денес 00:11 Моторцикли (над 50cc)  ·  Скутер  ·  Aprilia  ·  SR  ·  Скопjе  ·  Бутел

Aprilia 2011 full kit malossi

1 600 ЕУР

Вчера 23:17 Автомобили  ·  Hyundai  ·  i30  ·  Куманово

Hyundai i30 1.6 crdi 85 kw. 2011 euro5

5 700 ЕУР

Година: 2011
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 22:44 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Touran  ·  Скопjе  ·  Бутел

VW Touran 1.4

2 700 ЕУР

Година: 2007
Километража: 250 000 - 299 999
Вчера 22:26
Link:
Агенција за недвижности Куќи/Вили  ·  Охрид

Se izdavaat novi luksuzni apartmani vo centar na Ohrid

40 ЕУР / дневно

Број на соби: > 10
Површина: 200
Вчера 22:26
Link:
Автомобили  ·  Kia  ·  cee´d  ·  Струмица

Kia Ceed SW 1.6 CRDI, Registrirena cela godina

6 900 ЕУР

Година: 2013
Километража: 25 000 - 29 999
Вчера 22:10
Link:
Автомобили  ·  Ford  ·  Focus  ·  Струмица

Ford Focus Kombi 1.6 TDCI - Dizel, Reg cela godina

5 900 ЕУР

Година: 2011
Километража: 25 000 - 29 999
Вчера 21:56
Link:
Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Удобно место за живеење

1 100 ЕУР / месечно

Број на соби: 4
Вчера 21:32 Автомобили  ·  Ford  ·  Kuga  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Ford Kuga Style 1.5 TDCi 120KS NEUVEZENA

17 600 ЕУР

Година: 2018
Километража: 75 000 - 79 999
Вчера 21:31 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Polo  ·  Скопjе  ·  Скопје

VW POLO 1.4 TDI KLIMA - 2008 GOD

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување | Kupuvanje na (Kupi), Izdavanje na, Prodazba na (Prodaj), Baram za iznajmuvanje, Baram rabota, Oglasi za vrabotuvanje, Zamena | не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации