Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Kupuvanje na (Kupi), Izdavanje na, Prodazba na (Prodaj), Baram za iznajmuvanje, Baram rabota, Oglasi za vrabotuvanje, Zamena | Гевгелиjа

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор,по категорија,или по локација Гевгелиjа , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Kupuvanje na (Kupi), Izdavanje na, Prodazba na (Prodaj), Baram za iznajmuvanje, Baram rabota, Oglasi za vrabotuvanje, Zamena | Гевгелиjа или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

19 фев. 18:33 Агенција за недвижности Куќи/Вили  ·  Гевгелиjа  ·  Дојран

Luksuzna kuka vo Star Dojran

1 ЕУР Намалена цена

Број на соби: 6
19 фев. 15:31 Агенција за недвижности Станови  ·  Гевгелиjа  ·  Гевгелија

Nov stan vo Gevgelija

850 ЕУР

Број на соби: 3
17 фев. 08:21 Агенција за недвижности Куќи/Вили  ·  Гевгелиjа  ·  Дојран

Nova vila vo Star Dojran

99 000 ЕУР Намалена цена

Број на соби: 4
Површина: 110
16 фев. 21:32 Агенција за недвижности Куќи/Вили  ·  Гевгелиjа  ·  Гевгелија

Se izdava kuka House for rent

Број на соби: 3
Површина: 80
16 фев. 21:31 Агенција за недвижности Станови  ·  Гевгелиjа  ·  Дојран

Novi stanovi vo Star Dojran

700 ЕУР Намалена цена

Број на соби: 2
16 фев. 21:29 Агенција за недвижности Куќи/Вили  ·  Гевгелиjа  ·  Дојран

Luksuzna kuka vo Star Dojran

230 000 ЕУР Намалена цена

Број на соби: 5
Површина: 160
13 фев. 12:35 Агенција за недвижности Станови  ·  Гевгелиjа  ·  Гевгелија

NOVI STANOVI VO GEVGELIJA

Број на соби: 2
Површина: 40
12 фев. 20:34 Агенција за недвижности Станови  ·  Гевгелиjа  ·  Гевгелија

Novi stanovi Gevgelija

930 ЕУР

Број на соби: 3
10 фев. 16:47 Агенција за недвижности Куќи/Вили  ·  Гевгелиjа  ·  Дојран

Stan vo Star Dojra

35 000 ЕУР

Број на соби: 1,5
Површина: 40
05 фев. 00:17 Агенција за недвижности Куќи/Вили  ·  Гевгелиjа  ·  Гевгелија

Kuka vo Mrzenci do Avtopat

70 000 ЕУР

Број на соби: 4
Површина: 200
05 фев. 00:08 Агенција за недвижности Станови  ·  Гевгелиjа  ·  Гевгелија

Stan vo Gevgelija

32 000 ЕУР

Број на соби: 2,5
04 фев. 23:48 Агенција за недвижности Куќи/Вили  ·  Гевгелиjа  ·  Дојран

Kuka vo Star Dojran so preubav pogled

90 000 ЕУР

Број на соби: 6
01 фев. 20:59 Агенција за недвижности Куќи/Вили  ·  Гевгелиjа  ·  Гевгелија

Lux kuka vo Gevgelija 374m2 na top lokacija

299 000 ЕУР Намалена цена

Број на соби: 5
25 јан. 17:07 Агенција за недвижности Куќи/Вили  ·  Гевгелиjа  ·  Гевгелија

Nov Stan vo Gevgelija

930 ЕУР

Број на соби: 3
16 јан. 17:14 Агенција за недвижности Станови  ·  Гевгелиjа  ·  Гевгелија

Nov stan vo Gevgelija

850 ЕУР

Број на соби: 3
06 јан. 16:37 Агенција за недвижности Станови  ·  Гевгелиjа  ·  Гевгелија

Se izdava stan vo Gevgelija

Број на соби: 1,5
Површина: 40
06 јан. 16:09 Агенција за недвижности Куќи/Вили  ·  Гевгелиjа  ·  Гевгелија

Se prodava kuka vo s.Moin Gevgelija

25 000 ЕУР

Број на соби: 2,5
17 дек. 17:46 Станови  ·  Гевгелиjа  ·  Дојран

Novi stanovi vo zavrsna faza Star Dojran

1 ЕУР

Број на соби: 3
16 дек. 13:26 Агенција за недвижности Куќи/Вили  ·  Гевгелиjа  ·  Гевгелија

Kuka vo Gevgelija

60 000 ЕУР

Број на соби: 4
27 ноем. 00:53 Агенција за недвижности Куќи/Вили  ·  Гевгелиjа  ·  Гевгелија

Продажба на стан

80 000 ЕУР

Број на соби: 3,5
15 ноем. 14:06 Станови  ·  Гевгелиjа  ·  Гевгелија

се издава стан

Број на соби: 2,5
11 ноем. 13:35 Агенција за недвижности Куќи/Вили  ·  Гевгелиjа  ·  Дојран

Kuka vo Star Dojran povolno

110 000 ЕУР

Број на соби: > 10

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување | Kupuvanje na (Kupi), Izdavanje na, Prodazba na (Prodaj), Baram za iznajmuvanje, Baram rabota, Oglasi za vrabotuvanje, Zamena | Гевгелиjа не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации