Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Се купува, Се изнајмува, Се продава, Се бара за изнајмување, Се бара работа, Се нуди работа | Гевгелиjа

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор,по категорија,или по локација Гевгелиjа , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Се купува, Се изнајмува, Се продава, Се бара за изнајмување, Се бара работа, Се нуди работа | Гевгелиjа или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!


Вчера 21:31 Станови , Гевгелиjа , Дојран

Se prodava stan vo Dojran

38 000 ЕУР

Број на соби: 1
Површина: 40
Вчера 05:36 Автомобили , Гевгелиjа , Гевгелија

Lada Niva 1.7i

4 000 ЕУР

Година: 2004
Километража: 50 000 - 54 999
31 мај 14:27 Куќи/Вили , Гевгелиjа , Дојран

Kuka vo selo Furka

Број на соби: 3
28 мај 10:03 Автомобили , Гевгелиjа , Гевгелија

Zdravo proba

7 800 ЕУР

Година: 2019
Километража: 25 000 - 29 999
28 мај 10:02 Станови , Гевгелиjа , Гевгелија

Se izdava stan

Број на соби: 2,5
Површина: 60
27 мај 13:04 Станови , Гевгелиjа , Гевгелија

Продавам стан

29 000 ЕУР

Број на соби: 2
17 мај 19:27 Станови , Гевгелиjа , Гевгелија

Se izdava stan

8 500 МКД / месечно

Број на соби: 3
17 мај 13:11 Станови , Гевгелиjа , Гевгелија

Se izdava kompletno namesten stan vo Gevgelija

300 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
14 мај 18:47 Автомобили , Гевгелиjа , Гевгелија

Mercedes-Benz 200 1999

2 200 ЕУР

Година: 1999
Километража: 250 000 - 299 999
14 мај 12:38 Автомобили , Гевгелиjа , Гевгелија

Yugo 1.3 i ef in 2003

1 000 ЕУР

Година: 2003
Километража: 90 000 - 94 999
13 мај 17:06 Автомобили , Гевгелиjа , Богданци

Renault 9 Brodwey

1 200 ЕУР

Година: 1995
Километража: 150 000 - 159 999
13 мај 10:26 Автомобили , Гевгелиjа , Дојран

Opel Astra 1.7 Sedan Isuzu motor

9 000 МКД

Година: 2013
Километража: 190 000 - 199 999
12 мај 22:50 Автомобили , Гевгелиjа , Богданци

Honda Insight 1.3 hybrid

6 100 ЕУР

Година: 2009
Километража: 250 000 - 299 999

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување | Се купува, Се изнајмува, Се продава, Се бара за изнајмување, Се бара работа, Се нуди работа | Гевгелиjа не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации