Македонски | Shqip | English |

Денес 09:55 Автомобили , Кичево

Audi A5 3.0 aTDI quattro rs5

16 399 ЕУР Намалена цена

Година: 2009
Километража: 190 000 - 199 999
Вчера 20:48 Автомобили , Кичево

BMW 330

Година: 2001
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 15:53 Автомобили , Кичево

Mitsubishi Pajero Pinin

3 500 ЕУР

Година: 2000
Километража: 250 000 - 299 999
Вчера 15:50 Автомобили , Кичево , Зајас

Jeep Compass 4x4 2.4 Benzin Plin -08

8 000 ЕУР

Година: 2008
Километража: 140 000 - 149 999
Вчера 14:49 Автомобили , Кичево

SUZUKI SWIFT 4X4 1.3

Година: 2008
Километража: 150 000 - 159 999
Вчера 12:53 Куќи/Вили , Кичево

Kuka vo Kicevo

Број на соби: 6
Површина: 180
Вчера 05:08 Автомобили , Кичево

ALFA ROMEO 159 SW 1.9JTDM 16V

4 800 ЕУР Намалена цена

Година: 2006
Километража: 170 000 - 179 999
21 јул. 21:43 Куќи/Вили , Кичево

Kuka vo Kicevo

Број на соби: 5
Површина: 110
21 јул. 20:32 Автомобили , Кичево

Ford Transit

7 000 ЕУР

Година: 2008
Километража: 180 000 - 189 999
21 јул. 20:21 Автомобили , Кичево

BMW 320d

13 000 ЕУР

Година: 2011
Километража: 95 000 - 99 999
21 јул. 18:18 Автомобили , Кичево

BMW 118 D Top Sostojba

Година: 2006
Километража: 180 000 - 189 999
21 јул. 14:18 Куќи/Вили , Кичево

KUKA VO NASELBA GORICA

40 000 ЕУР Намалена цена

Број на соби: > 10
Површина: 90
21 јул. 13:26 Автомобили , Кичево

Alfa Romeo GT 2.0 JTS 170KS od CH

4 300 ЕУР

Година: 2007
Километража: 150 000 - 159 999
20 јул. 20:22 Автомобили , Кичево

Mercedes-Benz CLS 320

14 500 ЕУР

Година: 2006
Километража: 180 000 - 189 999
19 јул. 22:17 Автомобили , Кичево

LADA 112

Година: 2005
Километража: 35 000 - 39 999
Кон почеток