Македонски | Shqip | English |

Пазар3 огласи | Се купува Се изнајмува Се продава Се бара за изнајмување Се бара работа Се нуди работа

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор jeep , по категорија , или по локација , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!


Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: jeep | Се купува Се изнајмува Се продава Се бара за изнајмување Се бара работа Се нуди работа | или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

04 мар. 18:08
Линк
, ,

JEEP GRAND CHEROKEE SUMMIT

Година: 2013
Километража: 140 000 - 149 999

Вчера 20:51 , ,

JEEP GRAND CHEROKEE -12

20 500 ЕУР

Година: 2012
Километража: 110 000 - 119 999
Вчера 17:27 ,

JEEP GRAND CHEROKEE 3.0CRD OVERLAND MAKSAUTO

Година: 2008
Километража: 190 000 - 199 999
Вчера 17:18 Претпријатие , ,

JEEP GRAND CHEROKEE 2.7 CRDI OFF Road

9 900 ЕУР

Година: 2002
Километража: 250 000 - 299 999
Вчера 11:03 , ,

JEEP GRAND CHEROKEE -17

Година: 2017
Километража: 75 000 - 79 999
04 мар. 18:24 Претпријатие ,

VW Golf 5 1.9TDi 105ks SPORTLINE - 05

3 850 ЕУР

Година: 2005
Километража: 190 000 - 199 999
04 мар. 18:24 ,

JEEP COMPASS 4X4 -09 -08 NE UVEZUVAN

7 700 ЕУР

Година: 2008
Километража: 150 000 - 159 999
04 мар. 18:18 Претпријатие ,

VW Golf 5 1.9TDi 105ks SPORTLINE - 05

3 850 ЕУР

Година: 2005
Километража: 190 000 - 199 999
04 мар. 18:08
Линк
, ,

JEEP GRAND CHEROKEE SUMMIT

Година: 2013
Километража: 140 000 - 149 999
04 мар. 17:19 ,

Jeep Grand Cherokee

35 900 ЕУР

Година: 2013
Километража: 130 000 - 139 999
03 мар. 20:08 , ,

JEEP PATRIOT 2.0 Diesel -07

8 000 ЕУР

Година: 2007
Километража: 190 000 - 199 999
03 мар. 16:02 ,

Jeep Compass -12

11 500 ЕУР

Година: 2012
Километража: 100 000 - 109 999
03 мар. 11:07 ,

Jeep Grand Cherokee SUMMIT

23 900 ЕУР Намалена цена

Година: 2015
Километража: 100 000 - 109 999
01 мар. 22:33 Претпријатие ,

HYUNDAI TUCSON 2.0 CRDI 140 KS KOZA 4X4 - 07..MT Auto

6 200 ЕУР

Година: 2007
Километража: 140 000 - 149 999
01 мар. 08:38 Претпријатие ,

OTKUP PRODAZBA I ZAMENA NA VOZILA

2 400 ЕУР Намалена цена

Година: 2005
Километража: 190 000 - 199 999
28 фев. 22:09 Претпријатие ,

KIA SOUL 1.6 CRDI 128 KS 164000 KM NOV - 11.MT Auto

6 200 ЕУР

Година: 2011
Километража: 160 000 - 169 999
27 фев. 12:00 ,

Hyundai ix35 2.0crdi 4x4,panorama,neuvezuvan kupen od mk

11 500 ЕУР

Година: 2011
Километража: 150 000 - 159 999
26 фев. 20:07 Претпријатие ,

Seat Leon 2.0TDi 140ks 6brzini - 2007

4 150 ЕУР

Година: 2007
Километража: 190 000 - 199 999
26 фев. 20:03 Претпријатие ,

CITROEN C4 1.6HDi 90ks UNIKAT - 2008

3 333 ЕУР

Година: 2008
Километража: 190 000 - 199 999
26 фев. 20:01 Претпријатие ,

BMW 120D 163ks 6brzini UNIKAT - 06

4 550 ЕУР

Година: 2006
Километража: 190 000 - 199 999
26 фев. 12:03 Претпријатие ,

OPEL ANTARA 2.0 CDTI 150 ks COSMO 4X4 - 09.MT Auto

7 999 ЕУР

Година: 2009
Километража: 160 000 - 169 999
26 фев. 11:59 Претпријатие ,

CITROEN C3 1.4 HDI 70 KS PERFEKTNA - 08.MT Auto

3 500 ЕУР

Година: 2008
Километража: 170 000 - 179 999
26 фев. 11:57 Претпријатие ,

JEEP COMPASS 2.0 CRD 140 KS KOZA 4X4 -08 MT Auto

6 500 ЕУР

Година: 2008
Километража: 180 000 - 189 999
26 фев. 11:56 Претпријатие ,

FORD KUGA 2.0 TDCI 136 KS KOZA PANORAMA 4X4 -09 MT Auto

9 200 ЕУР

Година: 2009
Километража: 130 000 - 139 999
26 фев. 11:55 Претпријатие ,

TOYOTA AVENSIS 2.0 D4D 126 KS EURO-5 NOVA -11.MT Auto

8 999 ЕУР

Година: 2011
Километража: 180 000 - 189 999

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!

Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.


Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.


Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.


Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!


Продажба и купување на Пазар3.мк

Доколку за Вашето пребарување jeep | Се купува Се изнајмува Се продава Се бара за изнајмување Се бара работа Се нуди работа | не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.


Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.


Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."


Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!


Слични пребарувања

Jeep jeep jeep jeep Jeep Jeep jeep jeep Jeep Jeep

Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации