Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Zastava 101 | Продажба на половни автомобили од моделите како zastava 750, zastava 128, zastava 850 на Pazar3.mk

10 , 2
101 , 87
128 , 50
1300 , 3
1500 , 2
750 , 57
850 , 6
AR 55 , 1
Florida , 39
Florida In , 25
Koral , 28
Koral In , 6
Poly , 25
Skala 55 , 34

Zastava 101 | Пребарувањето со овој клучен збор нуди најразнообразна понуда на висококвалитетни возила во Македонија. Со широка палета на модели како zastava 128, zastava 850 kombi, zastava kombe секој може да пронајде модел на автомобил по свој вкус. Купете го Вашето совршено возило денес и уживајте во безбедноста и комфорот на патот, Вашиот прв избор.
Огласете ги Вашите zastava автомобили и пронајдете ги најдобрите понуди денес.
Секогаш тука за Вас и Вашите потреби за купување и продавање на предмети или недвижности.

30 јун. 11:14 Авто плац Автомобили  ·  Zastava  ·  1500  ·  Тетово

ZASTAVA 125 PZ 1.5 55kw 10.000km. 1974god.

5 300 ЕУР

Година: 70-тите
Километража: 10 000 - 14 999
14 мај 15:29 Автомобили  ·  Zastava  ·  750  ·  Куманово

Fiko Zastava 750

Година: 70-тите
Километража: 100 000 - 109 999
03 мај 11:31 Автомобили  ·  Zastava  ·  Florida  ·  Прилеп

Yugo Florida 1990

700 ЕУР

Година: 1990
Километража: 170 000 - 179 999
16 мар. 16:31 Автомобили  ·  Zastava  ·  Skala 55  ·  Скопjе  ·  Скопје

Se prodava

750 ЕУР

06 мар. 13:37 Автомобили  ·  Zastava  ·  850  ·  Скопjе  ·  Карпош

Zastava 850

4 000 ЕУР

Година: 1986
Километража: 15 000 - 19 999
03 фев. 20:49 Автомобили  ·  Zastava  ·  128  ·  Велес  ·  Чашка

Zastava 128

500 ЕУР

Година: 1987
Километража: 50 000 - 54 999
30 јан. 14:12 Автомобили  ·  Zastava  ·  10  ·  Скопjе  ·  Гази Баба

EXTRA ZASTAVA TEMPO

750 ЕУР

Година: 1988
Километража: 90 000 - 94 999
05 ноем. 10:32 Автомобили  ·  Zastava  ·  750  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Zastava 750- Fico, restavrirana vo odlicna sostojba

5 000 ЕУР

Година: 1980
Километража: 0 - 4 999
12 септ. 21:58 Автомобили  ·  Zastava  ·  101  ·  Скопjе  ·  Карпош

Se prodava zastava 101

500 ЕУР

Година: 1983
Километража: 110 000 - 119 999
04 септ. 12:45 Автомобили  ·  Zastava  ·  Skala 55  ·  Делчево

Zastava skala 55

900 ЕУР Намалена цена

Година: 1990
Километража: 90 000 - 94 999
09 авг. 14:01 Автомобили  ·  Zastava  ·  Друг модел  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Zastava Yugo 55 vo odlicna sostojba

30 000 МКД

Година: 1991
Километража: 0 - 4 999
01 авг. 11:16 Автомобили  ·  Zastava  ·  850  ·  Скопjе  ·  Карпош

Zastava 850

4 200 ЕУР

Година: 1985
Километража: 30 000 - 34 999
26 јул. 19:38 Автомобили  ·  Zastava  ·  750  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Se Prodava Restavrirano Fico Zastava 750 SE

5 500 ЕУР

Година: 1984
Километража: 80 000 - 84 999
05 јул. 12:22 Автомобили  ·  Zastava  ·  101  ·  Куманово

"Ексклузивна понуда: Продажба на легендарна Застава 101скала

600 ЕУР

Година: 1990
Километража: 90 000 - 94 999
16 јун. 09:00 Автомобили  ·  Zastava  ·  Koral  ·  Скопjе  ·  Гази Баба

Zastava Koral 1995 zamena za podobra kola

700 ЕУР

Година: 1995
Километража: 70 000 - 74 999
22 мај 19:49 Автомобили  ·  Zastava  ·  101  ·  Неготино

Zastava Jugo Skala 101/55 C

700 ЕУР

Година: 1997
Километража: 120 000 - 129 999
27 јан. 21:01 Автомобили  ·  Zastava  ·  750  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Se kupuva Zastava 750 vo vozna sostojba

05 дек. 10:32 Автомобили  ·  Zastava  ·  750  ·  Битола

Zastava 750

Година: 70-тите
Километража: 75 000 - 79 999
24 ноем. 05:44 Автомобили  ·  Zastava  ·  Poly  ·  Прилеп  ·  Кривогаштани

Се продава Застава Пикап

1 000 ЕУР

Година: 2000
Километража: 120 000 - 129 999
18 окт. 10:38 Автомобили  ·  Zastava  ·  750  ·  Кочани

SE PRODAVA

1 200 ЕУР

Година: 1982
Километража: 45 000 - 49 999
17 окт. 18:53 Автомобили  ·  Zastava  ·  750  ·  Кочани

Fico 750

1 200 ЕУР

Година: 1982
Километража: 55 000 - 59 999
27 септ. 18:07 Автомобили  ·  Zastava  ·  101  ·  Охрид

Stoeden

Година: 1983
Километража: 50 000 - 54 999
18 септ. 20:16 Автомобили  ·  Zastava  ·  750  ·  Охрид

Se prodava zastava Fico

1 500 ЕУР

Година: 1983
Километража: 80 000 - 84 999
25 авг. 19:23 Автомобили  ·  Zastava  ·  Skala 55  ·  Скопjе  ·  Гази Баба

se prodava

1 200 ЕУР

Година: 1991
Километража: 50 000 - 54 999
18 авг. 15:47 Автомобили  ·  Zastava  ·  101  ·  Охрид  ·  Дебарца

Продавам 101

350 ЕУР

Година: 1980
Километража: 300 000 - 349 999
04 авг. 00:47 Автомобили  ·  Zastava  ·  750  ·  Охрид

Se prodavaat old timer zastava 750 ( fico)

Година: 70-тите
Километража: 30 000 - 34 999
04 авг. 00:37 Автомобили  ·  Zastava  ·  Друг модел  ·  Охрид

Se prodava

Година: 1991
Километража: 20 000 - 24 999
13 јул. 15:10 Автомобили  ·  Zastava  ·  750  ·  Битола

Zastava 750 vo vozna sostojba

Година: 1985
Километража: 50 000 - 54 999
04 јул. 22:54 Автомобили  ·  Zastava  ·  101  ·  Виница

Zastava 101

700 ЕУР

Година: 1987
Километража: 95 000 - 99 999
03 јун. 01:40 Автомобили  ·  Zastava  ·  750  ·  Виница

Zastava 750 zacuvano zdravo

32 000 МКД

Година: 1982
Километража: 50 000 - 54 999
26 апр. 23:16 Автомобили  ·  Zastava  ·  850  ·  Скопjе  ·  Чаир

Zastava 850

3 800 ЕУР

Година: 1983
Километража: 5 000 - 9 999
22 апр. 00:24 Автомобили  ·  Zastava  ·  750  ·  Скопjе  ·  Ѓорче Петров

Fico Zastava 750 special

1 300 ЕУР

Година: 70-тите
Километража: 5 000 - 9 999
16 јан. 21:15 Автомобили  ·  Zastava  ·  750  ·  Скопjе  ·  Аеродром

ZASTAVA 750 - FICO (prv sopstvenik)

1 599 ЕУР Намалена цена

Година: 70-тите
Километража: 55 000 - 59 999
30 ноем. 02:23 Автомобили  ·  Zastava  ·  Skala 55  ·  Прилеп  ·  Долнени

Zastava Skala 55

450 ЕУР

Година: 1991
Километража: 40 000 - 44 999
29 ноем. 21:58 Автомобили  ·  Zastava  ·  101  ·  Охрид

Zastava 101

600 ЕУР

Година: 1982
Километража: 160 000 - 169 999
28 ноем. 09:12 Авто плац Автомобили  ·  Zastava  ·  Друг модел  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Zastava Turbo Rival Iveco 2011

4 000 ЕУР

Година: 2011
Километража: 130 000 - 139 999
28 окт. 13:43 Автомобили  ·  Zastava  ·  750  ·  Штип

Zastava 750L

Година: 60-тите
Километража: 0 - 4 999
24 окт. 23:18 Автомобили  ·  Zastava  ·  1300  ·  Скопjе  ·  Ѓорче Петров

Zastava 1300

Година: 70-тите
Километража: 100 000 - 109 999
20 септ. 11:43 Автомобили  ·  Zastava  ·  128  ·  Дебар

Zastava 128

650 ЕУР

Година: 1992
Километража: 45 000 - 49 999
21 јул. 13:03 Автомобили  ·  Zastava  ·  101  ·  Кавадарци

Zastava 101 benzin 1984

Година: 1984
Километража: 45 000 - 49 999
05 јул. 12:43 Автомобили  ·  Zastava  ·  Друг модел  ·  Скопjе  ·  Карпош

Zastava Pegla 1991

Година: 1991
Километража: 0 - 4 999
23 јун. 09:40 Автомобили  ·  Zastava  ·  101  ·  Куманово

Zastava 101 benzin 1996

Година: 1996
Километража: 110 000 - 119 999
15 јун. 20:03 Автомобили  ·  Zastava  ·  AR 55  ·  Скопjе  ·  Гази Баба

Zastava Kampanjola ar55

1 000 ЕУР

Година: 60-тите
Километража: 10 000 - 14 999
12 јун. 22:47 Автомобили  ·  Zastava  ·  Poly  ·  Скопjе  ·  Ѓорче Петров

Florida

800 ЕУР

Година: 2005
Километража: 120 000 - 129 999
10 јун. 14:08 Автомобили  ·  Zastava  ·  101  ·  Скопjе  ·  Петровец

Zastava 101 VO ODLICNA SOSTOJBA

400 ЕУР

Година: 2000
Километража: 0 - 4 999
10 јун. 14:49 Автомобили  ·  Zastava  ·  101  ·  Скопjе  ·  Петровец

Zastava 101 odlicno socuvana

400 ЕУР

Година: 2000
Километража: 0 - 4 999
15 мај 00:57 Автомобили  ·  Zastava  ·  101  ·  Виница

Zastava 101 GT- 55

550 ЕУР

Година: 1989
Километража: 20 000 - 24 999
05 мај 19:03 Автомобили  ·  Zastava  ·  850  ·  Битола

Zastava 850 1985 so pominati 17950km

5 000 ЕУР

Година: 1985
Километража: 15 000 - 19 999
23 апр. 14:13 Автомобили  ·  Zastava  ·  101  ·  Гостивар

Zastava 101 so italijanski motor star tip 1977

600 ЕУР

Година: 70-тите
Километража: 55 000 - 59 999
10 апр. 21:29 Автомобили  ·  Zastava  ·  101  ·  Скопjе  ·  Бутел

Zastava 101 Mediteran itno

18 000 МКД

Година: 1990
Километража: 90 000 - 94 999

Половни автомобили на Zastava на Пазар3


Zastava 101 | Купувањето или продавањето на Вашата Застава никогаш не беше подобро и полесно. На Pazar3, сме посветени на обезбедување на најдоброто искуство за нашите корисници. Специјализираната категорија за Zastava огласи обезбедува брз и лесен начин за пристап до најновите модели и извонредни понуди на огласи.
Без разлика дали сте заинтересирани за zastava 128 со својата модерна и функционална изработка, zastava kombe со своите современи карактеристики или zastava 750, класиката што години наназад остава впечаток, Pazar3 има огромна понуда која ќе ги задоволи Вашите потреби.
Продавајте со сигурност и купувајте со задоволство. Огласете ја Вашата Застава и привлечете внимание со детални фотографии и опис кои ги истакнуваат предностите на Вашиот автомобил. Ако барате zastava 850 за градска вожња или zastava 128 за семејни авантури, Pazar3 има разнообразна понуда за секој вкус.
Пазар3 е водечката платформа за огласување на половни возила во Македонија. Нека Ви биде прв избор нашиот сајт доколку се одлучувате за огласување или купување на користени автомобили.
Секогаш тука за Вас и Вашите потреби за купување и продавање на предмети или недвижности.


Правила за огласување на автомобили


Правила за огласување - правилата за огласување се особено важни бидејќи огласите кои што не ги исполнуваат овие критериуми, истите нема да се најдат на Пазар3, односно нема да бидат одобрени од администраторите на нашиот сајт.
Затоа треба да внимавате да бидат точно наведени во насловот што се продава, да имаат соодветен опис што се продава и информации за истото возило, да бидат точни и коректни.
Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации