Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Сите | Возила | Автомобили | Zastava

10 , 1
101 , 87
128 , 49
1300 , 3
1500 , 1
750 , 60
850 , 6
AR 55 , 2
Florida , 38
Florida In , 25
Koral , 28
Koral In , 6
Poly , 25
Skala 55 , 34

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор,по категорија Автомобили,или по локација , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Сите | Автомобили | Zastava | или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

Денес 01:40
Линк
Автомобили , Скопjе , Чучер Сандево

Se prodava jugo 55

1 200 ЕУР

Година: 2001
Километража: 100 000 - 109 999

Денес 01:40
Линк
Автомобили , Скопjе , Чучер Сандево

Se prodava jugo 55

1 200 ЕУР

Година: 2001
Километража: 100 000 - 109 999
12 септ. 21:58 Автомобили , Скопjе , Карпош

Se prodava zastava 101

500 ЕУР

Година: 1983
Километража: 110 000 - 119 999
04 септ. 12:45 Автомобили , Делчево

Zastava skala 55

900 ЕУР Намалена цена

Година: 1990
Километража: 90 000 - 94 999
09 авг. 14:01 Автомобили , Скопjе , Аеродром

Zastava Yugo 55 vo odlicna sostojba

30 000 МКД

Година: 1991
Километража: 0 - 4 999
01 авг. 11:16 Автомобили , Скопjе , Карпош

Zastava 850

4 200 ЕУР

Година: 1985
Километража: 30 000 - 34 999
26 јул. 19:38 Автомобили , Скопjе , Кисела Вода

Se Prodava Restavrirano Fico Zastava 750 SE

5 500 ЕУР

Година: 1984
Километража: 80 000 - 84 999
05 јул. 12:22 Автомобили , Куманово

"Ексклузивна понуда: Продажба на легендарна Застава 101скала

600 ЕУР

Година: 1990
Километража: 90 000 - 94 999
16 јун. 09:00 Автомобили , Скопjе , Гази Баба

Zastava Koral 1995 zamena za podobra kola

700 ЕУР

Година: 1995
Километража: 70 000 - 74 999
04 јун. 14:35 Автомобили , Битола

Zastava 750 fico

500 ЕУР

Година: 1984
Километража: 65 000 - 69 999
22 мај 19:49 Автомобили , Неготино

Zastava Jugo Skala 101/55 C

700 ЕУР

Година: 1997
Километража: 120 000 - 129 999
10 мај 18:51 Автомобили , Крушево

Fico Zastava 750

Година: 70-тите
Километража: 0 - 4 999
05 апр. 15:27 Автомобили , Битола

Socuvano Fico

2 000 ЕУР

Година: 1980
Километража: 50 000 - 54 999
24 јан. 18:52 Автомобили , Битола

Zastava Skala 55

Година: 1990
Километража: 90 000 - 94 999
05 дек. 10:32 Автомобили , Битола

Zastava 750

Година: 70-тите
Километража: 75 000 - 79 999
24 ноем. 05:44 Автомобили , Прилеп , Кривогаштани

Се продава Застава Пикап

1 000 ЕУР

Година: 2000
Километража: 120 000 - 129 999
17 ноем. 03:32 Автомобили , Велес

Zastava 750 Fico -84 oldtajmer

Година: 1984
Километража: 15 000 - 19 999
18 окт. 10:38 Автомобили , Кочани

SE PRODAVA

1 200 ЕУР

Година: 1982
Километража: 45 000 - 49 999
17 окт. 18:53 Автомобили , Кочани

Fico 750

1 200 ЕУР

Година: 1982
Километража: 55 000 - 59 999
27 септ. 18:07 Автомобили , Охрид

Stoeden

Година: 1983
Километража: 50 000 - 54 999
18 септ. 20:16 Автомобили , Охрид

Se prodava zastava Fico

1 500 ЕУР

Година: 1983
Километража: 80 000 - 84 999
25 авг. 19:23 Автомобили , Скопjе , Гази Баба

se prodava

1 200 ЕУР

Година: 1991
Километража: 50 000 - 54 999
18 авг. 15:47 Автомобили , Охрид , Дебарца

Продавам 101

350 ЕУР

Година: 1980
Километража: 300 000 - 349 999
04 авг. 00:47 Автомобили , Охрид

Se prodavaat old timer zastava 750 ( fico)

Година: 70-тите
Километража: 30 000 - 34 999
04 авг. 00:37 Автомобили , Охрид

Se prodava

Година: 1991
Километража: 20 000 - 24 999
13 јул. 15:10 Автомобили , Битола

Zastava 750 vo vozna sostojba

Година: 1985
Километража: 50 000 - 54 999
04 јул. 22:54 Автомобили , Виница

Zastava 101

700 ЕУР

Година: 1987
Километража: 95 000 - 99 999
03 јун. 01:40 Автомобили , Виница

Zastava 750 zacuvano zdravo

32 000 МКД

Година: 1982
Километража: 50 000 - 54 999
26 апр. 23:16 Автомобили , Скопjе , Чаир

Zastava 850

3 800 ЕУР

Година: 1983
Километража: 5 000 - 9 999
22 апр. 00:24 Автомобили , Скопjе , Ѓорче Петров

Fico Zastava 750 special

1 300 ЕУР

Година: 70-тите
Километража: 5 000 - 9 999
25 мар. 18:25 Автомобили , Скопjе , Центар

Zastava 750LC 1979

3 750 ЕУР

Година: 70-тите
Километража: 50 000 - 54 999
16 јан. 21:15 Автомобили , Скопjе , Аеродром

ZASTAVA 750 - FICO (prv sopstvenik)

1 599 ЕУР Намалена цена

Година: 70-тите
Километража: 55 000 - 59 999
30 ноем. 02:23 Автомобили , Прилеп , Долнени

Zastava Skala 55

450 ЕУР

Година: 1991
Километража: 40 000 - 44 999
29 ноем. 21:58 Автомобили , Охрид

Zastava 101

600 ЕУР

Година: 1982
Километража: 160 000 - 169 999
28 ноем. 09:12 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Аеродром

Zastava Turbo Rival Iveco 2011

4 000 ЕУР

Година: 2011
Километража: 130 000 - 139 999
28 окт. 13:43 Автомобили , Штип

Zastava 750L

Година: 60-тите
Километража: 0 - 4 999
24 окт. 23:18 Автомобили , Скопjе , Ѓорче Петров

Zastava 1300

Година: 70-тите
Километража: 100 000 - 109 999
20 септ. 11:43 Автомобили , Дебар

Zastava 128

650 ЕУР

Година: 1992
Километража: 45 000 - 49 999
21 јул. 13:03 Автомобили , Кавадарци

Zastava 101 benzin 1984

Година: 1984
Километража: 45 000 - 49 999
05 јул. 12:43 Автомобили , Скопjе , Карпош

Zastava Pegla 1991

Година: 1991
Километража: 0 - 4 999
23 јун. 09:40 Автомобили , Куманово

Zastava 101 benzin 1996

Година: 1996
Километража: 110 000 - 119 999
15 јун. 20:03 Автомобили , Скопjе , Гази Баба

Zastava Kampanjola ar55

1 000 ЕУР

Година: 60-тите
Километража: 10 000 - 14 999
12 јун. 22:47 Автомобили , Скопjе , Ѓорче Петров

Florida

800 ЕУР

Година: 2005
Километража: 120 000 - 129 999
10 јун. 14:08 Автомобили , Скопjе , Петровец

Zastava 101 VO ODLICNA SOSTOJBA

400 ЕУР

Година: 2000
Километража: 0 - 4 999
10 јун. 14:49 Автомобили , Скопjе , Петровец

Zastava 101 odlicno socuvana

400 ЕУР

Година: 2000
Километража: 0 - 4 999
15 мај 00:57 Автомобили , Виница

Zastava 101 GT- 55

550 ЕУР

Година: 1989
Километража: 20 000 - 24 999
05 мај 19:03 Автомобили , Битола

Zastava 850 1985 so pominati 17950km

5 000 ЕУР

Година: 1985
Километража: 15 000 - 19 999
23 апр. 14:13 Автомобили , Гостивар

Zastava 101 so italijanski motor star tip 1977

600 ЕУР

Година: 70-тите
Километража: 55 000 - 59 999
10 апр. 21:29 Автомобили , Скопjе , Бутел

Zastava 101 Mediteran itno

18 000 МКД

Година: 1990
Километража: 90 000 - 94 999
10 апр. 21:47 Автомобили , Скопjе , Бутел

Zastava 101 Mediteran

18 000 МКД

Година: 1990
Километража: 90 000 - 94 999

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување Автомобили на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување | Сите | Автомобили | Zastava | не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации