Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Kupuvanje na (Kupi), Izdavanje na, Prodazba na (Prodaj), Baram za iznajmuvanje, Baram rabota, Oglasi za vrabotuvanje, Zamena | Пробиштип

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор,по категорија,или по локација Пробиштип , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Kupuvanje na (Kupi), Izdavanje na, Prodazba na (Prodaj), Baram za iznajmuvanje, Baram rabota, Oglasi za vrabotuvanje, Zamena | Пробиштип или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

18 ноем. 00:40
Линк
Автомобили , Пробиштип

HONDA CRV

8 500 ЕУР

Година: 2007
Километража: 15 000 - 19 999

02 дек. 08:56 Станови , Пробиштип

Издавам стан

Број на соби: 2,5
29 ноем. 15:12 Друго , Пробиштип

Sporet na drva

12 000 МКД

29 ноем. 15:12 Друго , Пробиштип

Sporet na drva

12 000 МКД

19 ноем. 19:48 Станови , Пробиштип

СЕ ИЗДАВА РЕНОВИРАН СТАН

Број на соби: 2,5
18 ноем. 00:40 Автомобили , Пробиштип

HONDA CRV

8 500 ЕУР

Година: 2007
Километража: 15 000 - 19 999
17 ноем. 08:10 Автоделови и Опрема Гуми и Бандажи , Пробиштип

215 60 17

5 000 МКД

15 ноем. 11:06 Машини и Алати , Пробиштип

Mashina za melenje grozje

2 500 МКД Намалена цена

13 ноем. 16:42 Автомобили , Пробиштип

Se prodava Passat B6 2.0 vo odlicna sostojba..

4 000 ЕУР

Година: 2007
Километража: 300 000 - 349 999
12 ноем. 16:28 Куќи/Вили , Пробиштип

Prodavam kuka

Број на соби: 4
Површина: 150
07 ноем. 19:58 Автомобили , Пробиштип

Audi Q5 2.0 2012 QUATTRO

16 500 ЕУР

Година: 2012
Километража: 200 000 - 249 999
25 окт. 10:20 Станови , Пробиштип

Kupuvam stan

23 окт. 22:21 Аудио опрема Друго , Пробиштип

Bowers & Wilkins Wireless Headphones

380 ЕУР

23 окт. 16:30 Мобилни телефони , Пробиштип

Nov Neotpakuvan Samsung Galaxy S22, Crn

699 ЕУР

10 окт. 14:58 Автомобили , Пробиштип

Alfaromeo 156 1.9 105 ks 77kilovati

1 800 ЕУР

Година: 1999
Километража: 250 000 - 299 999
10 окт. 14:57 Автомобили , Пробиштип

Se prodava Lanos

Година: 1999
Километража: 170 000 - 179 999
29 септ. 05:56 Автомобили , Пробиштип

Alfaromeo 156 1.9 105 ks 77kilovati

1 800 ЕУР

Година: 1999
Километража: 250 000 - 299 999
20 септ. 13:22 Домашни Миленичиња Птици , Пробиштип

Gulabi dve sorti

1 500 МКД

15 септ. 16:38 Автомобили , Пробиштип

Peugeot 407

3 500 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
11 септ. 09:06 Друго , Пробиштип

Se prodava

3 000 МКД

06 септ. 01:52 Земјоделски и Шумски возила Трактори , Пробиштип

BELORUS 82

05 септ. 22:08 Автомобили , Пробиштип

Mercedes ML 2.7

2 500 ЕУР

Година: 2002
Километража: 300 000 - 349 999
25 авг. 09:37 Станови , Пробиштип

Купувам Стан

25 авг. 09:37 Автомобили , Пробиштип

AUDI 3.0 TDI

6 100 ЕУР

Година: 2005
Километража: 250 000 - 299 999

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување | Kupuvanje na (Kupi), Izdavanje na, Prodazba na (Prodaj), Baram za iznajmuvanje, Baram rabota, Oglasi za vrabotuvanje, Zamena | Пробиштип не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации