Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Сите | Возила | Автомобили | Subaru

Forester , 17
Impreza , 21
Justy , 2
Legacy , 10
Libero , 5
Vivio , 11
XV , 3

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор,по категорија Автомобили,или по локација , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Сите | Автомобили | Subaru | или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

24 септ. 21:09
Линк
Претпријатие Автомобили , Скопjе , Карпош

SUBARU IMPREZA 2.0R 4X4 (prv sopstvenik)

5 199 ЕУР

Година: 2008
Километража: 190 000 - 199 999

24 септ. 21:09 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Карпош

SUBARU IMPREZA 2.0R 4X4 (prv sopstvenik)

5 199 ЕУР

Година: 2008
Километража: 190 000 - 199 999
23 септ. 13:36 Автомобили , Скопjе , Гази Баба

Subaru XV 2012g

9 990 ЕУР

Година: 2012
Километража: 200 000 - 249 999
26 авг. 13:15 Автомобили , Скопjе , Скопје

Субару Импреза

4 000 ЕУР

Година: 2008
Километража: 130 000 - 139 999
03 јул. 10:15 Автомобили , Гевгелиjа , Гевгелија

Subaru Forester 2.0

2 800 ЕУР

Година: 1999
Километража: 35 000 - 39 999
11 јун. 10:19 Автомобили , Прилеп

се продава Subaru Vivio

Година: 1996
Километража: 110 000 - 119 999
18 фев. 09:27 Автомобили , Скопjе , Гази Баба

Subaru Forester

7 000 ЕУР

Година: 2010
Километража: 20 000 - 24 999
09 окт. 16:45 Автомобили , Куманово

Subaru Forester 4x4 2.0 Boxer diesel euro 5

6 500 ЕУР

Година: 2009
Километража: 200 000 - 249 999
25 авг. 23:06 Автомобили , Скопjе , Аеродром

Subaru Impreza 2018

12 990 ЕУР

Година: 2018
Километража: 50 000 - 54 999
25 авг. 22:10 Автомобили , Скопjе , Аеродром

Subaru Impreza 2018

12 900 ЕУР

Година: 2018
Километража: 50 000 - 54 999
12 авг. 19:24 Автомобили , Скопjе , Шуто Оризари

SE PRODAVA SUBARU LEGACY 2.0 UVOZEN OD SWAJCARIJA PRV GAZDA

2 800 ЕУР

Година: 2006
Километража: 250 000 - 299 999
29 јул. 06:29 Автомобили , Скопjе , Карпош

Се ПРОДАВА SUBARU 3.0 AUTOMATIK во ТОП СОСТОЈБА

11 990 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
13 фев. 10:03 Претпријатие Автомобили , Крива Паланка

Subaru XV 2.0D 150ks 4x4 2013

11 500 ЕУР

Година: 2013
Километража: 180 000 - 189 999
21 дек. 14:33 Автомобили , Скопjе , Кисела Вода

Se prodava Subaru Impreza

599 ЕУР

Година: 1994
Километража: 350 000 - 399 999
29 ноем. 19:54 Автомобили , Скопjе , Центар

Subaru Impreza 2.0 dizel 2009

2 600 ЕУР Намалена цена

Година: 2009
Километража: 140 000 - 149 999
23 јул. 01:23 Автомобили , Струга

Subaru Forester 2 4x4 dizel

5 700 ЕУР

Година: 2012
Километража: 250 000 - 299 999
03 апр. 20:51 Автомобили , Скопjе , Сопиште

Se prodava Subaru Impreza odlicna sostojba . Registrirana

600 ЕУР

Година: 1995
Километража: 180 000 - 189 999
02 апр. 17:10 Автомобили , Скопjе , Чаир

SUBARU 1.2

1 800 ЕУР

Година: 1995
Километража: 75 000 - 79 999
29 ноем. 09:50 Претпријатие Автомобили , Крива Паланка

SUBARU XV 2.0 BOXER DIESEL 150KS 4X4 -15

11 700 ЕУР

Година: 2015
Километража: 140 000 - 149 999
12 окт. 22:30 Автомобили , Скопjе , Карпош

Subaru Impreza 4x4 2.0dizel 2010god.

7 500 ЕУР

Година: 2010
Километража: 160 000 - 169 999
02 окт. 15:49 Автомобили , Скопjе , Аеродром

SUBARU IMPREZA 2.0 D 4X4 -09

5 200 ЕУР Намалена цена

Година: 2009
Километража: 85 000 - 89 999
02 мај 03:05 Автомобили , Дебар

Subaru vivio socuvana,so klima, bez reg.hitno!!

600 ЕУР

Година: 1998
Километража: 100 000 - 109 999
27 апр. 20:38 Автомобили , Скопjе , Кисела Вода

SUBARU LIBERO DELOVI

Година: 1992
Километража: 5 000 - 9 999
25 јан. 17:55 Автомобили , Кочани

Subaru Forester dzip kupen vo mk

5 000 ЕУР

Година: 2009
Километража: 250 000 - 299 999
15 окт. 21:10 Автомобили , Тетово , Теарце

SUBARU FORESTER ZA DELOVI

Година: 2010
Километража: 100 000 - 109 999
01 окт. 11:58 Автомобили , Скопjе , Бутел

Subaru Vivio

500 ЕУР

Година: 1998
Километража: 65 000 - 69 999
23 авг. 13:07 Автомобили , Куманово

SUBARU FORESTER

13 500 ЕУР

Година: 2011
Километража: 110 000 - 119 999
27 јул. 08:45 Автомобили , Скопjе , Карпош

Subaru Vivio

850 ЕУР

Година: 1996
Километража: 90 000 - 94 999
17 јун. 16:02 Автомобили , Тетово

Subaru Impreza 1.6

3 000 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
10 јун. 15:28 Автомобили , Скопjе , Карпош

Subaru Vivio

600 ЕУР Намалена цена

Година: 1996
Километража: 90 000 - 94 999
13 мај 08:52 Автомобили , Куманово

Subaru Forester 2.0 diesel 4x4 EURO 5

8 900 ЕУР

Година: 2009
Километража: 180 000 - 189 999
18 апр. 14:49 Автомобили , Тетово

Subaru Impreza

4 500 ЕУР

Година: 2007
Километража: 120 000 - 129 999
07 апр. 16:43 Автомобили , Скопjе , Карпош

Subaru Vivio

800 ЕУР

Година: 1996
Километража: 90 000 - 94 999
24 фев. 10:52 Автомобили , Куманово

Subaru impreza 1.6ben plin

Година: 1996
Километража: 140 000 - 149 999
25 дек. 08:27 Автомобили , Неготино

Subaru forester

3 500 ЕУР

Година: 2001
Километража: 170 000 - 179 999
21 ноем. 22:11 Автомобили , Скопjе , Кисела Вода

Subaru Forester -09 2.0 dizel

4 500 ЕУР

Година: 2009
Километража: 130 000 - 139 999
14 ноем. 16:56 Автомобили , Скопjе , Гази Баба

Subaru za delovi

Година: 2009
Километража: 110 000 - 119 999
27 јун. 23:28 Автомобили , Куманово

Subraru Legacy

Година: 2008
Километража: 110 000 - 119 999
20 апр. 10:05 Автомобили , Виница

Subaru Legacy

1 100 ЕУР

Година: 1998
Километража: 20 000 - 24 999
10 апр. 16:12 Автомобили , Скопjе , Аеродром

Subaru Libero 4x4

Година: 1995
Километража: 15 000 - 19 999
14 фев. 14:56 Автомобили , Скопjе , Центар

Subaru Impreza 2.0 Diesel 4x4

9 900 ЕУР

Година: 2010
Километража: 120 000 - 129 999
13 фев. 17:04 Автомобили , Скопjе , Аеродром

Subaru Libero 4x4

1 500 ЕУР

Година: 1995
Километража: 70 000 - 74 999
13 окт. 22:56 Автомобили , Кичево , Другово

Tovarno kombe Subaru Libero

Година: 1995
Километража: 0 - 4 999
10 окт. 10:34 Автомобили , Кочани

PMB SUBARU LEGACY

7 000 ЕУР Намалена цена

Година: 2007
Километража: 110 000 - 119 999
28 авг. 10:58 Автомобили , Скопjе , Чаир

SUBARU FORESTER 2.0 4x4

Година: 2003
Километража: 150 000 - 159 999
27 мај 10:22 Автомобили , Виница

Subaru Legacy

Година: 2002
Километража: 140 000 - 149 999
22 мај 23:56 Автомобили , Гостивар

Subaru 650 4x4 itno

1 200 ЕУР

Година: 1997
Километража: 200 000 - 249 999
19 апр. 15:18 Автомобили , Скопjе , Бутел

SUBARU VIVIO

Година: 1996
Километража: 40 000 - 44 999
15 мар. 15:43 Автомобили , Скопjе , Бутел

Subaru Vivio

Година: 1996
Километража: 35 000 - 39 999
10 мар. 17:20 Автомобили , Гостивар

SUBARU LAGACY BENZIN

1 950 ЕУР

Година: 2001
Километража: 200 000 - 249 999
03 мар. 23:53 Автомобили , Кавадарци

Subaru Impreza

1 500 ЕУР

Година: 1997
Километража: 80 000 - 84 999

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување Автомобили на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување | Сите | Автомобили | Subaru | не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации