Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Pazar3 shpalljet | Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet

Ka shumë reklama të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në Pazar3, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori , ose vendndodhje , Pazar3 është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë reklama të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, Pazar3 ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha reklamat bazuar në kërkimin tuaj: | Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | ose regjistroni një reklamë tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në Pazar3.mk.

24 Shk 16:23
Линк
Vetura  ·  BMW  ·  220  ·  Kërçovë

BMW XDRIVE 220D

21 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 13:32
Линк
Mobilje/Inventar dhe Dekorim  ·  Tryeza dhe Karrige  ·  Ohër

48 столици

2 200 MKD

02 Mar 17:05
Линк
Vetura  ·  Fiat  ·  Doblo  ·  Krushevë

❗❗OTKUP NA MOTORNI VOZILA❗❗

9 999 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 100 000 - 109 999

Sot 18:15 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Shkup  ·  Butel

passat B7 2011 2.0 140 dsg

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 18:14 Vetura  ·  Škoda  ·  Fabia  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

SKODA FABIA 1.4TDI 2017GOD MONTE CARLO

9 810 EUR Намалена цена

Viti: 2017
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Online
Sot 18:08 Telefona celular  ·  Samsung  ·  Galaxy A50  ·  Vallandovë

Samsung galaxy A 50

6 000 MKD

Sot 18:08 Vetura  ·  Seat  ·  Leon  ·  Shkup  ·  Sopisht

SEAT LEON 1.9 TDI 77KW 2009 FACELIFT

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 18:00 Telefona celular  ·  Samsung  ·  Galaxy A34  ·  Vallandovë

Samsung Galaxy A34 5G

13 000 MKD

Sot 17:55 Vetura  ·  Hyundai  ·  Tucson  ·  Kumanovë

Dzip Hyundai tucson 4wd 2.0 crdi 4x4 suv

6 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Sot 17:53 Shërbime  ·  Zejtarë/Artizanate  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

Secenje armiran beton

Sot 17:52 Instrumente dhe Pajisje muzikore  ·  Sinta/Harmonikë/Piano dhe shtesat e tyre  ·  Petrof  ·  Classic  ·  Shtip

Prodavam piano kako novo

1 500 EUR

Sot 17:51 Telefona celular  ·  Samsung  ·  А 50  ·  Vallandovë

Samsung galaxy A 50

6 000 MKD

Sot 17:44 Vetura  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Opel Corsa D 1.2 16v 80ks Engoy plus full oprema 2007

3 290 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 17:43 Vetura  ·  Citroën  ·  2 CV  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

Олдтајмер за свадби и прослави

Viti: 60-at
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
Sot 17:35 Banesa  ·  Manastir

Се продава двособен -проширен стан

65 000 EUR

Numri i dhomave: 2,5
Sot 17:32 Për fëmijë  ·  Mobilje/Pajisje  ·  Ohër

Kolicka za deca i hranlinka

Sot 17:31
Линк
Telefona celular  ·  Samsung  ·  A80  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Samsung A80

200 EUR

Sot 17:27 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone X  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

Iphone X, 256 GB, Fabricka Sostojba

9 400 MKD

Sot 17:22
Линк
Vetura  ·  Fiat  ·  500  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

Fiat 500 1.4

5 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 17:22 Kafshë shtëpiake  ·  Qen  ·  Shtip

Angliski Bulldog Mazjak spremen za parenje

1 111 EUR

Sot 17:22 Vetura  ·  Ford  ·  Fiesta  ·  Shkup  ·  Aerodrom

FORD FIESTA 2016 AUTOMATIK

1 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
Sot 17:22 Autopjesë dhe Pajisje  ·  Goma dhe Bandazhe  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Mercedes bandasi 225/45-R17

450 EUR

Sot 17:19 Vetura  ·  Citroën  ·  C3  ·  Shkup  ·  Centar

Citroen c3

2 300 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:12 Banesa  ·  Shkup  ·  Centar

Se izdava stan vo Kapistec

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1,5
Sipërfaqe: 40
Sot 17:09 Telefona celular  ·  Samsung  ·  Galaxy A54  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

Samsung Galaxy A54, Bez Tocka na nego, 19.10.2023

12 800 MKD

Sot 17:06 Hapsirë afariste  ·  Dyqane dhe Trafika  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

Se iznajmuva dukan

Sot 17:05 Mobilje/Inventar dhe Dekorim  ·  Qilimë dhe Perde  ·  Shkup  ·  Karposh

Kvaliteten tepih

2 000 MKD

Sot 17:05 Vetura  ·  Ford  ·  Focus  ·  Manastir

FORD FOKUS SW 1.6 TDCI. !!!! - MOZI I ZAMENA

7 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 17:05 Vetura  ·  Chevrolet  ·  Spark  ·  Manastir

CHEVROLET SPARK

2 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 17:02 Vetura  ·  Chevrolet  ·  Aveo  ·  Koçan

СЕ ПРОДАВА Шевролет Авео

2 650 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:01 Vetura  ·  Seat  ·  Altea  ·  Shkup  ·  Ilinden

Seat Altea 2.0

4 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 16:59 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Tiguan  ·  Ohër

tiguan

Viti: 2017
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 16:58 Vetura  ·  Suzuki  ·  Alto  ·  Kumanovë

Suzuki Alto 2013 god

3 700 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Online
Sot 16:52 Vetura  ·  Land Rover  ·  Discovery  ·  Shkup  ·  Centar

Land Rover Discovery 3

8 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 16:52
Линк
Banesa  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

Prodazba na stanovi

Numri i dhomave: 3,5
Sot 16:49 Konzolatë për lojëra  ·  Playstation  ·  PS5  ·  Shkup  ·  Gazi Babë

Se prodava ps5 so 3 igri

Sot 16:43 Vetura  ·  Opel  ·  Meriva  ·  Shkup  ·  Karposh

OPEL.MERIVA.1.7.CDTI.101.KS 04.GOD.KLIMA.KAKO.NOVO.FULL

2 499 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:42 Banesa  ·  Shkup  ·  Çair

Se prodava stan 108 m2. Vo Topansko.

Numri i dhomave: 3
Sot 16:35 Konzolatë për lojëra  ·  Друга марка  ·  Spawn wheel  ·  Shkup  ·  Çair

Spawn gaming wheel

2 500 MKD

Online
Sot 16:28 Telefona celular  ·  Samsung  ·  SAMSUNG GALAXY BUDS FE BLACK  ·  Shkup  ·  Karposh

SAMSUNG GALAXY BUDS FE BLACK

70 EUR

Online
Sot 16:20 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  Drug model  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Otkup na iPhone novi i polovni

Sot 16:18 Vetura  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Shkup

Se prodava Opel Corsa B 1.2 16V 2000

1 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 150 000 - 159 999

Pazar3.mk - Tregu më i madh për blerje dhe shitje në internet!


Pazar3.mk plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes Pazar3.mk.Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë Pazar3 si zgjedhjen e tyre të parë si platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.Pazar3 është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në Pazar3.mk janë Domik Real Estate, Astoria Real Estate, VIP Auto Spa, Kobra-T - shitja e fletëve të plastifikuara, Benelux Tuning - shitja e gomave dhe shinave, AutoWelt, iButik.mk - shitja e telefonave celularë dhe pajisjeve shtesë, Eurogradba Asanoski - shitja e makinave dhe materialeve të ndërtimit, Ledikom, Avto Buv, МТ-Auto, Agro GEA dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të Pazar3. mk.Më shumë se 400.000 reklama janë duke u prezantuar në Pazar3.mk! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Pazar3.mk në baza ditore!Shitja dhe Blerja në Pazar3.mkNëse, gjatë kërkimin tuaj | Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një reklamë me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni.Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha reklamave aktive sipas interesit tuaj.Nëse po shisni diçka, regjistroni një reklamë me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - Pazar3.mk është vendi i duhur për ju!Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, Pazar3.mk me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione