Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Pazar3 shpalljet | Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet

Ka shumë reklama të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në Pazar3, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori , ose vendndodhje , Pazar3 është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë reklama të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, Pazar3 ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha reklamat bazuar në kërkimin tuaj: | Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | ose regjistroni një reklamë tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në Pazar3.mk.

13 Shk 21:57
Линк
Banesa  ·  Shkup  ·  Gazi Babë

Se prodsva stan vo n. Hipodrom

1 000 EUR

Numri i dhomave: 6
21 Shk 18:33
Линк
Vetura  ·  Mitsubishi  ·  ASX  ·  Shkup  ·  Karposh

Mitsubishi ASX prv sopstvenik

13 300 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
23 Shk 11:18
Линк
Tokë/Fusha dhe farma  ·  Shkup  ·  Butel

Prodavam Niva

60 EUR


Sot 09:04
Линк
Të tjera  ·  Shkup  ·  Butel

Akvarium

Sot 08:56 Banesa  ·  Strugë

Se Prodava Hitno

23 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Sot 08:46 Shtëpi  ·  Shkup  ·  Gjorce Petrov

Се продава куќа во Волково

70 000 EUR

Numri i dhomave: 5
Sipërfaqe: 200
Sot 08:36 Kafshë shtëpiake  ·  Qen  ·  Berovë

Јоркширски териер Yorki

1 MKD

Sot 08:36 Punë  ·  Kujdes dhe Pastrim  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Baram neguvatel-ka i pomos po doma

Sot 08:31 Vetura  ·  Porsche  ·  Cayenne  ·  Shkup

PORSCHE GAYENNE (PLATINIUM)

Viti: 2014
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 08:31 Banesa  ·  Shkup  ·  Centar

****Prodavam/izdavam deloven prostor vo Centar 82m2****

1 550 EUR

Numri i dhomave: 4
Sot 08:28 Banesa  ·  Shkup  ·  Centar

Stanovi vo gradba na Vodno

1 790 MKD

Numri i dhomave: 4
Sot 08:27 Banesa  ·  Shkup  ·  Centar

Prodazba na stanovi vo gradba na Vodno

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 100
Sot 08:27 Vetura  ·  Opel  ·  Astra  ·  Shkup  ·  Karposh

Opel Astra J SEDAN 2016 Benzin 1,6 NEUVEZENA So golem servis

9 300 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 08:16 Shërbime  ·  Zejtarë/Artizanate  ·  Shkup

Rusenje zidovi plocki frlanje sur

Sot 08:16 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Shkup  ·  Çuçër-Sandevë

Otkup na vozila

Sot 07:40 Vetura  ·  Volvo  ·  S70  ·  Shkup

VOLVO S70

3 900 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 07:39
Линк
Banesa  ·  Shkup  ·  Aerodrom

STAN 78+3(+7) m2 VOENI KULI STAR AERODROM

110 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sot 06:46 Banesa  ·  Tetovë

Se prodava ili zamenuva stan vo Tetovo dupleks so stan vo Sk

Numri i dhomave: 7
Sot 06:46
Линк
Vetura  ·  Seat  ·  Leon  ·  Koçan

2014 Seat Leon III ST 1.6 TDI (110 Hp) ECOMOTIVE

9 890 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 06:09 Shërbime  ·  Transporti dhe Gërmimi  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

Prevoz i selidbi niz cela Makedonija

800 MKD Намалена цена

Sot 02:23 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Veles

VW Golf 7 1,6 TDI 2014

10 790 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 01:46 Kafshë shtëpiake  ·  Qen  ·  Shkup

Доберман кученца

Sot 01:25 Banesa  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

Одлична локација !!!

1 300 EUR

Numri i dhomave: 4
Sot 01:20 Tokë/Fusha dhe farma  ·  Kumanovë

Niva vo selo Pcinja

Sot 00:55 Vetura  ·  Renault  ·  Kangoo  ·  Kumanovë

Renault Kangoo 1.5 dci

4 100 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 00:35 Shërbime  ·  Zejtarë/Artizanate  ·  Shkup  ·  Centar

Secenje beton rusenje zidovi

Sot 00:35 Shtëpi  ·  Shkup  ·  Çair

Shitet shtepia pas rruges se plastikave

Numri i dhomave: 3
Sot 00:31 Shërbime  ·  Transporti dhe Gërmimi  ·  Shkup  ·  Gjorce Petrov

Prevoz kombe selidbi skopje

Sot 00:18 Teknikë e bardh dhe aparate shtëpiake  ·  Të tjera  ·  Shkup  ·  Centar

Prodavam pegla philips 800 denari

800 MKD

Dje 23:57 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  E 270  ·  Shkup  ·  Gjorce Petrov

Mercedes E270

4 300 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
Dje 23:57 Kompjuterë (komplet)  ·  Lap Top/Notebook  ·  Dell  ·  Inspirion  ·  Shkup  ·  Butel

Laptop - Dell Inspiron 5748 17" - i7

230 EUR

Dje 23:45
Линк
Autopjesë dhe Pajisje  ·  Goma dhe Bandazhe  ·  Shkup  ·  Karposh

Gumi i bandazi za Kia Sorento 245/70 r16

280 EUR

Dje 23:21 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  GL 320  ·  Shkup  ·  Gazi Babë

Gl320

16 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 23:09 Vetura  ·  BMW  ·  320  ·  Shkup  ·  Gazi Babë

Bmw

14 200 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:05 Vetura  ·  Audi  ·  A5  ·  Tetovë

Audi A5 dizel 2008

8 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 22:55 Shërbime  ·  Zejtarë/Artizanate  ·  Shkup

Montana I servis na pvc prozorci

Dje 22:35 Shërbime  ·  Të tjera  ·  Shkup  ·  Centar

Rusenje zidovi plocki frlanje sut

Dje 22:35 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Shkup

VW PASSAT B8 1.6 TDI

18 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 22:05
Линк
Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Passat 8 , 1.6 dsg menuvac

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:05 Shërbime  ·  Zejtarë/Artizanate  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Elektricar na povik

Dje 21:57 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Gostivar

Se prodava

5 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 21:55
Линк
Banesa  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

Се изнајмува стан на Стара Рампа, близу до Центар

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 60
Dje 21:52 Mobilje/Inventar dhe Dekorim  ·  Të tjera  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

Medicinski krevet

28 000 MKD

Dje 21:49 Shtëpi  ·  Shkup  ·  Butel

Se prodava kukja vo butel 2

Numri i dhomave: 4
Dje 21:45 Vetura  ·  Audi  ·  A7  ·  Kumanovë

Audi A7 Sportback Perfektna Cena po Dogovor

1 EUR Намалена цена

Viti: 2018
Kilometrazha: 150 000 - 159 999

Pazar3.mk - Tregu më i madh për blerje dhe shitje në internet!


Pazar3.mk plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes Pazar3.mk.Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë Pazar3 si zgjedhjen e tyre të parë si platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.Pazar3 është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në Pazar3.mk janë Domik Real Estate, Astoria Real Estate, VIP Auto Spa, Kobra-T - shitja e fletëve të plastifikuara, Benelux Tuning - shitja e gomave dhe shinave, AutoWelt, iButik.mk - shitja e telefonave celularë dhe pajisjeve shtesë, Eurogradba Asanoski - shitja e makinave dhe materialeve të ndërtimit, Ledikom, Avto Buv, МТ-Auto, Agro GEA dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të Pazar3. mk.Më shumë se 400.000 reklama janë duke u prezantuar në Pazar3.mk! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Pazar3.mk në baza ditore!Shitja dhe Blerja në Pazar3.mkNëse, gjatë kërkimin tuaj | Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një reklamë me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni.Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha reklamave aktive sipas interesit tuaj.Nëse po shisni diçka, regjistroni një reklamë me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - Pazar3.mk është vendi i duhur për ju!Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, Pazar3.mk me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione