Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Pazar3 shpalljet | Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet

Ka shumë reklama të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në Pazar3, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori , ose vendndodhje , Pazar3 është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë reklama të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, Pazar3 ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha reklamat bazuar në kërkimin tuaj: | Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | ose regjistroni një reklamë tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në Pazar3.mk.


Sot 00:38 Auto sallon Vetura  ·  Peugeot  ·  208  ·  Kriva Pallankë

PEUGEOT 208 1.6BlueHdi 75ks 2019g Navi

8 190 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 00:36 Auto sallon Vetura  ·  Peugeot  ·  208  ·  Kriva Pallankë

PEUGEOT 208 1.6BlueHdi 75ks 2019g Navi

8 190 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 00:31 Auto sallon Vetura  ·  BMW  ·  X3  ·  Kriva Pallankë

BMW X3 2.0d 190ks XDrive 2020g LUXURY

33 990 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 00:30 Auto sallon Vetura  ·  BMW  ·  X3  ·  Kriva Pallankë

BMW X3 2.0d 190ks XDrive 2020g LUXURY

33 990 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 23:46 Auto sallon Vetura  ·  Mitsubishi  ·  ASX  ·  Kriva Pallankë

MITSUBISHI ASX FACELIFT 1.8D 115ks 2013 *PANORAMA *SERVISNA

9 900 MKD

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 23:35 Auto sallon Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  E 280  ·  Shkup  ·  Butel

MERCEDES E KLASA W211 280CDI EVO V6 7GTRONIC REDIZAJN

7 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 23:35 Auto sallon Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  ML 320  ·  Shkup  ·  Butel

MERCEDES ML 320 CDI 4MATIC 2009 REDIZAJN TOP SOSTOJBA TOP

11 800 EUR Намалена цена

Viti: 2009
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 23:32 Auto sallon Vetura  ·  Ford  ·  Kuga  ·  Shkup  ·  Ilinden

FORD KUGA 2.0 TDCI 160HP 4x4 TITANIUM FULL 2011

11 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:35 Auto sallon Vetura  ·  BMW  ·  X1  ·  Shkup  ·  Ilinden

BMW X1 2.0D 150HP XDRIVE X-LINE AUTOMATIC 2019

24 500 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 21:50
Линк
Shitore Shërbime  ·  Të tjera  ·  Shkup

Pozajmici so vozila i nedviznost

10 000 EUR

Dje 21:45 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Shkup  ·  Centar

Moderno ureden stan vo centar Rekord

500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60
Dje 21:41 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Kriva Pallankë

VW PASSAT B8.5 2.0TDI 150KS DSG7 2021g

24 500 EUR

Viti: 2021
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Dje 21:38 Auto sallon Vetura  ·  Renault  ·  Kadjar  ·  Shkup

RENO KAJAR 1.5 DCI 80 000km

18 990 MKD

Viti: 2020
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
Dje 21:24 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

Se prodava stan od 61m2 + 6m2 podrum vo K.Voda

76 000 EUR

Numri i dhomave: 2,5
Dje 21:24 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

Bukefal AS prodava ubav stan od 89m2 so parking na Rampa

135 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Dje 21:22 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Ohër

stan 62м²

1 100 EUR

Numri i dhomave: 2
Dje 21:20 Agjent për shitje të pronës Shtëpi  ·  Ohër

kuka 184m²

195 000 EUR

Numri i dhomave: 6
Dje 20:25
Линк
Shitore Shërbime  ·  Të tjera  ·  Shkup  ·  Aerodrom

PRODAVAM KUKA VO AERODROM NA TOP LOKACIJA

65 000 EUR

Dje 20:12 Auto sallon Vetura  ·  Audi  ·  A4  ·  Shkup

AUDI A4 B8 2.0 TDI 2009 GOD ODLICNA SOSTOJBA

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 20:11 Auto sallon Vetura  ·  Opel  ·  Frontera  ·  Shkup  ·  Gazi Babë

OPEL FRONTERA B 2.2 DIZEL 2000 GOD

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:04 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Shkup  ·  Gazi Babë

EAST GATE LIVING - LUX OPREMEN STAN 72M2 SO 2 SPLANI

750 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Online
Dje 19:56 Auto sallon Vetura  ·  Peugeot  ·  308  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

Peugeot 308 1.6 HDI 73kw 100ks 2018

13 000 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 19:54 Auto sallon Vetura  ·  Renault  ·  Clio  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

Renault Clio limited 1.5 TDCI 66kw vo izvonredna sostojba

9 500 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
Dje 19:53 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  ID.3  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

VOLSWAGEN VW ID.3 PRO PERFORMANCE 204KS

23 999 EUR Намалена цена

Viti: 2021
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Dje 19:51 Auto sallon Vetura  ·  Ford  ·  Mondeo  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

Ford Mondeo Turnier 2.0d 180KS Automatic

13 500 EUR Намалена цена

Viti: 2017
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 19:51 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Beetle  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

Volkswagen Beetle Cabrio R-Line 2.0 TDI so 36.000km

32 500 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Dje 19:47 Agjent për shitje të pronës Dhoma  ·  Ohër

Apartmani Ristoski

Dje 19:38 Agjent për shitje të pronës Shtëpi  ·  Gostivar

Shtepine ne qender te Gostivarit ne tre banesa

125 000 EUR

Numri i dhomave: 10
Dje 18:44 Auto sallon Vetura  ·  Citroën  ·  C5  ·  Shkup

CITROEN C5 1.6 HDI PROIZVEDEN 2009 GODINA AVTOBANDA

4 999 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 18:29 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Shkup  ·  Aerodrom

SE IZDAVA PRAZEN 4-SOBEN STAN VO AERODROM-ZA FIRMA

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 4
Dje 18:12 Auto sallon Vetura  ·  Peugeot  ·  308  ·  Shkup  ·  Aerodrom

PEUGEOT 308 1.5 Blue-Hdi

11 500 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 18:12 Shitore Turizëm dhe Evente  ·  Ohër

Apartmani Ristoski

Dje 18:12 Auto sallon Vetura  ·  Citroën  ·  C3  ·  Shkup  ·  Aerodrom

CITROEN C3 1.6 Blue-HDI

9 500 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Dje 18:11 Auto sallon Vetura  ·  Peugeot  ·  308  ·  Shkup  ·  Aerodrom

PEUGEOT 308 1.6i benzin-plin

4 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 17:47 Auto sallon Vetura  ·  Yugo  ·  Yugo 55  ·  Shkup

Yugo 55 350eur Skopje

350 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
Dje 17:45 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Shkup  ·  Centar

Se izdava (prazen) stan za kancelarii vo DebarMaalo

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2,5
Sipërfaqe: 60
Dje 17:44 Shitore Hapsirë afariste  ·  Të tjera  ·  Shkup

Deloven prostor vo Centar

Dje 17:43 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Shkup

STAN OD 80m2 VO KISELA VODA

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 80

Pazar3.mk - Tregu më i madh për blerje dhe shitje në internet!


Pazar3.mk plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes Pazar3.mk.Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë Pazar3 si zgjedhjen e tyre të parë si platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.Pazar3 është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në Pazar3.mk janë Domik Real Estate, Astoria Real Estate, VIP Auto Spa, Kobra-T - shitja e fletëve të plastifikuara, Benelux Tuning - shitja e gomave dhe shinave, AutoWelt, iButik.mk - shitja e telefonave celularë dhe pajisjeve shtesë, Eurogradba Asanoski - shitja e makinave dhe materialeve të ndërtimit, Ledikom, Avto Buv, МТ-Auto, Agro GEA dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të Pazar3. mk.Më shumë se 400.000 reklama janë duke u prezantuar në Pazar3.mk! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Pazar3.mk në baza ditore!Shitja dhe Blerja në Pazar3.mkNëse, gjatë kërkimin tuaj | Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një reklamë me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni.Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha reklamave aktive sipas interesit tuaj.Nëse po shisni diçka, regjistroni një reklamë me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - Pazar3.mk është vendi i duhur për ju!Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, Pazar3.mk me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione