Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Купувајте и продавајте на Пазар3.мк - Брзо, Лесно и Едноставно!

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор,по категорија,или по локација , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Kupuvanje na (Kupi), Izdavanje na, Prodazba na (Prodaj), Baram za iznajmuvanje, Baram rabota, Oglasi za vrabotuvanje, Zamena | или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

13 јул. 21:13
Линк
Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Se izdava Stanbeno Deloven prostor od 113m2 so parking

1 100 ЕУР / месечно

Број на соби: 4
13 јул. 22:21
Линк
Автомобили  ·  Jeep  ·  Cherokee  ·  Куманово

Jeep Cherokee 2.0 TD

14 000 ЕУР

Година: 2014
Километража: 160 000 - 169 999

Денес 17:49 Авто плац Автомобили  ·  Mercedes-Benz  ·  E 280  ·  Скопjе  ·  Бутел

MERCEDES E KLASA W211 280CDI EVO V6 7GTRONIC REDIZAJN

7 300 ЕУР Намалена цена

Година: 2006
Километража: 300 000 - 349 999
Денес 17:43 Плацови/Ниви и фарми  ·  Скопjе  ·  Сопиште

Se prodava plac vo Sopishte

66 000 ЕУР

Денес 17:40 Машини и Алати  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Freza za obtabotka na drvo montirana na Ali Island masa

150 ЕУР

Денес 17:33 Соби  ·  Охрид

Se izdava apartman na 50m do kej

Денес 17:27 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

NAMESTEN STAN VO KISELA VODA DO EKONOSMKO

300 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Површина: 70
Денес 17:26 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

SE IZNAJMUVA NAMESTEN STAN VO KISELA VODA KAJ EKONOMSKO

300 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Денес 17:25 Авто плац Автомобили  ·  BMW  ·  118  ·  Куманово

BMW 118d 2.0 DIESEL 10 105KW AUTOPLAC ZAZO

Година: 2010
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 17:24 Играчки Конзоли и додатоци  ·  Playstation  ·  4  ·  Радовиш

Prodavam ps4

280 ЕУР

Денес 17:24
Линк
Моторцикли (над 50cc)  ·  Друго  ·  Kawasaki  ·  Z1000  ·  Куманово

Kawasaki Z1000,2011 donesen od Holandija

7 800 ЕУР

Денес 17:23
Линк
Деловен простор  ·  Магацин  ·  Скопjе  ·  Ѓорче Петров

izdavam magacin 89 m2

300 ЕУР / месечно

Денес 17:22 Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Apartman za kratok prestoj na Vodno, Centar

25 ЕУР / дневно

Број на соби: 3
Денес 17:21 Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Apartman za kratok prestoj na Vodno, Centar

20 ЕУР / дневно

Број на соби: 2
Денес 17:16 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Скопје

Kratok prestoj vo Centar na Skopje

20 ЕУР / дневно

Број на соби: 1
Денес 17:15 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Se prodava stan so galerija vo Debar Maalo

122 000 ЕУР

Број на соби: 3
Денес 17:13 Соби  ·  Струга

Hotel Sobi Rooms Dhoma Vila Bolonja

Денес 17:13 Авто плац Автомобили  ·  Alfa Romeo  ·  Друг модел  ·  Охрид

ALFA ROMEO STELVIO Q4 2017 година

31 000 ЕУР

Година: 2017
Километража: 190 000 - 199 999
Денес 17:13 Авто плац Автомобили  ·  Subaru  ·  XV  ·  Охрид

SUBARU XV 2012 година 4X4

11 500 ЕУР

Година: 2012
Километража: 190 000 - 199 999
Денес 17:09 Плацови/Ниви и фарми  ·  Гостивар

Plaz za gradba

1 ЕУР

Денес 17:08 Автоделови и Опрема  ·  Гуми и Бандажи  ·  Скопjе  ·  Карпош

Gumi 215 60 16

4 500 МКД

Денес 17:05 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Polo  ·  Битола

VW ALUMINIUMSKI BANDASI ZA POLO / IBIZA SO GUMI R 15 / 185 /

250 ЕУР

Година: 2005
Километража: 0 - 4 999
Денес 17:04 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Polo  ·  Битола

VW POLO 1.2-BENZIN

3 800 ЕУР

Година: 2005
Километража: 150 000 - 159 999
Денес 17:03 Мопеди (под 50cc)  ·  Друга марка  ·  Garelli  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Se prodava

Денес 16:57 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Se izdava stan 80 m2 vo Debar Maalo

400 ЕУР

Број на соби: 2
Површина: 80
Денес 16:56
Линк
Автомобили  ·  Dacia  ·  Duster  ·  Скопjе  ·  Карпош

Duster Prestige 1.0 Tce 2020

Година: 2020
Километража: 60 000 - 64 999
Денес 16:56 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Se izdava stan 41m2 vo Nastel Taftalidze

400 ЕУР

Број на соби: 2
Денес 16:55 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Centar trosoben stan 81m2 na 1kat

Број на соби: 3
Денес 16:55 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Se izdava stan 60m2 vo Karpos vo blizina na mlecen

450 ЕУР

Број на соби: 3
Површина: 60
Денес 16:54 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Se izdava stan 50m2 vo Kisela Voda

330 ЕУР

Број на соби: 3
Површина: 50
Денес 16:53 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Se izdava kukja 360m2 vo Kozle pogodna za deloven prostor

3 500 ЕУР

Број на соби: > 10

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување | Kupuvanje na (Kupi), Izdavanje na, Prodazba na (Prodaj), Baram za iznajmuvanje, Baram rabota, Oglasi za vrabotuvanje, Zamena | не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации