Македонски | Shqip | English |

Македонски Брод

27 мар. 13:59 ,

Atrkativen plac na Kozjak zamena za avtomobil

Година: 2006
Километража: 150 000 - 159 999
29 јан. 14:51 ,

Kuka vo s Samokov

60 ЕУР

Број на соби: 7
Површина: 200
24 јан. 22:24 ,

VW GOLF 4 1.9 TDI

Година: 2001
Километража: 180 000 - 189 999
10 јан. 02:43 ,

Plasnica

Година: 2007
Километража: 20 000 - 24 999
04 јан. 18:57 ,

Kia Picanto 1.0

2 500 ЕУР

Година: 2006
Километража: 120 000 - 129 999
02 јан. 02:25 ,

Alfa 156

1 200 ЕУР

Година: 1998
Километража: 200 000 - 249 999
08 дек. 21:19 ,

Alfa Romeo 156

1 500 ЕУР

Година: 2000
Километража: 200 000 - 249 999
08 окт. 16:20 ,

Renault Clio 1.2

Година: 2002
Километража: 150 000 - 159 999
01 окт. 00:44 ,

Vikendica Vo Belica

Број на соби: 5
Површина: 90
02 септ. 12:07 ,

Renault Megane 2 cc Cabrio Disel

5 999 ЕУР

Година: 2007
Километража: 190 000 - 199 999
26 авг. 11:59 ,

Yugo 55

420 ЕУР

Година: 2000
Километража: 65 000 - 69 999
Кон почеток