Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Kupuvanje na (Kupi), Izdavanje na, Prodazba na (Prodaj), Baram za iznajmuvanje, Baram rabota, Oglasi za vrabotuvanje, Zamena | Македонски Брод

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор,по категорија,или по локација Македонски Брод , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Kupuvanje na (Kupi), Izdavanje na, Prodazba na (Prodaj), Baram za iznajmuvanje, Baram rabota, Oglasi za vrabotuvanje, Zamena | Македонски Брод или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

19 јул. 15:36 Станови , Македонски Брод

se prodava

100 000 ЕУР

Број на соби: 4
Површина: 100
15 јул. 16:06 Автомобили , Македонски Брод

Opel astra 2.0 TDI

1 500 ЕУР Намалена цена

Година: 1999
Километража: 200 000 - 249 999
15 јул. 16:06 Автомобили , Македонски Брод

Opel Astra 2.0

1 500 МКД

Година: 1999
Километража: 200 000 - 249 999
15 јул. 16:06 Автомобили , Македонски Брод

Opel Astra 2.0

1 500 ЕУР

Година: 1999
Километража: 200 000 - 249 999
15 јул. 16:02 Автомобили , Македонски Брод

Opel Astra 2.0

1 500 ЕУР

Година: 1999
Километража: 200 000 - 249 999
14 јул. 21:38 Автомобили , Македонски Брод

Opel Astra 1999 dizel

1 500 ЕУР

Година: 1999
Километража: 200 000 - 249 999
27 јун. 14:35 Автомобили , Македонски Брод

Toyota

4 700 ЕУР

Година: 2002
Километража: 200 000 - 249 999
22 јун. 13:56 Автомобили , Македонски Брод

Audi A3 dizel 2007

5 100 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
20 јун. 09:01 Автомобили , Македонски Брод

Peugeot 206 sedan 2007

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
12 јун. 11:44 Автомобили , Македонски Брод

VW PASSAT B6 2.0 16V 170ks

5 200 ЕУР

Година: 2005
Километража: 300 000 - 349 999
16 мај 02:10 Автомобили , Македонски Брод

Mercedes-Benz 190D 1985

Година: 1985
Километража: 0 - 4 999
04 мај 19:49 Куќи/Вили , Македонски Брод

Kuka vo selo Slatina Makedonski Brod

2 500 ЕУР

Број на соби: 4
Површина: 80
29 апр. 11:26 Куќи/Вили , Македонски Брод

Kuka vo Makedonski Brod

Број на соби: 7
21 апр. 22:18 Автомобили , Македонски Брод

Daewoo Lanos 1.5 benzin/plin

1 400 ЕУР

Година: 2000
Километража: 190 000 - 199 999
14 мар. 22:08 Автомобили , Македонски Брод

Se prodava Opel Meriva CDTI 1.7 isuzu motor

2 700 ЕУР

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
09 мар. 16:06 Автомобили , Македонски Брод

Se prodava Peugeot 307

Година: 2005
Километража: 160 000 - 169 999
08 мар. 15:12 Автомобили , Македонски Брод

RENAULT LAGUNA -97

850 ЕУР

Година: 1997
Километража: 250 000 - 299 999
22 фев. 16:21 Автомобили , Македонски Брод

Audi A3,1.9TDI 105HP

2 500 ЕУР

Година: 2010
Километража: 180 000 - 189 999
13 фев. 01:15 Автомобили , Македонски Брод

Prodavam golf 5 1.9tdi

3 700 ЕУР

Година: 2004
Километража: 200 000 - 249 999
04 фев. 03:14 Автомобили , Македонски Брод

Daewoo Lanos benzin/plin 2000 godina 1.5

1 600 ЕУР

Година: 2000
Километража: 180 000 - 189 999
21 јан. 18:46 Автомобили , Македонски Брод

Passat B6

Година: 2006
Километража: 250 000 - 299 999
02 дек. 14:04 Плацови/Ниви и фарми , Македонски Брод

Plac vo Kozjak

4 500 ЕУР

30 ноем. 17:09 Плацови/Ниви и фарми , Македонски Брод

ПЛАЦ – 5000m2

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување | Kupuvanje na (Kupi), Izdavanje na, Prodazba na (Prodaj), Baram za iznajmuvanje, Baram rabota, Oglasi za vrabotuvanje, Zamena | Македонски Брод не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации