Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Kupuvanje na (Kupi), Izdavanje na, Prodazba na (Prodaj), Baram za iznajmuvanje, Baram rabota, Oglasi za vrabotuvanje, Zamena | Македонски Брод

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор,по категорија,или по локација Македонски Брод , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Kupuvanje na (Kupi), Izdavanje na, Prodazba na (Prodaj), Baram za iznajmuvanje, Baram rabota, Oglasi za vrabotuvanje, Zamena | Македонски Брод или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

30 авг. 23:29 Автомобили , Македонски Брод

Peugeot/Pezo 307 2.0 HDI registrirana

2 300 ЕУР

Година: 2002
Километража: 180 000 - 189 999
16 јул. 11:57 Автомобили , Македонски Брод

Lada Niva 4x4

2 300 ЕУР

Година: 1998
Километража: 35 000 - 39 999
15 јул. 14:32 Станови , Македонски Брод

STAN OD 72m2 VO MAKEDONSKI BROD

22 000 ЕУР

Број на соби: 3,5
15 јул. 09:09 Автомобили , Македонски Брод

Lada Niva 4x4

Година: 1998
Километража: 35 000 - 39 999
08 јул. 12:56 Куќи/Вили , Македонски Брод

Kuka vo Makedonski Brod

Број на соби: 6
28 мај 20:00 Автомобили , Македонски Брод

NISSAN PRIMERA 1.6 SLX -91

650 ЕУР

Година: 1991
Километража: 190 000 - 199 999
06 мај 21:10 Куќи/Вили , Македонски Брод

Kuka vo Makedonski Brod

Број на соби: 6
04 мај 10:23 Автомобили , Македонски Брод

VW Golf 3 TD

950 ЕУР

Година: 1993
Километража: 200 000 - 249 999
30 апр. 20:31 Автомобили , Македонски Брод

Opel Meriva -05

Година: 2005
Километража: 190 000 - 199 999
19 апр. 12:06 Играчки Конзоли и додатоци , Македонски Брод

Igri za PS3

2 000 МКД

31 мар. 22:56 Играчки Конзоли и додатоци , Македонски Брод

Igri za ps3 evtini dve igri

1 500 МКД

12 мар. 10:20 Автомобили , Македонски Брод

PEUGEOT 206 1.4 hdi -04 172 000 km

2 300 ЕУР

Година: 2004
Километража: 170 000 - 179 999
24 фев. 00:22 Автомобили , Македонски Брод

LAND ROVER FREELANDER

Година: 2009
Километража: 200 000 - 249 999
24 фев. 00:14 Автомобили , Македонски Брод

Land Rover Freelander

Година: 2009
Километража: 200 000 - 249 999
22 фев. 09:39 Автомобили , Македонски Брод

Lada niva

1 000 ЕУР

Година: 1996
Километража: 25 000 - 29 999
19 фев. 12:21 Автомобили , Македонски Брод

Ford Escort 1.6 atest plin registriran

750 ЕУР

Година: 1994
Километража: 160 000 - 169 999
28 јан. 17:22 Автомобили , Македонски Брод

VW Golf 4 1.9 TDI 110 FULL

3 300 ЕУР

Година: 1999
Километража: 250 000 - 299 999
26 јан. 16:30 Автомобили , Македонски Брод

BMW 530d f10 245KS

22 000 ЕУР

Година: 2010
Километража: 160 000 - 169 999
16 јан. 09:36 Играчки Конзоли и додатоци , Македонски Брод

PS3

10 000 МКД

15 јан. 23:37 Плацови/Ниви и фарми , Македонски Брод

Plac vo Kozjak

15 јан. 15:24 Плацови/Ниви и фарми , Македонски Брод

Plac od 483m2 vo Kozjak

02 дек. 18:05 Автомобили , Македонски Брод

Yugo 45

550 ЕУР

Година: 1995
Километража: 40 000 - 44 999
24 ноем. 17:42 Друго , Македонски Брод

INSTAGRAM PROFILE SO 6 000 FOLLOWERS

60 ЕУР

04 окт. 11:34 Земјоделски животни , Македонски Брод

Zenski silezina

6 000 ЕУР

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување | Kupuvanje na (Kupi), Izdavanje na, Prodazba na (Prodaj), Baram za iznajmuvanje, Baram rabota, Oglasi za vrabotuvanje, Zamena | Македонски Брод не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации