Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Kupuvanje na (Kupi), Izdavanje na, Prodazba na (Prodaj), Baram za iznajmuvanje, Baram rabota, Oglasi za vrabotuvanje, Zamena | Македонски Брод

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор,по категорија,или по локација Македонски Брод , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Kupuvanje na (Kupi), Izdavanje na, Prodazba na (Prodaj), Baram za iznajmuvanje, Baram rabota, Oglasi za vrabotuvanje, Zamena | Македонски Брод или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

31 јан. 23:06
Линк
Автомобили  ·  Ford  ·  Fiesta  ·  Македонски Брод

❗❗OTKUP NA MOTORNI VOZILA❗❗

9 999 ЕУР

Година: 2009
Километража: 100 000 - 109 999

21 септ. 08:50 Плацови/Ниви и фарми  ·  Македонски Брод

Plac vo vikend naselba

08 септ. 15:21 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Македонски Брод

Se prodava VW Golf 4

1 400 ЕУР

Година: 1999
Километража: 200 000 - 249 999
02 авг. 12:26 Автомобили  ·  Renault  ·  Megane  ·  Македонски Брод

Renault Megane 1.5 DCI 90 KS 2009 Godina

Година: 2009
Километража: 160 000 - 169 999
28 јул. 11:49 Автомобили  ·  Ford  ·  Escort  ·  Македонски Брод

Ford Escort 1.9 TD -98 karavan

400 ЕУР

Година: 1998
Километража: 200 000 - 249 999
25 јул. 00:54 Плацови/Ниви и фарми  ·  Македонски Брод

Plac Kozjak

8 ЕУР

23 јун. 13:54 Автомобили  ·  Audi  ·  A4  ·  Македонски Брод

Audi A4

1 100 ЕУР

Година: 1995
Километража: 25 000 - 29 999
18 јун. 23:04 Плацови/Ниви и фарми  ·  Македонски Брод

Plac vo Breznica

30 ЕУР

22 мај 20:35 Автомобили  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Македонски Брод

OPEL CORSA 2009

Година: 2009
Километража: 200 000 - 249 999
17 мај 13:51 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Lupo  ·  Македонски Брод

Prakticno vozilo VW Lupo

1 300 ЕУР

Година: 1998
Километража: 180 000 - 189 999
17 мај 03:19 Автомобили  ·  Peugeot  ·  407  ·  Македонски Брод

PEUGEOT 407 2.2 HDI 170ks BI TURBO

5 300 ЕУР

Година: 2006
Километража: 190 000 - 199 999
08 мај 22:31 Друго  ·  Македонски Брод

Orevi jatki

07 мај 21:59 Куќи/Вили  ·  Македонски Брод

Kuka

Број на соби: 7
22 апр. 11:10 Градежни материјали  ·  Македонски Брод

Parket

5 ЕУР

23 мар. 18:00 Куќи/Вили  ·  Македонски Брод

Nova kuka 500 m2

50 МКД

Број на соби: 7
05 мар. 21:54 Друго  ·  Македонски Брод

Vozdusna puska GAMO Black Knight

11 500 МКД

17 фев. 10:37 Автомобили  ·  Renault  ·  Scenic  ·  Македонски Брод

Renault Scenic -99

1 500 ЕУР

Година: 1999
Километража: 190 000 - 199 999
21 јан. 12:21 Агенција за недвижности Куќи/Вили  ·  Македонски Брод

Kuka vo Belica

50 000 ЕУР

Број на соби: 6
18 јан. 18:24 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf Plus  ·  Македонски Брод

VW Golf 5 Plus -08

4 800 ЕУР

Година: 2008
Километража: 190 000 - 199 999
14 јан. 13:29 Друго  ·  Македонски Брод

Sporet alfa 90 so kotel 13 kw

300 ЕУР

11 јан. 18:33 Автомобили  ·  Ford  ·  Fiesta  ·  Македонски Брод

Ford Fiesta

950 ЕУР

Година: 2000
Километража: 0 - 4 999
08 јан. 20:40 Деловен простор  ·  Магацин  ·  Македонски Брод

Objekt vo blizina na M.Brod s Trebino

24 ноем. 02:26 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Македонски Брод

VW Golf 3 1.8 66kw ates plin

950 ЕУР

Година: 1995
Километража: 200 000 - 249 999
05 ноем. 11:40 Автомобили  ·  BMW  ·  X3  ·  Македонски Брод

BMW X3 2.0

Година: 2009
Километража: 130 000 - 139 999
05 окт. 19:24 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Македонски Брод

VW Golf 6 1.6 TDI DSG 2011god full oprema

Година: 2011
Километража: 160 000 - 169 999
19 септ. 14:47 Плацови/Ниви и фарми  ·  Македонски Брод

Plac vo Makedonski Brod

5 000 ЕУР

18 септ. 18:20 Автомобили  ·  BMW  ·  X5  ·  Македонски Брод

Bmw X5 3.0 D

Година: 2002
Километража: 250 000 - 299 999
13 септ. 20:57 Бродови и Водни скутери  ·  Друго  ·  Македонски Брод

Maestral 18

700 ЕУР

30 авг. 23:29 Автомобили  ·  Peugeot  ·  307  ·  Македонски Брод

Peugeot/Pezo 307 2.0 HDI registrirana

2 300 ЕУР

Година: 2002
Километража: 180 000 - 189 999
25 јул. 22:13 Плацови/Ниви и фарми  ·  Македонски Брод

Plac na ezero Kozjak

4 000 ЕУР

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување | Kupuvanje na (Kupi), Izdavanje na, Prodazba na (Prodaj), Baram za iznajmuvanje, Baram rabota, Oglasi za vrabotuvanje, Zamena | Македонски Брод не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации