Македонски | Shqip | English |

Македонски Брод

28 јан. 17:22 ,

VW Golf 4 1.9 TDI 110 FULL

3 300 ЕУР

Година: 1999
Километража: 250 000 - 299 999
26 јан. 16:30 ,

BMW 530d f10 245KS

22 000 ЕУР

Година: 2010
Километража: 160 000 - 169 999
02 дек. 18:05 ,

Yugo 45

550 ЕУР

Година: 1995
Километража: 40 000 - 44 999
27 септ. 22:42 ,

Audi A3 Quatro

6 400 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
26 авг. 10:41 ,

Fiat Stilo jtd

2 100 ЕУР

Година: 2002
Километража: 190 000 - 199 999
26 авг. 10:32 ,

Zastava 128

Година: 1988
Километража: 100 000 - 109 999
19 авг. 10:54 ,

Renault Megane Kabrio Dizel

4 900 ЕУР

Година: 2007
Километража: 190 000 - 199 999
16 јул. 19:42 ,

Vikend kuka nad ezero Kozjak

Број на соби: 5
Површина: 180
25 јун. 17:12 ,

OPEL ASTRA 2.0DTL 16v

1 800 ЕУР

Година: 1998
Километража: 250 000 - 299 999
16 јун. 14:28 ,

Fiat Uno

Година: 2000
Километража: 95 000 - 99 999
06 јун. 10:49 ,

Alfa Romeo 147

Година: 2005
Километража: 190 000 - 199 999
19 мај 15:10 ,

Se prodava vikendica !

5 500 ЕУР

Број на соби: 2
Површина: 50
14 мај 14:50 ,

Fiat Grande Punto 1.3 mjet

3 900 ЕУР

Година: 2007
Километража: 140 000 - 149 999
13 мај 21:21 ,

OPEL CORSA 1.2 SPORT VERZIJA 55KW ODLICNA

Година: 2001
Километража: 190 000 - 199 999
07 мај 23:04 ,

Seat Leon 2.0 140ks registriran

Година: 2006
Километража: 250 000 - 299 999
17 апр. 01:34 ,

Renault R 19 a-test plin 94 reg

Година: 1994
Километража: 130 000 - 139 999
06 апр. 18:00 ,

Zastava 101 ODLICEN

Година: 1984
Километража: 90 000 - 94 999
Кон почеток