Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Kupuvanje na (Kupi), Izdavanje na, Prodazba na (Prodaj), Baram za iznajmuvanje, Baram rabota, Oglasi za vrabotuvanje, Zamena | Битола

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор,по категорија,или по локација Битола , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Kupuvanje na (Kupi), Izdavanje na, Prodazba na (Prodaj), Baram za iznajmuvanje, Baram rabota, Oglasi za vrabotuvanje, Zamena | Битола или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

27 мај 13:34
Линк
Куќи/Вили  ·  Битола

Имот во Битола на ул. Солунска

Број на соби: 3
27 мај 13:22
Линк
Станови  ·  Битола

Se izdava stan vo centarot na Bitola (vo oblasta)

Број на соби: 4

Вчера 22:27 Автомобили  ·  Audi  ·  A3  ·  Битола

AUDI 1.6 TDI [[[[[[NOV]]]]]]

7 ЕУР

Година: 2010
Километража: 190 000 - 199 999
Вчера 21:51 Автомобили  ·  Mercedes-Benz  ·  C 200  ·  Битола

MERCEDES C 200 CDI [[[GERMANIJA UVOZ]]]

10 ЕУР

Година: 2012
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 20:58 Автомобили  ·  Mercedes-Benz  ·  E 220  ·  Битола

MERCEDES E 220 CDI ELEGANCE [[[NOVA KOLA]]]

11 ЕУР

Година: 2010
Километража: 190 000 - 199 999
Онлајн
Вчера 18:59 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Polo  ·  Битола

VW POLO 1.2-BENZIN

3 800 ЕУР

Година: 2005
Километража: 150 000 - 159 999
Вчера 17:34 Мебел/Инвентар и Уредување  ·  Друго  ·  Битола

Se prodava

2 500 ЕУР

Вчера 17:34 Автомобили  ·  Renault  ·  Scenic  ·  Битола

Renault Scenic 1.6dci 130hp 85.000km

1 ЕУР

Година: 2011
Километража: 80 000 - 84 999
Онлајн
Вчера 17:33 Станови  ·  Битола

Se prodava Stan Strog Centar 107m2

63 000 ЕУР

Број на соби: 5
Вчера 12:42 Куќи/Вили  ·  Битола

Atraktivna vila vo Dihovo pod Pelister

Број на соби: 4
Вчера 11:41 Куќи/Вили  ·  Битола

Mesto za izgradba na kuka

Број на соби: 1
Вчера 10:31 Услуги  ·  Занаетчии  ·  Битола

Aluminski ogradi gelenderi i parapeti

120 ЕУР

Онлајн
Вчера 08:48 Мобилни телефони  ·  Samsung  ·  Drug model  ·  Битола

Samsung Galaxy A35 5G - NOV NEOTPAKOVAN - A1

13 999 МКД

28 мај 12:40
Линк
Автомобили  ·  Renault  ·  Megane  ·  Битола  ·  Могила

Renault Megane 1998

Година: 1998
Километража: 250 000 - 299 999
28 мај 12:47 Друго  ·  Битола

PUSKA KARABIN

28 мај 12:27 Автомобили  ·  BMW  ·  X5  ·  Битола

BMW X5 F15 3.0D M paket

32 000 ЕУР

Година: 2014
Километража: 180 000 - 189 999
28 мај 12:24 Автомобили  ·  Opel  ·  Astra  ·  Битола

OPEL ASTRA J 1.4 2010GOD TURBO BENZIN PLIN TOP-ZAMENA

6 300 ЕУР

Година: 2010
Километража: 170 000 - 179 999
28 мај 09:14 Услуги  ·  Занаетчии  ·  Битола

Aluminski ogradi

60 ЕУР

Онлајн
28 мај 02:47 Автоделови и Опрема  ·  Гуми и Бандажи  ·  Битола

Gumi za avtomobil

3 000 МКД

28 мај 02:45 Автомобили  ·  Renault  ·  Laguna  ·  Битола

Renault Laguna 2.0 dci 150ks Ne e od uvoz - Top sostojba

Година: 2011
Километража: 200 000 - 249 999
27 мај 21:12
Линк
Станови  ·  Битола

Izdavam nov Stan na Sirok sokak

Број на соби: 2
27 мај 20:17 Автомобили  ·  Hyundai  ·  i30  ·  Битола

Hyundai i 30

4 400 ЕУР

Година: 2007
Километража: 180 000 - 189 999
27 мај 19:29 Облека/Обувки  ·  Машки  ·  Битола

Maska brendirana obleka

400 МКД

27 мај 17:55 Автомобили  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Битола

Mercedes Benz C 220 blueTec avangarde

Година: 2015
Километража: 170 000 - 179 999
27 мај 16:53 Мобилни телефони  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 12 Pro  ·  Битола

Se prodava iphone 12 pro

360 ЕУР

27 мај 13:34 Куќи/Вили  ·  Битола

Имот во Битола на ул. Солунска

Број на соби: 3
27 мај 13:22
Линк
Станови  ·  Битола

Se izdava stan vo centarot na Bitola (vo oblasta)

Број на соби: 4
26 мај 19:36 Домашни Миленичиња  ·  Кучиња  ·  Битола

Ротвајлери

7 000 МКД

26 мај 19:20 Автомобили  ·  Mazda  ·  3  ·  Битола

MAZDA 3 1.4 BENZIN PERFEKTNA

Година: 2006
Километража: 190 000 - 199 999
26 мај 00:11 Станови  ·  Битола

СЕ ИЗДАВА ЛУКСУЗНО НАМЕСТЕН СТАН

Број на соби: 3,5
Површина: 70
25 мај 08:48 Друго  ·  Битола

ДЕТСКИ СЕДИШТА ЗА ВО АВТОМОБИЛ

3 000 МКД

25 мај 07:46 Станови  ·  Битола

Се изнајмува трособен стан во центар 1-12.06.2024

Број на соби: 3
25 мај 00:43 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Polo  ·  Битола

Volkswagen Polo 2011 godina benzin / plin

5 700 ЕУР

Година: 2011
Километража: 140 000 - 149 999
25 мај 00:33 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Polo  ·  Битола

Volkswagen Polo 2011 godina benzin / plin

5 700 ЕУР

Година: 2011
Километража: 140 000 - 149 999
24 мај 19:52
Линк
Станови  ·  Битола

Se izdava prv sprat od kuka na Sirok sokak bitola

Број на соби: 3,5
Површина: 70
24 мај 19:08 Компјутери (Комплет)  ·  Лаптопи/Notebook  ·  Lenovo  ·  YOGA  ·  Битола

Lenovo Yoga 370

16 000 МКД

24 мај 18:05 Станови  ·  Битола

Se iznajmuva nov stan na 2 sprat vo centarot na Bitola

500 ЕУР / месечно

Број на соби: 2,5
24 мај 16:41 Автомобили  ·  Ford  ·  Mondeo  ·  Битола

Ford Mondeo 2007 dizel

5 000 ЕУР

Година: 2007
Километража: 250 000 - 299 999
23 мај 22:17
Линк
Автомобили  ·  Mercedes-Benz  ·  C 200  ·  Битола

Mercedes-Benz C 200 2009

8 800 ЕУР

Година: 2009
Километража: 200 000 - 249 999
23 мај 20:21 Станови  ·  Битола

Stan vo odlicna sostojba

Број на соби: 2
Површина: 40
23 мај 15:47 Компјутери (Комплет)  ·  Таблети  ·  Друга марка  ·  Drug model  ·  Битола

Wacom Intuos Pro Medium

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување | Kupuvanje na (Kupi), Izdavanje na, Prodazba na (Prodaj), Baram za iznajmuvanje, Baram rabota, Oglasi za vrabotuvanje, Zamena | Битола не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации