Македонски | Shqip | English |

07 мај 23:47 Автомобили , Куманово , Старо Нагоричане

VW Golf TDI -98

2 700 ЕУР

Година: 1998
Километража: 190 000 - 199 999
07 мај 22:40 Автомобили , Куманово

VW Golf 6 1.6 TDI -11

Година: 2011
Километража: 60 000 - 64 999
07 мај 22:15 Автомобили , Куманово

VW Passat 2.0 TDI -11

Година: 2011
Километража: 90 000 - 94 999
07 мај 17:25 Станови , Куманово

NOV STAN OD 81m2 SO IMOTEN LIST VO KUMANOVO

510 ЕУР

Број на соби: 3,5
07 мај 08:51 Автомобили , Куманово

FIAT DOBLO -09

5 000 ЕУР

Година: 2009
Километража: 110 000 - 119 999
05 мај 16:43 Автомобили , Куманово

BMW 320 CI A test plin -02

6 000 ЕУР

Година: 2002
Километража: 200 000 - 249 999
05 мај 07:59 Автомобили , Куманово

BMW 330d 134kw Svajcarska reg -99

4 500 ЕУР

Година: 1999
Километража: 200 000 - 249 999
04 мај 21:42 Автомобили , Куманово

Audi A6 2.5 TDI -98

3 500 ЕУР

Година: 1998
Километража: 300 000 - 349 999
04 мај 20:08 Автомобили , Куманово

Chevrolet Captiva 2.2D 4WD 184 ks -12

Година: 2012
Километража: 85 000 - 89 999
04 мај 17:48 Автомобили , Куманово

Citroen Berlingo -05

Година: 2005
Километража: 90 000 - 94 999
04 мај 11:40 Куќи/Вили , Куманово

Kuka od 156m2 vo Kumanovo

Број на соби: 4
03 мај 22:11 Автомобили , Куманово , Липково

Audi A6 Top forma -05 moze zamena

11 000 ЕУР

Година: 2005
Километража: 0 - 4 999
03 мај 22:08 Автомобили , Куманово

Audi A6 2.5 TDI quattro -01

Година: 2001
Километража: 250 000 - 299 999
03 мај 18:59 Автомобили , Куманово

VW Passat 1.9 TDI 116PS -00

Година: 2000
Километража: 200 000 - 249 999
Кон почеток