Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Се купува Се изнајмува Се продава Се бара за изнајмување Се бара работа Се нуди работа | Радовиш

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор,по категорија,или по локација Радовиш , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Се купува Се изнајмува Се продава Се бара за изнајмување Се бара работа Се нуди работа | Радовиш или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

15 авг. 10:28
Линк
,

Seat Alhambra

9 500 ЕУР

Година: 2012
Километража: 190 000 - 199 999
Вчера 18:34
Линк
,

Mercedes Benz A 180

3 150 ЕУР

Година: 2006
Километража: 190 000 - 199 999
16 авг. 14:06
Линк
Претпријатие ,

Popust od 2.000€ za lagerski modeli

2 000 ЕУР

Година: 2021
Километража: 0 - 4 999

28 септ. 11:17 ,

Dodge Caliber 2011 dizel

7 200 ЕУР

Година: 2011
Километража: 110 000 - 119 999
20 септ. 01:29 ,

Mini Cooper 1.6 Benzin

1 900 ЕУР

Година: 2002
Километража: 200 000 - 249 999
13 септ. 18:26 ,

Se prodava kuka vo Radovis,selo Injevo

Број на соби: 8
13 септ. 13:20 ,

Se iznajmuva deloven prostor

150 ЕУР / месечно

Број на соби: 1,5
Површина: 30
08 септ. 08:57 ,

Kamionet Boxer

8 000 ЕУР

Година: 2011
Километража: 100 000 - 109 999
07 септ. 10:42 ,

Audi A4 1.8t benzin plin uvezeno od CH

4 100 ЕУР

Година: 2002
Километража: 300 000 - 349 999
07 септ. 01:14 ,

Fiat Punto Grande 1.3 jtd

3 150 ЕУР

Година: 2007
Километража: 150 000 - 159 999
05 септ. 15:25 ,

PEUGEOT 106 DIZEL

800 ЕУР

Година: 1999
Километража: 190 000 - 199 999
02 септ. 12:50 ,

Renault Grand Espace 2005

2 000 ЕУР

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
01 септ. 00:46 ,

Ford Mondeo 2.0 TDI 2002

1 200 ЕУР

Година: 2002
Километража: 200 000 - 249 999
28 авг. 17:45 ,

Mini Cooper ne carineta

2 000 ЕУР

Година: 2002
Километража: 200 000 - 249 999
28 авг. 17:45 ,

Mini Cooper ne carineta

2 000 ЕУР

Година: 2002
Километража: 200 000 - 249 999
23 авг. 09:28 Претпријатие ,

Vw Touran 2.0 Tdi 140 ks ( 7 sedista )

8 800 МКД

Година: 2010
Километража: 150 000 - 159 999
17 авг. 13:19 ,

Opel Zafira

2 000 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
15 авг. 18:37 ,

Mini one

2 200 ЕУР

Година: 2002
Километража: 200 000 - 249 999
15 авг. 18:37 ,

Mini one

2 200 ЕУР

Година: 2002
Километража: 200 000 - 249 999

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување | Се купува Се изнајмува Се продава Се бара за изнајмување Се бара работа Се нуди работа | Радовиш не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации