Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Се купува Се изнајмува Се продава Се бара за изнајмување Се бара работа Се нуди работа | Радовиш

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор,по категорија,или по локација Радовиш , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Се купува Се изнајмува Се продава Се бара за изнајмување Се бара работа Се нуди работа | Радовиш или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

11 авг. 14:17
Линк
,

Mercedes Benz A 180

3 450 ЕУР

Година: 2007
Километража: 190 000 - 199 999
Вчера 10:28
Линк
,

Seat Alhambra

9 500 ЕУР

Година: 2012
Километража: 190 000 - 199 999
Денес 14:06
Линк
Претпријатие ,

Popust od 2.000€ za lagerski modeli

2 000 ЕУР

Година: 2021
Километража: 0 - 4 999

17 апр. 18:10 ,

Opel Meriva 1.7cdti 74kw 101ks odlicna

3 150 ЕУР

Година: 2005
Километража: 190 000 - 199 999
10 апр. 08:48 ,

Fiat Punto Grande

3 150 ЕУР

Година: 2007
Километража: 160 000 - 169 999
05 апр. 14:12 ,

VW Tiguan 2008 dizel

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
30 мар. 16:59 ,

Skoda Roomster 2008

4 700 ЕУР

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
25 мар. 19:37 ,

Mercedes-Benz Vito cdi111 2010

7 500 ЕУР

Година: 2010
Километража: 300 000 - 349 999
25 мар. 18:26 ,

Mercedes-Benz ML 280 2009

12 500 ЕУР

Година: 2009
Километража: 200 000 - 249 999
24 мар. 13:29 ,

VW Passat CC 2010

10 500 ЕУР

Година: 2010
Километража: 180 000 - 189 999
20 мар. 23:06 ,

Porsche Cayenne Sport 3.0 245

Година: 2013
Километража: 200 000 - 249 999
19 мар. 22:20 ,

Mercedes-Benz C200

1 ЕУР Намалена цена

Година: 2001
Километража: 170 000 - 179 999
14 мар. 11:29 ,

Porsche Cayenne S

35 ЕУР

Година: 2013
Километража: 190 000 - 199 999
14 мар. 10:47 ,

Sprat od kuka so deloven prostor garaza i podrum

30 000 ЕУР

Број на соби: 4
Површина: 100
07 мар. 17:16 Претпријатие ,

Shuanghuan CEO 4x4 & 4x2 2.4 + LPG НОВ

9 500 ЕУР Намалена цена

Година: 2008
Километража: 0 - 4 999
28 фев. 20:58 ,

Audi a5

Година: 2011
Километража: 250 000 - 299 999

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување | Се купува Се изнајмува Се продава Се бара за изнајмување Се бара работа Се нуди работа | Радовиш не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации