Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Се купува Се изнајмува Се продава Се бара за изнајмување Се бара работа Се нуди работа | Радовиш

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор,по категорија,или по локација Радовиш , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Се купува Се изнајмува Се продава Се бара за изнајмување Се бара работа Се нуди работа | Радовиш или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

Вчера 10:28
Линк
,

Seat Alhambra

9 500 ЕУР

Година: 2012
Километража: 190 000 - 199 999
11 авг. 14:17
Линк
,

Mercedes Benz A 180

3 450 ЕУР

Година: 2007
Километража: 190 000 - 199 999
Денес 14:06
Линк
Претпријатие ,

Popust od 2.000€ za lagerski modeli

2 000 ЕУР

Година: 2021
Километража: 0 - 4 999

03 јун. 00:32 ,

Seat Ibiza 1.4 75hp 55kw 2003

Година: 2003
Километража: 200 000 - 249 999
28 јан. 09:08 ,

Mercedes-Benz E 350cdi bluetech amg pack

Година: 2010
Километража: 300 000 - 349 999
26 мај 18:02 ,

VW Polo 2008 dizel

4 000 ЕУР

Година: 2008
Километража: 150 000 - 159 999
25 мај 06:18 ,

Се продава

4 000 ЕУР

Година: 2008
Километража: 150 000 - 159 999
24 мај 23:06 ,

Vw Golf 1.6D

2 222 ЕУР

Година: 1983
Километража: 200 000 - 249 999
23 мај 20:20 ,

Bmv vo perfektna sostojba

Година: 2012
Километража: 180 000 - 189 999
19 мај 15:50 ,

JAGUAR XF 2.7d

8 600 ЕУР

Година: 2009
Километража: 200 000 - 249 999
17 мај 13:07 ,

VW Golf 1.6D

500 ЕУР

Година: 1982
Километража: 350 000 - 399 999
05 мај 17:36 ,

VW Golf 4 tdi 131

Година: 2003
Километража: 200 000 - 249 999
05 мај 16:52 ,

Mercedes-Benz C 220cdi amg 2010

Година: 2010
Километража: 180 000 - 189 999
05 мај 14:57 ,

Mercedes-Benz C 220 coupe 2012

Година: 2012
Километража: 120 000 - 129 999
02 мај 21:55 ,

Peugeot 308 1.6 hdi 2009

3 990 ЕУР

Година: 2009
Километража: 200 000 - 249 999
29 апр. 21:42 ,

Mercedez-Benz ML 320

4 000 ЕУР

Година: 1999
Километража: 250 000 - 299 999
28 апр. 01:41 ,

Ford Mondeo 2000 dizel

Година: 2000
Километража: 200 000 - 249 999
25 апр. 21:13 ,

BMW 530 2006

6 990 ЕУР

Година: 2006
Километража: 250 000 - 299 999
24 апр. 01:57 ,

BMW e60

7 800 МКД

Година: 2008
Километража: 250 000 - 299 999

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување | Се купува Се изнајмува Се продава Се бара за изнајмување Се бара работа Се нуди работа | Радовиш не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации