Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Kupuvanje na (Kupi), Izdavanje na, Prodazba na (Prodaj), Baram za iznajmuvanje, Baram rabota, Oglasi za vrabotuvanje, Zamena | Берово

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор,по категорија,или по локација Берово , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Kupuvanje na (Kupi), Izdavanje na, Prodazba na (Prodaj), Baram za iznajmuvanje, Baram rabota, Oglasi za vrabotuvanje, Zamena | Берово или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!


21 јун. 18:39 Земјоделски и Шумски возила Трактори , Берово

Buhrer 65ks perkins motor

110 000 МКД

21 јун. 18:51 Земјоделски и Шумски возила Трактори , Берово

Buhrer 65ks

110 000 МКД

20 јун. 22:05 Мобилни телефони , Берово

Prodaja

550 ЕУР

14 јун. 20:14 Викендици , Берово

Vikendica vo Berovo

12 јун. 16:43 Мобилни телефони , Берово

Nov neotpakovan Xiaomi Redmi 9A

5 500 МКД

27 мај 12:07 Автоделови и Опрема Друго , Берово

Levo krilo za Fiat

60 МКД

24 мај 21:42 Автомобили , Берово

Bmw X3 110kw 150ks 2007 dizel

6 500 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
21 мај 18:44 Плацови/Ниви и фарми , Берово

Plac vo Berovo od 497m2

7 000 ЕУР

16 мај 19:57 Автомобили , Берово

Audi A3

10 000 ЕУР

Година: 2012
Километража: 190 000 - 199 999
16 мај 13:06 Моторцикли (над 50cc) , Берово

Se prodava ekstra zacuvan

2 600 ЕУР

Година: 2011
30 апр. 10:08 Автомобили , Берово

Golf 3

1 100 ЕУР

Година: 1998
Километража: 300 000 - 349 999
30 апр. 10:07 Автомобили , Берово

BMW 750li

18 000 ЕУР

Година: 2012
Километража: 140 000 - 149 999
20 апр. 11:35 Автомобили , Берово

BMW X3 2007

7 000 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
15 апр. 12:11 Плацови/Ниви и фарми , Берово

Zemjiste vo Berovo von grad Ablanica

2 ЕУР

15 апр. 12:07 Плацови/Ниви и фарми , Берово

Parceli vo Ablanica Berovo

10 ЕУР

12 апр. 01:45 Станови , Берово

Kuka vo Berovo

Број на соби: 1,5
Површина: 30
11 апр. 18:30 Земјоделски животни , Берово

Seno

100 МКД

11 апр. 02:04 Автоделови и Опрема Резервни делови , Берово

Delovi za fiat stilo1.9jtd 85kw

250 ЕУР

08 апр. 12:53 Мобилни телефони , Берово

Samsung Galaxy Note 20

40 000 МКД

21 мар. 20:17 Автомобили , Берово

chevrolet epica

Година: 2008
Километража: 150 000 - 159 999
20 мар. 17:53 Куќи/Вили , Берово

Се продава викендица од 100м2 + 2000м2 дворно место

30 000 ЕУР

Број на соби: 5
Површина: 100
17 мар. 06:01 Домашни Миленичиња Кучиња , Берово

Shitje

200 ЕУР

09 мар. 13:11 Куќи/Вили , Берово

Vila Ablanica nudi smestuvanje

Број на соби: 4
Површина: 150
07 мар. 23:26 Автоделови и Опрема Гуми и Бандажи , Берово

gumi

7 000 МКД

01 мар. 12:04 Машини и Алати , Берово

Masina za sienje Bagat K-31

5 000 МКД

28 фев. 12:26 Станови , Берово

Prodavam stan vo centarot na Berovo

500 ЕУР

Број на соби: 2,5
22 фев. 16:26 Автомобили , Берово

Slovenija,Ljubljana

15 000 ЕУР

Година: 2017
Километража: 450 000 - 499 999
16 фев. 04:36 Автомобили , Берово

VW Passat B7 2.0 TDI Dizel FullOpsion

Година: 2011
Километража: 20 000 - 24 999
15 фев. 01:05 Домашни Миленичиња Кучиња , Берово

Shitje

200 ЕУР

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување | Kupuvanje na (Kupi), Izdavanje na, Prodazba na (Prodaj), Baram za iznajmuvanje, Baram rabota, Oglasi za vrabotuvanje, Zamena | Берово не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации