Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Kupuvanje na (Kupi), Izdavanje na, Prodazba na (Prodaj), Baram za iznajmuvanje, Baram rabota, Oglasi za vrabotuvanje, Zamena | Берово

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор,по категорија,или по локација Берово , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Kupuvanje na (Kupi), Izdavanje na, Prodazba na (Prodaj), Baram za iznajmuvanje, Baram rabota, Oglasi za vrabotuvanje, Zamena | Берово или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!


30 ноем. 10:18 Автомобили , Берово

Mercedes-Benz ML 320

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
30 ноем. 01:28 Автомобили , Берово

Fiat Punto 2001 1.9 JTD

Година: 2001
Километража: 200 000 - 249 999
29 ноем. 22:07 Автомобили , Берово

Fiat 1300 -75 Old timer

700 ЕУР Намалена цена

Година: 70-тите
Километража: 90 000 - 94 999
29 ноем. 20:24 Автомобили , Берово

VW Touran 1.9 tdi 2006

6 500 ЕУР

Година: 2006
Километража: 150 000 - 159 999
29 ноем. 01:52 Автомобили , Берово

Audi A5 sportback s line

20 300 ЕУР

Година: 2014
Километража: 190 000 - 199 999
28 ноем. 21:15 Земјоделски и Шумски возила Трактори , Берово

Traktor IMT 533

28 ноем. 17:53 Автомобили , Берово

SUZUKI GRAND VITARA

8 300 ЕУР

Година: 2007
Километража: 160 000 - 169 999
28 ноем. 16:48 Автомобили , Берово

Lada Niva 4x4 2006

3 300 ЕУР

Година: 2006
Километража: 110 000 - 119 999
28 ноем. 12:09 Автомобили , Берово

BMW 330ci Full M-Paket

2 600 ЕУР

Година: 2001
Километража: 200 000 - 249 999
28 ноем. 10:51 Куќи/Вили , Берово

Vila od 150m2 vo naselba Feta

Број на соби: 3
Површина: 150
21 ноем. 20:07 Машини и Алати , Берово

Vakum pumpa za frizideri

17 ноем. 03:27 Мобилни телефони , Берово

Apple iPhone 7 32GB

6 000 МКД

17 ноем. 03:27 Куќи/Вили , Берово

Kuka vo Berovo

30 000 ЕУР

Број на соби: 6
15 ноем. 14:22 Куќи/Вили , Берово

Kuka vo Berovo

30 000 ЕУР

Број на соби: 5
12 ноем. 17:03 Градежни материјали , Берово

Dabovi daski

30 окт. 11:16 Станови , Берово

Stan vo Pehcevo

Број на соби: 4
15 окт. 10:26 Автомобили , Берово

VW Tiguan 2011

10 500 ЕУР

Година: 2011
Километража: 180 000 - 189 999
09 окт. 17:43 Автомобили , Берово

Се продава Peugeot 307

1 800 ЕУР

Година: 2001
Километража: 190 000 - 199 999
18 септ. 00:22 Домашни Миленичиња Кучиња , Берово

American Stafford

270 ЕУР

07 септ. 18:55 Автомобили , Берово

Lada Niva 1.6 benzin 4x4 1991

1 100 ЕУР

Година: 1991
Километража: 150 000 - 159 999
06 септ. 16:28 Автомобили , Берово

Citroen C3 dizel 2012

Година: 2012
Километража: 160 000 - 169 999
04 септ. 12:27 Соби , Берово

Se izdava stan vo Cair

120 ЕУР / месечно

03 септ. 17:15 Автоделови и Опрема Гуми и Бандажи , Берово

gggggggg

01 септ. 20:17 Автоделови и Опрема Приколки , Берово

Prikolka za kola

700 ЕУР

30 авг. 22:30 Куќи/Вили , Берово

Вселива куќа во Пехчево !

1 ЕУР

Број на соби: 6
30 авг. 22:30 Тешки воз./Комбиња/Виљушкар Патнички возила , Берово

Shitet Tourismo

100 ЕУР

26 авг. 11:42 Аудио опрема Друго , Берово

Dva zvucnici

600 ЕУР

19 авг. 01:02 Автомобили , Берово

Mercedes-Benz C 290 dizel 2002

3 000 ЕУР

Година: 2002
Километража: 300 000 - 349 999
13 авг. 13:16 Плацови/Ниви и фарми , Берово

Zemjiste vo Berovo

2 ЕУР

09 авг. 14:27 Автомобили , Берово

Opel Corsa C 1.2 TNG

2 650 ЕУР

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување | Kupuvanje na (Kupi), Izdavanje na, Prodazba na (Prodaj), Baram za iznajmuvanje, Baram rabota, Oglasi za vrabotuvanje, Zamena | Берово не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации